Cal.20

Σε αυτό το βάρος είναι το ιδανικό μη ψάχνεις πολύ ελαφρύ αυτό που παίρνω εγώ είναι 2740 γρ με 71εκ εάν θέλεις πολύ ελαφρύ πάρε baby bretton στα 2300 αλλά ετοιμάσου για σφραγίσματα εάν δε ρίχνεις μαλακά φυσίγγια .Το 20αρακι όλα τα λεφτά του είναι η αίσθηση στα χέρια και το κουμανταρισμα να πω έτσι όχι τόσο το βάρος σε σύγκριση με τα ελαφριά πλέον 12αρια
beretta περνεις
 
Εγώ αυτό που έπιασα στη μπερετα και πρέπει να είναι το οπλο του Γιάννη κυνηγος γιατί είχε αυτό ακριβώς το βάρος 2740 το οποίο ανά γράφεται στο εξωτερικό κουτί
ΠραγμΑτικα ήταν όνειρο σε όλα του με άυλο 16mm πολύ συμπαντικο και θα το καταλάβει στην χρήση του οπλου
Αν δεν είχα το cynergy το είχα πάρει επιτόπου.
Βέβαια ανάμεσα σε cynergy και Μπερέτα θα προτιμούσα το cynergy μου ταιριάζει περισσότερο, και ας είναι λίγο ποιο βαρύ 2820.
 
Εγώ αυτό που έπιασα στη μπερετα και πρέπει να είναι το οπλο του Γιάννη κυνηγος γιατί είχε αυτό ακριβώς το βάρος 2740 το οποίο ανά γράφεται στο εξωτερικό κουτί
ΠραγμΑτικα ήταν όνειρο σε όλα του με άυλο 16mm πολύ συμπαντικο και θα το καταλάβει στην χρήση του οπλου
Αν δεν είχα το cynergy το είχα πάρει επιτόπου.
Βέβαια ανάμεσα σε cynergy και Μπερέτα θα προτιμούσα το cynergy μου ταιριάζει περισσότερο, και ας είναι λίγο ποιο βαρύ 2820.
Ετσι ειναι κ το δικο μου βαρος στο κουτι εγραφε 2775 με 70,5 καννες
16 αυλο κ τσοκ mobile το οπλο ειναι ποιοτικο κ με ωραια ξυλα ελαχιστα μπροστοβαρο ηθελε ενα 60γρ κοντα για να ειναι καλα ζυγισμενο στα χερια μου ,θελει λιγες τροποιοισεις για να μου ταιριαζει το κοντακι στο σωματοτυπο μου αλλα αλλα κ ετσι οπως ειναι τωρα ριχνω πολυ καλα αρκει να μην μπω πολυ επιθετικα 😁
το οπλο ειναι αυτο
1706605468365.png
1706605513747.png
Σκεφτομουν κ το rizzini rb 110 σε cal 20 αλλα επελεξα το beretta λογο οτι ειχα και σε 12αρι
 
Ετσι ειναι κ το δικο μου βαρος στο κουτι εγραφε 2775 με 70,5 καννες
16 αυλο κ τσοκ mobile το οπλο ειναι ποιοτικο κ με ωραια ξυλα ελαχιστα μπροστοβαρο ηθελε ενα 60γρ κοντα για να ειναι καλα ζυγισμενο στα χερια μου ,θελει λιγες τροποιοισεις για να μου ταιριαζει το κοντακι στο σωματοτυπο μου αλλα αλλα κ ετσι οπως ειναι τωρα ριχνω πολυ καλα αρκει να μην μπω πολυ επιθετικα 😁
το οπλο ειναι αυτο
View attachment 85384
View attachment 85385
Σκεφτομουν κ το rizzini rb 110 σε cal 20 αλλα επελεξα το beretta λογο οτι ειχα και σε 12αρι
Αυτό που είδα εγώ την Παρασκευή στην μπερετα ήταν ζυγισμένο, 71 cm κάννες , και τσοκ invectror.
 
Ετσι ειναι κ το δικο μου βαρος στο κουτι εγραφε 2775 με 70,5 καννες
16 αυλο κ τσοκ mobile το οπλο ειναι ποιοτικο κ με ωραια ξυλα ελαχιστα μπροστοβαρο ηθελε ενα 60γρ κοντα για να ειναι καλα ζυγισμενο στα χερια μου ,θελει λιγες τροποιοισεις για να μου ταιριαζει το κοντακι στο σωματοτυπο μου αλλα αλλα κ ετσι οπως ειναι τωρα ριχνω πολυ καλα αρκει να μην μπω πολυ επιθετικα 😁
το οπλο ειναι αυτο
View attachment 85384
View attachment 85385
Σκεφτομουν κ το rizzini rb 110 σε cal 20 αλλα επελεξα το beretta λογο οτι ειχα και σε 12αρι
Το Beretta Νίκο από τον Ζαπαντούλη στο Βόλο το αγόρασες;
 
Back
Top