Cal.20

Μην το δίνει το όπλο
Δεν θα το δωσω Νικοοση τρελα και να κουβαλαω για εναν και μονο λογο..το αγαπουσα και πριν το παρω αλλα και καθε μερα που περναει το αγαπαω περισσοτερο..τα σκοτωματα του ειναι το κατι αλλο συν το οτι ειναι πανεμορφο
 
Εμενα θα μου το παρει η γυναικα μου
Πειτε μου το μυστικο μπας και μου παρει και μενα κανενα γιατι οποτε της λεω να μου παρει οπλο με κοιταζει με δολοφονικο βλεμμα..κριμα ειναι να παω σαν το σκυλι στ αμπελι απ τα 30 μου
 
Τωρα με λιωσατε τελειως..θα σας ελεγα να το παρω εγω αλλα θα φαω τοσο ξυλο απ την γυναικα που δεν αξιζει
Eγώ όταν κάποτε το δοκίμασε (πριν κάποια χρόνια ) την έστειλα holidays 1 μήνα στην μαμά της ...

υ.γ Συνταγή που δουλεύει άψογα !!!
 
Eγώ όταν κάποτε το δοκίμασε (πριν κάποια χρόνια ) την έστειλα holidays 1 μήνα στην μαμά της ...

υ.γ Συνταγή που δουλεύει άψογα !!!
Η αληθεια ειναι οτι δεν μου λεει οχι γιατι μεχρι στιγμης εχω παρει 2 οπλα σε βαθος 3ετιας και αλλα πολλα καλουδια ειδικα σε σχεση με ιδιογομωση και δεν εχει πει κουβεντα γιατι ξερει τι τρελα εχω..το ξεφτυλιζω και γω πολλες φορες
 
πούλα το μπερέττα και πάρε αυτό!;););)
Δεν το πουλάω μαρεσει και το μπερετακι μου και έχει εναλλάξιμα τσοκ που είναι πλεονέκτημα.

Δεν το χόρτασα ακόμα με την έλλειψη τσίχλας και τον κολοκαιρο .

Αν του έλεγα για ανταλλαγή θα μου την έκανε .
 
Μακρυνα το κοντάκι σήμερα στο μηχαηλιδη στο browning
1.75 ύψος 90 κιλά
Από 36.5 το εκανα σχεδόν 37.5
Το zabala που μου είναι κουτί ειναι37
Το 0.5 παραπανω μου είπε ότι χρειάζεται γιατί η πίσω κλίση είναι 4 ενώ στο ζαμπάλα 9 οπότε επειδή είναι πλαγιοκαννο και δεν μπορεί να αλλάξει το ύψος όπως στις καραμπίνες αυτό το 0.5 παραπάνω διόρθωνει την κατάσταση...
Στην εποωμιση μου φαίνεται καλό...
Μένει να το δοκιμάσω στο περπατητο στις τσίχλες(66 κάννες αυτό ενώ το ζαμπάλα 70)
 
Back
Top