Cal.20

Ναι απο οτι ειδα και εγω απο το ψαξιμο μαλλον ειναι το j18 γιατι ειναι ιδιο.Με ενδιαφερουν τα μαλακα φυσιγγια γιατι εχω ενα θεμα κινητικο και ισορροπίας οποτε οσο πιο μαλακο τοσο πιο καλο για εμενα
Θοδωρή η καλύτερη λύση είναι η ιδιογομωση σε αυτά τα διαμετρηματα μπορείς να φτιάξεις ότι θέλεις εσύ.
 
Θοδωρή η καλύτερη λύση είναι η ιδιογομωση σε αυτά τα διαμετρηματα μπορείς να φτιάξεις ότι θέλεις εσύ.
Καλα θα ηταν αλλα θελει χρονο και χωρο που δεν υπαρχουν γιατι ειμαι φοιτητης βεβαια εχω ενα φιλο που κανει για τον εαυτο του οποτε λογικα θα βρουμε μια ακρη
 
Καλα θα ηταν αλλα θελει χρονο και χωρο που δεν υπαρχουν γιατι ειμαι φοιτητης βεβαια εχω ενα φιλο που κανει για τον εαυτο του οποτε λογικα θα βρουμε μια ακρη
Μια χαρά είσαι τότε.
 
Με το μονοκαννο οσο να νε δεν φαινεται το κοστος των φυσιγγιων στα μικρα διαμετρηματα..
Το πρωτο μονοκαννο της baikal λογικα πρεπει να ηταν το ij 17 με τον εξωτερικο κοκκορα αλλα δεν πρεπει να κυκλοφορησε Ελλαδα οποτε σιγουρα εχεις το ij18..


Προς το παρων με τρωει η αγωνια να δω πως θα βγει ο ρωσος
Βαψιμο κ ξυλα?
 
Με το μονοκαννο οσο να νε δεν φαινεται το κοστος των φυσιγγιων στα μικρα διαμετρηματα..
Το πρωτο μονοκαννο της baikal λογικα πρεπει να ηταν το ij 17 με τον εξωτερικο κοκκορα αλλα δεν πρεπει να κυκλοφορησε Ελλαδα οποτε σιγουρα εχεις το ij18..



Βαψιμο κ ξυλα?
Ναι και θα γινει cerakote πρασινο σκουρο η βαση και μαυρη η κανη
 
Baikal ij 18 cal 20 και ακομα δεν τελειωσε...τελικα μου κανανε εκπληξη και εγινε κιτρινο αν και ηθελα πρασινο αλλα ειναι ωραιο και το κιτρινο ιδαιτερο με περλα μεσα ελπιζω να αρεσει και σε κανεναν ακομα
Μοιαζει με το winchester lever action (yellowboy)
 
Μοιαζει με το winchester lever action (yellowboy)
Ναι οντως μοιαζει η αληθεια ειναι οτι επειδη ημουν απο την αρχη αρνητικος για ενα αλλο κιτρινο που προσπαθούσαν να με ψησουν πιστευα οτι ουτε αυτο θα μου αρεσε ΑΛΛΑ μου αρεσε γιατι ξεφευγει απο τα γνωστα χρωματα οπως το κανουν και πολλες εταιριες ειδικα τωρα
 
Last edited:
Baikal ij 18 cal 20 και ακομα δεν τελειωσε...τελικα μου κανανε εκπληξη και εγινε κιτρινο αν και ηθελα πρασινο αλλα ειναι ωραιο και το κιτρινο ιδαιτερο με περλα μεσα ελπιζω να αρεσει και σε κανεναν ακομα
παραλλαγής αρσενικός συκοφάγος!
 
Back
Top