Cal.20

View attachment 8021View attachment 8022

Ήρθε ο άγιος Βασίλης και για μένα!!

Beretta onyx cal20 Mobile τσοκ 1 έως 5 κάνη 72 εκ κατάσταση σχεδόν καινούργιο

Το έψαχνα καιρό αυτόν τον συνδιασμό μήκους με τσοκ



Δοκιμές στο πεδίο από Δευτέρας γιατί με τουμπαρε ο πυρετός για τα καλά

Λέτε να δοκιμάσω τα μαμά η να κουμπωσω άμεσα τα brilley
Καλοριζικο Νικο να το ευχαριστηθεις!!!
 
Ανέβασε πάλι ο γνωστός κάτι βιντεάκια με τουρκικα 36αρια και δείχνουν φανταστικά!!!

Και αλληλεπιθετο και πλαγιοκανο.

Είναι τις τσωρτσιλ ακαρ.

Παιδιά χωρίς πλάκα τώρα οι Τούρκοι έχουν κάνει καλή δουλειά.

Αν τα δειτε θα πάθετε πλάκα.
Έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό αλήθεια.
 
View attachment 8021View attachment 8022

Ήρθε ο άγιος Βασίλης και για μένα!!

Beretta onyx cal20 Mobile τσοκ 1 έως 5 κάνη 72 εκ κατάσταση σχεδόν καινούργιο

Το έψαχνα καιρό αυτόν τον συνδιασμό μήκους με τσοκ



Δοκιμές στο πεδίο από Δευτέρας γιατί με τουμπαρε ο πυρετός για τα καλά

Λέτε να δοκιμάσω τα μαμά η να κουμπωσω άμεσα τα brilley
Καλοριζικο και καλοτουφεκο Νικο..πολυ ομορφο οπλακι..ωρες ωρες με κατι τετοια οπλα με πιανει η τρελα να πουλησω την ss να παρω ενα 20αρακι
 
Καλοριζικο και καλοτουφεκο Νικο..πολυ ομορφο οπλακι..ωρες ωρες με κατι τετοια οπλα με πιανει η τρελα να πουλησω την ss να παρω ενα 20αρακι
Μην πουλάς όπλα που σαρεσουν...όταν μπορέσεις κάνεις την κίνηση σου
 
Μην πουλάς όπλα που σαρεσουν...όταν μπορέσεις κάνεις την κίνηση σου
Σιγουρα δεν προκειται να την πουλησω ηταν παντα το απωθημενο μου..καποια στιγμη στο μακρινο μελλον θα γινει και μια αγορα σε ενα 20αρι γιατι και αυτο καημο το εχω
 
Ανέβασε πάλι ο γνωστός κάτι βιντεάκια με τουρκικα 36αρια και δείχνουν φανταστικά!!!

Και αλληλεπιθετο και πλαγιοκανο.

Είναι τις τσωρτσιλ ακαρ.

Παιδιά χωρίς πλάκα τώρα οι Τούρκοι έχουν κάνει καλή δουλειά.

Αν τα δειτε θα πάθετε πλάκα.
Έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό αλήθεια.
 
View attachment 8021View attachment 8022

Ήρθε ο άγιος Βασίλης και για μένα!!

Beretta onyx cal20 Mobile τσοκ 1 έως 5 κάνη 72 εκ κατάσταση σχεδόν καινούργιο

Το έψαχνα καιρό αυτόν τον συνδιασμό μήκους με τσοκ



Δοκιμές στο πεδίο από Δευτέρας γιατί με τουμπαρε ο πυρετός για τα καλά

Λέτε να δοκιμάσω τα μαμά η να κουμπωσω άμεσα τα brilley
Καλορίζικο να το χαρείς όσο περισσότερο γίνεται. Υπέροχο όπλο.
 
Το ξερω Τολη ειναι κανονι και ερωτας μεγαλος..δεν υπαρχει περιπτωση να την αποχωριστω ουτε για αστειο..εδω δεν εχω αφησει κανεναν να ριξει μαζι της
Και γω ετσι κανω δε θελω να τ ακουμπαει κανεις το οπλο μου
 
Και γω ετσι κανω δε θελω να τ ακουμπαει κανεις το οπλο μου
Να το ακουμπανε και γω μονο πολυ φιλοι..αλλοι οχι..να ριξουν ονως κανεναν δεν αφηνω..φοβαμαι μην γλυκαθουν και αρχισουν να τρεχουν μαζι με το οπλο
 
Καλησπέρα ήρθα και εγω στο κλαμπ αυτου του διαμετρήματος περιμένω και εγω το πρωτο μου οπλακι που ειναι στον οπλουργο για ρετουσαριμα baikal μονοκαννο τωρα μοντελο δεν θυμαμαι ειναι το πρωτο μονοκαννο που ειχε βγαλει η baikal για να μπει στην αγορα και τα κυνηγια που θα κανω ειναι κυριως μπεκατσα και ορτυκι
 
Καλησπέρα ήρθα και εγω στο κλαμπ αυτου του διαμετρήματος περιμένω και εγω το πρωτο μου οπλακι που ειναι στον οπλουργο για ρετουσαριμα baikal μονοκαννο τωρα μοντελο δεν θυμαμαι ειναι το πρωτο μονοκαννο που ειχε βγαλει η baikal για να μπει στην αγορα και τα κυνηγια που θα κανω ειναι κυριως μπεκατσα και ορτυκι
Γεια σου Θοδωρή μάλλον το ij18 θα μας πουν τα παιδιά που κυνηγάνε με 12αρια σίγουρα. Ωραίος πάντως άρχισες παραδοσιακοτατα στην εποχή της καραμπινας, φυσίγγια όπως σου πε ο Γιώργος τα b&p μαλακό και φονικό η γκάμα βέβαια τώρα τελευταία όλο και μεγαλώνει στα φυσίγγια αυτού του διαμετρήματος το θέμα βέβαια είναι η υψηλή τιμή τους . Όταν με το καλό το παραλάβεις κανε δοκιμές με διαφορά και κανε τις επιλογές σου.
 
Back
Top