Cal.20

.sarcastic.



Σκέτο λόρδο με κάνατε μπαγασηδες :p
Αμήν και πότε , να φτιάξω και κάνα φυσιγγακι ΚΚ double με φελλό η μαλλινη έτσι για πάρτη τούς ;)
Απαραίτητο αξεσουάρ το καπέλο με φτερό φασιανού .Μια φορά το φορέσαμε κι'εμείς και μας κράξανε .Τι κακός που είναι ο κόσμος .....sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Απαραίτητο αξεσουάρ το καπέλο με φτερό φασιανού .Μια φορά το φορέσαμε κι'εμείς και μας κράξανε .Τι κακός που είναι ο κόσμος .....sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Είχα πάρει ένα Λάμπη από την μπερετα δεν το βαλα λόγω ζέστης ,άσε τους να λένε αν σαρεσει εσένα ας κοιτάνε αλλού .
 
Είχα πάρει ένα Λάμπη από την μπερετα δεν το βαλα λόγω ζέστης ,άσε τους να λένε αν σαρεσει εσένα ας κοιτάνε αλλού .
Παρε ενα τετοιο καπελο με το καλο που θα ερθεις γιατι ετσι και πας για περδικες στο νησι θα κατεβεις ενα μηνα μετα
Mην κατακαεις απο τον ηλιο.sarcastic.
 
θα ηθελα να μου πειτε γνωμες για remi 1100
Ένα δύο υπάρχουν στο νησί και ένας χωριανος μου κυνηγούσε χρόνια περισσότερο το αγριοκουνελο με αυτό και ο γιος του τσίχλες .
Παρε ενα τετοιο καπελο με το καλο που θα ερθεις γιατι ετσι και πας για περδικες στο νησι θα κατεβεις ενα μηνα μετα
Mην κατακαεις απο τον ηλιο.sarcastic.
.sarcastic. ο Σάντσο, ένα panama hat πιστεύω είναι ότι πρέπει .
 
Ωραιότατο με όλα του τα κομφόρ!!!
Την τσάντα την ζήλεψα Νικηφορε ,αν και δεν έχουμε καρτερία στο νησί για να την κουβαλώ μόνο και μόνο από την φώτο φωνάζει ποιότητα , την φαντάζομαι σε καρτέρι τσίχλας σε ένα ωραίο καρτερακι με μουντό καιρό γεμάτη με φυσίγγια ιδιογομωσης .pray to God.
 

Στην παρέα προστέθηκε ένα summit 81 εκ , η παρθενική του σήμερα στο σκοπευτήριο έριξα και γω μερικές (παλιότερα έριχνα συνέχεια με ένα του σκοπευτηριου με 76εκ) από ότι φαίνεται συνήθισα το 725 και με ξένισε η λεπτοτερη πάπια του guerini επίσης το κοντακι του ήταν κοντό για μένα αλλά λίγη σημασία έχει , το φιλαράκι που το αγόρασε έμεινε ευχαριστημένος .
 
Την τσάντα την ζήλεψα Νικηφορε ,αν και δεν έχουμε καρτερία στο νησί για να την κουβαλώ μόνο και μόνο από την φώτο φωνάζει ποιότητα , την φαντάζομαι σε καρτέρι τσίχλας σε ένα ωραίο καρτερακι με μουντό καιρό γεμάτη με φυσίγγια ιδιογομωσης .pray to God.
Καλημέρα Κωνσταντίνε! Και θες μία ημέρα με όχι και πανικός από τσίχλες! Για να μπορείς να χαϊδεύεις τα εργαλεία!!!! Και να σκέφτεσαι τις γιωμισιές σου!! Και άλλα πολλά!!!
 

Στην παρέα προστέθηκε ένα summit 81 εκ , η παρθενική του σήμερα στο σκοπευτήριο έριξα και γω μερικές (παλιότερα έριχνα συνέχεια με ένα του σκοπευτηριου με 76εκ) από ότι φαίνεται συνήθισα το 725 και με ξένισε η λεπτοτερη πάπια του guerini επίσης το κοντακι του ήταν κοντό για μένα αλλά λίγη σημασία έχει , το φιλαράκι που το αγόρασε έμεινε ευχαριστημένος .
Το πρώτομε την ταρταρούγα και ράουντ, τι μάρκα είναι?
 

Στην παρέα προστέθηκε ένα summit 81 εκ , η παρθενική του σήμερα στο σκοπευτήριο έριξα και γω μερικές (παλιότερα έριχνα συνέχεια με ένα του σκοπευτηριου με 76εκ) από ότι φαίνεται συνήθισα το 725 και με ξένισε η λεπτοτερη πάπια του guerini επίσης το κοντακι του ήταν κοντό για μένα αλλά λίγη σημασία έχει , το φιλαράκι που το αγόρασε έμεινε ευχαριστημένος .

Κωνσταντίνε ήθελα να σε ρωτήσω σαν κατανομή βάρους, ανακρουση, κατανομές κλπ μπορείς να γράψεις κατι μεταξύ GUERINI & BROW 725
 
Το πρώτομε την ταρταρούγα και ράουντ, τι μάρκα είναι?
Αυτό είναι Νικηφορε νομίζω είναι βασισμένο πάνω στο rizzini .
https://shootingsportsman.com/connecticut-shotgun-revelation/
Αρκετά ελαφρύ πιστεύω του ταιριάζει καλύτερα το περπατητο και κυνήγι φερμας .
 
Αυτό είναι Νικηφορε νομίζω είναι βασισμένο πάνω στο rizzini .
https://shootingsportsman.com/connecticut-shotgun-revelation/
Αρκετά ελαφρύ πιστεύω του ταιριάζει καλύτερα το περπατητο και κυνήγι φερμας .
Ευχαριστώ Κωνσταντίνε, αυτό φανταζόμουν και εγώ ότι είναι.
Όμορφο στο μάτι αλλά από κοντά δεν μου άρεσε.
 
Back
Top