Browning Team

Γιωργο την τσοκιτιδα την εχω καιρο τωρα. Αυτα τα τσοκ που σου εγραψα παραπανω τα εχω δει στην πραξη και γιαυτο στα εγραψα. Για εμενα η καταταξη ειναι η παρακατω
μαμα αδιαφορα
signature winchester περισσοτερα κεντρα αν εισαι ο ρανιερο τεστα. Δεν εχει ισοκατανομη αλλα αν ριχνεις καλα κανεις δουλεια.
carlsons sporting clays ported πολυ καλα και αποδοτικα. με ενα Μ εισαι αρχοντας. Μεγαλο ανοιγμα τουφεκιας.
brain καλη αποδοση στο κυνηγι και τα πουλια πεφτουν, αλλα πολλα τραυματισμενα. Πιο ανοικτα απο οτι αναγραφει ο κατασκευαστης. Καλα και βγαζει και BELL που δεν βρισκεις ευκολα για φερμα. Ριχνει και διασπορας!
anaconda Φρενου με τα καλα τους και τα κακα τους. με το short περπατητο για τσιχλα ειναι πρωτο. Δεν ειναι για ολα τα διασπορας. Γενικα ειναι για εμενα πολυ καλη επιλογη.
Δεν ξερω απο που εισαι αλλα αν εισαι αθηνα μπορουμε να βρεθουμε στο σκοπευτηριο και να σου φερω μια τσαντα τσοκ INVECTOR PLUS.
Καλησπέρα φίλε μου μιας και είδα ότι έχεις δοκιμάσει πολλά τσοκ.. ΤΟ anaconda short range εινιανπιο ανοιχτό και από το μαμά 5* τσοκ;
 
Ξέρει κανείς συνάδελφος αν σε Browning Auto-5 μπορούν να δημιουργηθούν τα σπειρώματα από οπλουργό ώστε να τοποθετούνται τσοκ;
Το έχει κάνει κάποιος αυτό; Η κάννη είναι full τσοκ 71 εκατοστά αν παίζει ρόλο.
@vagosbenelli μόνο θα σου απαντήσει σωστά.
 
Αξίζει σαν τσοκ η το ίδιο είναι με ένα μαμά IC ?? Έχω πάρει το mid range και το αγαπώ πραγματικα δεν το έχω βγάλει από πανω
Εγω το ειχα μονημα στο όπλο... και αν ψηνεσαι στειλε μου μηημα γιατι θα το πουλησω τωρα που πουλησα τα SX3
 
Εχτές πήγα σε ένα γνωστό μαγαζί για να δω για κάποια όπλα και είδα την maxus 2. Ωραία μου φάνηκε. Αλλά θα ήθελα λίγο την γνώμη σας για κάτι. Οι 18,8 αυλοι super magnum με γομωσεις 28γρ και 24γρ τι συμπεριφορά έχουν? Δεν ρωταω για παραπάνω γραμμάρια γιατί δεν θα έχει θέμα.. Ψάχνω για κάτι σε γενική χρήση σκοπευτήριο (sporting) και κυνήγι (Τσίχλας, Φασσας και Τρυγόνια).
 
Εχτές πήγα σε ένα γνωστό μαγαζί για να δω για κάποια όπλα και είδα την maxus 2. Ωραία μου φάνηκε. Αλλά θα ήθελα λίγο την γνώμη σας για κάτι. Οι 18,8 αυλοι super magnum με γομωσεις 28γρ και 24γρ τι συμπεριφορά έχουν? Δεν ρωταω για παραπάνω γραμμάρια γιατί δεν θα έχει θέμα.. Ψάχνω για κάτι σε γενική χρήση σκοπευτήριο (sporting) και κυνήγι (Τσίχλας, Φασσας και Τρυγόνια).
Μια χαρά αποδίδουν οι διευρυμένοι αυλοί κ στα λίγα γραμμάρια μην σε απασχολεί...
Βλητικα... Το αν θα ρίχνει τα 24 κ 28 γραμμάρια σαν κύκλο λειτουργίας του όπλου είναι άλλο θέμα, εκτιμώ ότι όπως κ η 1 θα τα ρίχνει...
 
Μια χαρά αποδίδουν οι διευρυμένοι αυλοί κ στα λίγα γραμμάρια μην σε απασχολεί...
Βλητικα... Το αν θα ρίχνει τα 24 κ 28 γραμμάρια σαν κύκλο λειτουργίας του όπλου είναι άλλο θέμα, εκτιμώ ότι όπως κ η 1 θα τα ρίχνει...
Και εγώ αυτό ανάρωτιεμαι, για την λειτουργία του όπλου ποιο πολύ.... Πάντως είχε σκοπευτικη εικόνα. Η λίγο υπερυψωμένη ριγα μου άρεσε πολύ...
 
Εχτές πήγα σε ένα γνωστό μαγαζί για να δω για κάποια όπλα και είδα την maxus 2. Ωραία μου φάνηκε. Αλλά θα ήθελα λίγο την γνώμη σας για κάτι. Οι 18,8 αυλοι super magnum με γομωσεις 28γρ και 24γρ τι συμπεριφορά έχουν? Δεν ρωταω για παραπάνω γραμμάρια γιατί δεν θα έχει θέμα.. Ψάχνω για κάτι σε γενική χρήση σκοπευτήριο (sporting) και κυνήγι (Τσίχλας, Φασσας και Τρυγόνια).
Ο αυλος στη maxus2 μαλλον 18,7 πρεπει να ειναι οπως και στην πρωτη, στη winchester ειναι 18,8....
 
https://www.car.gr/xyma/view/34261010-browning-cynergy?fromfeed=1 αυτό το οπλο είναι το όνειρο μου η τιμή είναι εξερετικη
Με την προϋπόθεση να είναι σε άριστη κατάσταση ,η τιμή είναι φυσιολογική,αν ήταν 500-700 λιγότερο από καινούργιο ,γιατί να μην πάρεις καινούργιο.Στα δίκανα Beretta ζητάνε πολλά ,αλλά στο τέλος και αυτά από 1000-1300 φεύγουν . Μιλάω για ότι βγαίνει μέχρι 2500 καινούργιο.
 
Καλησπέρα παιδιά έχω το browning b 525sl και ψάχνω για πέλμα 1cm ! Mηπως ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω γιατί δεν βρισκω
Πρέπει να υπάρχουν ,αλλά γιατί δεν αφαιρεις ένα εκατοστό ξύλο και να βάλεις κάποιο πιο αντικραδασμικο.
 
Back
Top