Browning Team

Καλά λες. Τωρα θυμήθηκα ότι εγω χρησιμοποίησα το δεύτερο αυτό που δεν έχει τρύπες. Εκείνο τον καιρό έψαχνα inflex και επειδή το 525 μου είναι σχετικά παλίο , - ενώ το inflex βγήκε για τα σχετικά νεότερα μοντέλα sporter one κλπ - δεν ταίριαζαν οι τρύπες του inflex. Κι απ' ότι κατάλαβα εσένα έχει και μία τρύπα για την ρύθμιση του μηχανισμού άρα 3 τρύπες οπότε θέλει πολύ μέτρημα. Δέκα μέτρα μία κόβε.

Πάντως αν αφήσεις μισό χιλιοστό γυρω γυρω και βάλεις χαρτοταινία (για να μην κάνεις ζημιά στο ξύλο αμα σου ξεφύγει λίγο) , με γυαλόχαρτο έρχεται. Α και να ξέρεις , αν το αποφασίσεις , το μαύρο αυτό υλικό βγάζει με το τρίψιμο λεπτή μαύρη σκόνη και ... μυρίζει λίγο άσχημα .
Έκανα δοκιμή από beretta,είναι ίδιο στο μέγεθος μόνο που θέλει φάγωμα από κάτω οι δύο οδηγοί και να κάνω τρύπες αλλού στο κοντάκι! Πιο εύκολη αυτή η δουλειά και εινιανκαι ωραίο πελμα
 
Έκανα δοκιμή από beretta,είναι ίδιο στο μέγεθος μόνο που θέλει φάγωμα από κάτω οι δύο οδηγοί και να κάνω τρύπες αλλού στο κοντάκι! Πιο εύκολη αυτή η δουλειά και εινιανκαι ωραίο πελμα
Ακουσεμε μονοβτονπελμα πειραξε θα βρεις ενα που του κανεις τρυπες οπυ θες ασε το κοντακι απειραχτο θα το μετανιωσεις το πελμα το πετας οποτε θες
 
Εχεις φαγουρα βλεπω....
Καλημέρα ,χαχα ναι ναι τέτοια εποχή με πιάνει! Είμαι με ένα τροχακι από το πρωί χαλαω το πέλμα που είχε πανωτο 20mm. Το έχω φτάσει 14 αλλά θέλει κ άλλο...
 

Attachments

  • IMG_20220430_102407.jpg
    IMG_20220430_102407.jpg
    599,4 KB · Προβολές: 27
Την πηραν χαμπαρι τη δουλεια οτι η Maxus II ειναι ακριβη και ξαναεβγαλαν την Silver σε τιμες πιο χαμηλες kai απο την Maxus 1 ακομα.
Να δουμε αν και ποτε θα ερθει στα χωρια μας.
Μαριε νομιζω δεν ειχε σταματησει η παραγωγη της και η διαθεση στο Αμερικα
 
Μαριε νομιζω δεν ειχε σταματησει η παραγωγη της και η διαθεση στο Αμερικα
H Gold ειχε σταματησει.
Η γωνια στη βαση ειναι ολα τα λεφτα. Ενας απο τους λογους που πηρα την vitoria
Αυτο και μενα μ'αρεσει...beer
Να δουμε ποτε και αν ερθει!
Και φυσικα να ειναι φθηνοτερη απο την Μαξους....
 
Σαν την sx4 φαίνεται. Το maxus ii πάντως που το επώμησα καθώς ψάχνω για νέο όπλο μου κάθεται καταπληκτικά. Κανένα άλλο όπλο δεν που ταίριαξε τόσο. Επώμησα επίσης A350, V3, XLR, L4S, Maxus One. Είχα καταλήξει πως θα πήγαινα στην l4s αλλά με το που έπιασα στα χέρια μου τη maxus ii λες και την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα.
 
Σαν την sx4 φαίνεται. Το maxus ii πάντως που το επώμησα καθώς ψάχνω για νέο όπλο μου κάθεται καταπληκτικά. Κανένα άλλο όπλο δεν που ταίριαξε τόσο. Επώμησα επίσης A350, V3, XLR, L4S, Maxus One. Είχα καταλήξει πως θα πήγαινα στην l4s αλλά με το που έπιασα στα χέρια μου τη maxus ii λες και την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα.
Πολλα ζητανε ομως...1690Ε...
Εγω την περιμενα πως και πως πολυ καιρο αλλα οταν ειδα την τιμη βουρκωσα...δεν αξιζει τετοια αυξηση χωρις να φερνει κατι καινουργιο στο τραπεζι!
 
Πολλα ζητανε ομως...1690Ε...
Εγω την περιμενα πως και πως πολυ καιρο αλλα οταν ειδα την τιμη βουρκωσα...δεν αξιζει τετοια αυξηση χωρις να φερνει κατι καινουργιο στο τραπεζι!
Καααααατσε ρε φιλου'ι'‼️ κάτσε γιαααααατι θα μας τρειλάνς είσι ναουμει‼️ κουτζιάμ βίδα ιεβαλει μπρουστά (μια βίδα Να‼️)τζιάμπα τ θέλς είσι να τν αγουραεις❓❓❓μην ειμαστει κι πλεουνεκτεις μηηηην ειμαστει κι πλεουνεκτεις ‼️
 
Back
Top