Browning Maxus 2 vs Browning A5 vs Beretta A400 Upland vs Benelli Rafaello Powerbore

Ποιο θα επιλέγατε;

  • Browning Maxus 2

    Votes: 16 15,8%
  • Browning A5

    Votes: 5 5,0%
  • Beretta A400 Upland

    Votes: 38 37,6%
  • Benelli Rafaello Powerbore

    Votes: 42 41,6%

  • Total voters
    101
Το όπλο ήρθε, ειναι πανεμορφο. Το σημαντικότερο είναι ότι μου έρχεται υπέροχα υστερα και από τις απαραίτητες παρεμβασεις. Δείχνει πολλα υποσχόμενο. Πιστεύω είναι καλή επιλογή. Σας ευχαριστω ολους για τη βοήθεια τις απόψεις και τις πληροφοριες που μου δώσατε. Συνέχεια τώρα στο κυνηγοτοπο με το καλό..
Καλορίζικο !!! Αυτο το αφήνεις και πάει μόνο του κυνήγι!!! Δεν σε χρειάζεται !!!
 
Καλορίζικο φίλε ωραιότατο .Να το λύσεις και να το δέσεις όλο το
όπλο εάν γνωρίζεις ,δεν είναι κάτι και να βιδώσεις και να δοκιμάσεις όλα τα τσοκακια.Απλά για να τσεκαρεις τυχόν αστοχία.Σπάνιο βέβαια σε benelli.Μην ανησυχείς για αξιοπιστία και φυσίγγι αυτά είναι δεδομένα .Να ρίξεις όσες ντουφέκιες μπορείς για να το συνηθίσεις και να μάθεις τι συμπεριφορά του .Πήρες ντουφέκι που θα συντροφεύει και τους απογόνους σου ,από αξιόπιστία ,κομψό και όμορφο και με αρκετές καινοτομίες επάνω .Μόνο επιτυχίες εύχομαι από εδώ και εμπρός.
 
κοίτα....στην έναρξη πήγαινε και πλάκωσε τις κουρούνες να ρίξεις φυσίγγια να το ευχαριστηθείς.
πουλιά θα έχει
Τι κουρουνες μου λες, από τις 14 αυγουστου μέχρι τις 19 θα χω κόψει τον μισό κάμπο. Στις 20 μέχρι και ονόματα θα χω βγάλει στα τρυγόνια.. Πέφτει κ τρίτη νομίζω, θα χει ησυχία μέχρι να πλακώσει λαός το Σάββατο θα χουμε γλέντια.. 🙃
 
Το όπλο ήρθε, ειναι πανεμορφο. Το σημαντικότερο είναι ότι μου έρχεται υπέροχα υστερα και από τις απαραίτητες παρεμβασεις. Δείχνει πολλα υποσχόμενο. Πιστεύω είναι καλή επιλογή. Σας ευχαριστω ολους για τη βοήθεια τις απόψεις και τις πληροφοριες που μου δώσατε. Συνέχεια τώρα στο κυνηγοτοπο με το καλό..
Καλοντούφεκη η Ιταλίδα Διονύση. Να την χαρείς όσο δεν πάει!
+1 στο benelli team. Berettaκιδες πονάτεε??
 
Το όπλο ήρθε, ειναι πανεμορφο. Το σημαντικότερο είναι ότι μου έρχεται υπέροχα υστερα και από τις απαραίτητες παρεμβασεις. Δείχνει πολλα υποσχόμενο. Πιστεύω είναι καλή επιλογή. Σας ευχαριστω ολους για τη βοήθεια τις απόψεις και τις πληροφοριες που μου δώσατε. Συνέχεια τώρα στο κυνηγοτοπο με το καλό..
Καλορίζικο καλοτουφεκο πολύ ωραίο όπλο τέλεια επιλογή
 
Το όπλο ήρθε, ειναι πανεμορφο. Το σημαντικότερο είναι ότι μου έρχεται υπέροχα υστερα και από τις απαραίτητες παρεμβασεις. Δείχνει πολλα υποσχόμενο. Πιστεύω είναι καλή επιλογή. Σας ευχαριστω ολους για τη βοήθεια τις απόψεις και τις πληροφοριες που μου δώσατε. Συνέχεια τώρα στο κυνηγοτοπο με το καλό..
Καλορίζικο!
Να είσαι γερός και δυνατός να το χαίρεσαι!
 
Μεγαλη υποθεση στη ζωη να κανεις και να ζεις πραγματα που τα απολαμβανεις και κοιμασαι ησυχος χωρις αγωνιες και αγχος και εσυ φιλε μας καλε αποκτησες το εργαλειο που θα σου προσφερει αυτο το προνομιο της ζωης.
Σου ευχομαι υγεια και δυναμη και να ειναι καλοριζικο.
 
Τι κουρουνες μου λες, από τις 14 αυγουστου μέχρι τις 19 θα χω κόψει τον μισό κάμπο. Στις 20 μέχρι και ονόματα θα χω βγάλει στα τρυγόνια.. Πέφτει κ τρίτη νομίζω, θα χει ησυχία μέχρι να πλακώσει λαός το Σάββατο θα χουμε γλέντια.. 🙃
θα ευχαριστηθεις τουφεκίδη.
Κανα σκοπευτήριο εχει να πας τωρα να ξεχαρμανιάσεις;
 
Το όπλο ήρθε, ειναι πανεμορφο. Το σημαντικότερο είναι ότι μου έρχεται υπέροχα υστερα και από τις απαραίτητες παρεμβασεις. Δείχνει πολλα υποσχόμενο. Πιστεύω είναι καλή επιλογή. Σας ευχαριστω ολους για τη βοήθεια τις απόψεις και τις πληροφοριες που μου δώσατε. Συνέχεια τώρα στο κυνηγοτοπο με το καλό..
Καλορίζικο. Εύχομαι να σου χαρίσει αξέχαστες στιγμές, θηράματα και ικανοποίηση.
 
Διονυση θυμασαι ,το σκοπευτηριο το ειχα αναφερει κ εγω. μην εισαι σιγουρος με την ξερη επωμιση οτι η BENELLARA εχει την σωστη κλιση για τον ωμο σου. οταν θα βγεις σε αυτο το φαντασμα που λεγεται τρυγονι (το λεω ετσι επειδη ξεπεταγεται απο το πουθενα),λογω ταχυτητας κ εξαιρετικων κλισεων που παιρνει, ευχομαι να μην αναρωτηθεις αν φταιει ο διονυσης η η κλιση του οπλου η το φυσιγγι. συγγνωμη δεν θελω να σε ζαλισω αλλο.
 
Back
Top