Breda Team

Ααα μονόκαννο τώρα εεε?Όταν έκαιγες τα παπιά και τις φάσσες δεν σε χάλαγε κρυφοπληγήτσα .yelling.
Ακόμα με το μονοκανο είμαι φιλαράκι μου:(.Μια χαρά όπλο η Breda-marocchi σίγουρα όχι σαν τα μέταλλα που είχαν οι παλιές αλλά καλά όπλα!
 
Αν και δεν είχα ποτέ breda οι τελευταίες μου αρέσουν πολύ, αν ήθελα αδράνειας και δεν είχα ακούσει αυτά τα θεματάκια θα μου άρεσε να αγοράσω μια. Με την λαβή κι εγώ είχα δοκιμάσει μόνο πιστολε και πίστευα ότι όσο πιο κλειστό τόσο καλύτερο, παρότι δεν έχω μεγάλη παλάμη παραδόξως με βολεύει καλύτερα το semi pistole. Ο λόγος αγνώστος.
 
Αν και δεν είχα ποτέ breda οι τελευταίες μου αρέσουν πολύ, αν ήθελα αδράνειας και δεν είχα ακούσει αυτά τα θεματάκια θα μου άρεσε να αγοράσω μια. Με την λαβή κι εγώ είχα δοκιμάσει μόνο πιστολε και πίστευα ότι όσο πιο κλειστό τόσο καλύτερο, παρότι δεν έχω μεγάλη παλάμη παραδόξως με βολεύει καλύτερα το semi pistole. Ο λόγος αγνώστος.
Εγώ καινουργια με αυτό που συμβαίνει ΜΟΝΟ!!!!στην ελλαδα δεν θα έπαιρνα με τίποτα! Τώρα σαν όπλο εργονομικα κομπλε είναι, έχει τα βαρίδια και το ρυθμιζομενο που για μένα είναι συν,βλητικα με τα μαμα τσοκακια είναι αξιοπρεπής, ουτε τιποτα τρελό αλλά ουτε και κακη,επίσης δεν έχει λάκτισμα για αδράνειας και έχω ρίξει και μέχρι 44 γραμμάρια και με αλεύρια μέσα!
 
Καλησπέρα,
Ποια η γνώμη σας για το Breda Astro synthetic σε σχέση με το montefeltro synth;
Υπόψην είναι στα ίδια χρήματα.
Πανομοιότυπο σύστημα λειτουργίας, από κει και πέρα η Μπρέντα ουσιαστικά είναι μια νέα εταιρεία, έχει ξεκινήσει από την αρχή μετά την εξαγορά της απ' την Μαρόκι. Οπότε υπάρχει ο αστερίσκος να δείξει εξ αρχής την αξιοπιστία της σε βάθος χρόνου.
Οι Ιταλοί συνάδελφοι λένε καλά λόγια για τη Μαρόκι πάντως και είναι 100% Ιταλία.
 
Πανομοιότυπο σύστημα λειτουργίας, από κει και πέρα η Μπρέντα ουσιαστικά είναι μια νέα εταιρεία, έχει ξεκινήσει από την αρχή μετά την εξαγορά της απ' την Μαρόκι. Οπότε υπάρχει ο αστερίσκος να δείξει εξ αρχής την αξιοπιστία της σε βάθος χρόνου.
Οι Ιταλοί συνάδελφοι λένε καλά λόγια για τη Μαρόκι πάντως και είναι 100% Ιταλία.
Δίνει πολύ προίκα για τα 950€ που κοστολογείται, βέβαια το μειον που είδα είναι τα 2 χρόνια εγγύησης σε σχέση με τα 5 της benelli.
Είμαι σε σκέψη ‍
 
Δίνει πολύ προίκα για τα 950€ που κοστολογείται, βέβαια το μειον που είδα είναι τα 2 χρόνια εγγύησης σε σχέση με τα 5 της benelli.
Είμαι σε σκέψη ‍
Ναι το πλήρες πακέτο είναι συν σε σχέση με τη Μπενέλι που για να ρίξει την τιμή δε δίνει όλα τα τσοκακια (μικρό το κακό, αλλά ακριβά) και τις φλάντζες (μεγάλο το κακό, αλλά φθηνές)
είναι δύσκολο δίλημμα. σίγουρα δίνει μόνο 2 χρόνια εγγύηση; Γιατί οι Μαρόκι έχουν γραπτή πενταετή απ' το εργοστάσιο
 
Back
Top