Breda Team

Παλικάρια ψάχνομαι για breda b12i... Έχω ακούσει καλά σχόλια... Έχω μια ήδη μια maxus και θα ήθελα και μια καραμπίνα σε αδράνεια.. Τι λετε για την b12i.??????
Εχεις φεραρι και θελεις παπακι....αδρανεια μονο μπενελι
 
Αν λες για την καινούρια την έχω κ εγώ σε 66cm .τα εξωτερικά τσοκ που ανέφερες τι διαφορά εχουν από τα δικά της?σε ρωτώ γιατί δεν την έχω τουφεκισει αρκετά και δεν έχω αξιωθεί ακόμα να κάνω δοκιμές..
 
Έχει γραφεί ότι οι κανες που είχαν επάνω το σύμβολο R ότι ήταν καλύτερες το έχω ακούσει .Αλλά δεν με έχει πείσει κανείς που να γνωρίζει τι παραπάνω έχουν ή τι διαφορετικό έχουν κατασκευάστηκα που τις κάνει καλύτερες.Γιατι έχω ακούσει τόσα όπως συλλεκτική 302 μπενελι πανάκριβη επειδή έχει τη γαλλική κανη θεϊκό το ρομπουστ 222 πλάγιο χωρίς να ξέρουν οι περισσότερο ότι το φουλκουρ το γαλλικό πόζε ήταν ανώτερο κτλ. Γνωρίζει κανείς πραγματικά να μας δικαιολογήσει την ανωτερότητα της κάνης με R επάνω .
 
Ευχαριστώ.θα χρειαστεί να δοθεί λίγο μηκος στο κοντάκι της κάτι που λύνεται,αρχικά με ένα πέλμα.ωραια τουφέκια και πιο σταθερή σε σχέση με μπενελλι 121 φίλου.ευχαριστηθηκα τσιχλοκυνηγι αν και με ξενησε λίγο η ανάκρουση. Καμία σχέση πάντως με β2000 18,4
 
Σε μια Breda astrolux που είχα με εξωτερικά τσοκ σαν τα δικά σου ,είχα ανοίξει τρύπες στα τσοκ ακριβώς με την ίδια διάταξη σαν αυτά των κικς,,,ειδικά στο 2* η τουφέκια ήταν το κάτι άλλο όχι τόσο στο 3* και τον άσσο !
 
Back
Top