Breda Team

Ο πατέρας μου έχει 303 και δεν κουνάει καθόλου η κάννη.. ενα αλλο φιλος έχει μια benelli comfort και επίσης δεν κουνάει, ενας άλλος φίλος έχει μια ραφαελο η οποία είναι βάρκα
Αν μιλάμε για δεμένο όπλο με σφιγμένο παξιμάδι πάπιας, Μ2 δεν παίζει, 1187 παίζει.
 
Δλδ πουστεψανε και τα οπλα 😂
Εάν δε κουνάει δεν είναι της μόδας και βρίσκεται εκτός εποχής .όλα κουνιούνται σήμερα αρσενικά θηλυκά ,όπλα .Τα χω χάσει είμαστε σε σεισμική δραστηριότητα.Κουνηνα κάργα
 
Αυτό το όπλο το είχα και το πούλησα. Ελαφρύ, ωραία αίσθηση στα χέρια, για τουφεκιά δεν το συζητάμε, Breda. Στην δική μου το heavy έριχνε κανονικά από 30 γρ και πάνω όλα τα φυσίγγια και η εμπλοκή ήταν άγνωστη λέξη. Το ελάττωμα της ήταν ότι τα πιστόνια φθείρονται και θέλουν αλλαγή κάποια στιγμή. Δεν μου άρεσε καθόλου αυτό και στη σκέψη ότι κάποια στιγμή δεν θα υπάρχουν πιστόνια στην αγορά, της έδωσα διαβατήριο εξόδου από τον οπλοβαστο μου. Γενικά δεν δέχομαι να κρατήσω ένα όπλο με ημερομηνία λήξης. Αν δεν είχε αυτή την ιδιαιτερότητα, δεν θα έφευγε ποτέ από τα χέρια μου.
η συγκεκριμενη κατα 90% πρεπει να κατασκευαζοταν τουρκια μερια το μονο που ηταν ιταλη να ηταν η καννη υπαρχει ιδιο οπλο στην ATA ,
ελαφρι οπλο με ωραια ξυλα
 
Αν μιλάμε για δεμένο όπλο με σφιγμένο παξιμάδι πάπιας, Μ2 δεν παίζει, 1187 παίζει.
Η μ2 δεν εχει ελατιριο στη βιδα η υπολειπες πεντασφερες μπενελες με ελατιριο στη βιδα κουνιουντε απο καθολου εως καμποσο
 
Ο τζόγος μπορεί να υπάρχει για κάποιον λόγο.
Μην θεωρείτε σίγουρο ότι είναι προβληματική κατάσταση.

Εξαρτάται και από τον τζόγο φυσικά.
Αν είναι υπερβολικός, ίσως είναι κατασκευαστικό πρόβλημα.
Δύσκολο όμως το κόβω σε σχετικά καινούργιο όπλο.
 
Παλι φωτια τα τηλεφωνα των αντιπροσώπων θα πιασουνε με κοβω για μπαν συντόμως
να σε μπαναρουν και καλα να παθεις.yel. Εχετε γεμισει το καπο απο το panda με φασια και δεν παιρνεις κανενα τηλ,την αλλη την σουπια θα την σιαξω καλα
 
Ο τζόγος μπορεί να υπάρχει για κάποιον λόγο.
Μην θεωρείτε σίγουρο ότι είναι προβληματική κατάσταση.

Εξαρτάται και από τον τζόγο φυσικά.
Αν είναι υπερβολικός, ίσως είναι κατασκευαστικό πρόβλημα.
Δύσκολο όμως το κόβω σε σχετικά καινούργιο όπλο.
Όταν υπάρχει τζόγος όμως μετά από Χ αριθμό τουφεκιών δεν θα μεγαλώσει?
 
να σε μπαναρουν και καλα να παθεις.yel. Εχετε γεμισει το καπο απο το panda με φασια και δεν παιρνεις κανενα τηλ,την αλλη την σουπια θα την σιαξω καλα
Κετεβα 20 του μηνα να γεμισουμε το σουζουκι ολοκληρο λεμε
 
Αυτό είναι πρόβλημα
Τον τζόγο πρέπει να τον είχε εξαρχής αλλα επειδή η πάπια πήρε τα κενα που ήθελε που φυσιολογικο τοτε εμφάνισε τα κενά η κάννη.. είναι σφιχτή δεν κουνάει ενω περπατάς αλλα μείνε ετσι? Η μετα απο 200-300 φυσίγγια θα γίνει βάρκα?
 
Back
Top