Breda Team

Ζεστές κάννες να εχεις έχω αγοράσει και εγώ πρόσφατα την συνθετική πολύ προσεγμένα όπλα και ντουφεκια φαρμάκι
Η αλήθεια είναι ότι έχει πολύ καλές τουφεκιές... Οσα φτερωτά εχω καταφέρει δεν θελανε δεύτερη ( αλλα μετρημένα στα δάχτυλα γτ είμαι ακομα άπειρος με το φτερό)
 
Χαιρετώ τους λάτρεις της bredas ... Είμαι νέος κάτοχος τις breda astro 2020 με ξύλινα μέρη και μαύρο κλειστρο... Θα ήθελα να μου πείτε εντυπώσεις και τιπς για την σωστή συντήρηση ( ελπίζω να εκανα καλη αγορά 😆🤔)
Καλορίζικη!
 
Χαιρετώ την ομάδα καλη χρονιά με υγεία και ευτυχία... Θα ήθελα την γνώμη σας σε κάτι που αντιμετωπίζω με την καραμπίνα μου( breda astro 2020 wood) η οποία δεν έχει ρίξει παραπάνω απο 100 φυσίγγια, έχει εμφανίσει ενα κούνημα η κάννη μέσα στην μπασκουλα σχεδόν 1 χιλιοστό, δηλαδή η γλώσσα που μπαίνει στην μπασκουλα και σέρνει το κλείστρο πανω δεν εφαρμόζει πουθενά... Έχει κανείς αντιμετωπίσει κανενας κατι αντίστοιχο?
 
Χαιρετώ την ομάδα καλη χρονιά με υγεία και ευτυχία... Θα ήθελα την γνώμη σας σε κάτι που αντιμετωπίζω με την καραμπίνα μου( breda astro 2020 wood) η οποία δεν έχει ρίξει παραπάνω απο 100 φυσίγγια, έχει εμφανίσει ενα κούνημα η κάννη μέσα στην μπασκουλα σχεδόν 1 χιλιοστό, δηλαδή η γλώσσα που μπαίνει στην μπασκουλα και σέρνει το κλείστρο πανω δεν εφαρμόζει πουθενά... Έχει κανείς αντιμετωπίσει κανενας κατι αντίστοιχο?
Φιλε μου αυτο συμβενει σε ολα τα οπλα λογο ανοχων
 
Δεν εχει κανενα θεμα μη μασας οτι οπλο δεις αυτο κανει αλλα λιγο αλλα πολυ οταν το δενεις μια χαρα ειναι
Μα εμενα δεμενο κουνα σφιχτά μεν αλλα κουνα τι να πω δεν ξέρω ελπίζω να μην μου δημιουργήσει πρόβλημα
 
Καλημερα απο Αυστραλια...τομαρια της υπαιθρου...

Εχω ενα φιλαρακι που κατεχει μια Breda Altair με μαυρη βαση, παιρνει 6 φυσιγγια χωρις μειωτηρα και ερχεται με 2 πιστονια.
Το ελαφρυ και το βαρυ...αυτο που δεν ξερει ειναι μεχρι που παει το ελαφρυ και απο που αρχιζει το βαρυ!
Ειναι κανεις γνωστης επι του θεματος?
Αυτό το όπλο το είχα και το πούλησα. Ελαφρύ, ωραία αίσθηση στα χέρια, για τουφεκιά δεν το συζητάμε, Breda. Στην δική μου το heavy έριχνε κανονικά από 30 γρ και πάνω όλα τα φυσίγγια και η εμπλοκή ήταν άγνωστη λέξη. Το ελάττωμα της ήταν ότι τα πιστόνια φθείρονται και θέλουν αλλαγή κάποια στιγμή. Δεν μου άρεσε καθόλου αυτό και στη σκέψη ότι κάποια στιγμή δεν θα υπάρχουν πιστόνια στην αγορά, της έδωσα διαβατήριο εξόδου από τον οπλοβαστο μου. Γενικά δεν δέχομαι να κρατήσω ένα όπλο με ημερομηνία λήξης. Αν δεν είχε αυτή την ιδιαιτερότητα, δεν θα έφευγε ποτέ από τα χέρια μου.
 
Σε οσες 391 συγκεκριμενα εχω δει παιζει αρκετα μονο σε φαμπαρμ εχω δει τελεια εφαρμογη προσφατα α400 πλας ατουφεκιστη ακομα φιλου παιζει πολύ περισοτερο απο 1χιλιοστο
Έκανα δοκιμή στην upland και δεν παίζει καθόλου πάντως.η es100 επισης είναι μπετό.λογικο
 
Back
Top