Breda Team

Πιστεύετε ότι είναι απλα τρολαρισμα ή πραγματική άγνοια
Εμένα για άγνοια μου κάνει. Πέφτουν συχνά όπλα σε χέρια μη κυνηγών που προσπαθούν να τα διώξουν και γράφουν ότι έχουν ακούσει ή τους έχουν πει άσχετοι. Αυτές συνήθως είναι και καλές περιπτώσεις για τους γνώστες.
 
Εμένα για άγνοια μου κάνει. Πέφτουν συχνά όπλα σε χέρια μη κυνηγών που προσπαθούν να τα διώξουν και γράφουν ότι έχουν ακούσει ή τους έχουν πει άσχετοι. Αυτές συνήθως είναι και καλές περιπτώσεις για τους γνώστες.

Η σκανδαλη εχει εκτος απο χρυσο κ κραμματα πολυτιμων λιθων.
Καλα το πουλαει..
 
Είναι άσχετος με κυνήγι πιθανόν να είναι κληρονομιά
κάποιος θα του είπε ότι είναι breda παραγωγής beretta και αναφέρει την χρυσή σκανδάλη και ότι είναι αχρησιμοποίητη για να πιάσει το 1000κάκι που δεν το πιστεύω
στην 3η φωτό πάνω δεξιά από τον αορτηριούχο φαίνεται ένα σημαδάκι της μη χρήσης :rolleyes:
αν ήταν κυνηγός θα ανέφερε σίγουρα το μήκος κάννης και το σημαντικότερο που μπορεί να του δώσει καλή τιμή ότι είναι κάννη breda
R ;)
 
δεν ξέρω αν είστε τπτ τριτοτεταρτοι, αλλά στο χωριο μου οι χρυσοσκανδαλες σκοτωνουν καλυτερα απο τις αλλες
Ναι αλλά για διαβασε καλύτερα την αγγελία, αυτή είναι το μοναδικό μοντέλο breda της Beretta, μετά το καλούπι έσπασε .......φαντάσου δεν θα υπάρχει άλλος με το ίδιο όπλο .......sarcastic.
Όσο για τις χρυσοσκανδαλες έχουν άλλη χάρη, όπως τα ......χρυσά δόντια

* το......ζευγαρωσαμε το θέμα ......topic.
 
Last edited:
Ο Σανταμ, ποσα θα μπορουσε να ζητησει γι αυτο; hippo .sarcastic.

60.jpg


https://aristipposandreou.wordpress.com/2012/06/30/τα-χρυσά-όπλα-του-σαντάμ-χουσείν/
 
Ναι αλλά για διαβασε καλύτερα την αγγελία, αυτή είναι το μοναδικό μοντέλο breda της Beretta, μετά το καλούπι έσπασε .......φαντάσου δεν θα υπάρχει άλλος με το ίδιο όπλο .......sarcastic.
Όσο για τις χρυσοσκανδαλες έχουν άλλη χάρη, όπως τα ......χρυσά δόντια

* το......ζευγαρωσαμε το θέμα ......topic.
.sarcastic.
 
Καλα αυτο με τη χρυση σκανδαλη παραπαει "ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΜΠΡΑΟΥΝΙΚ ΠΩΛΕΙΤΑΙ... . ΜΕ ΤΗ ΧΡΥΣΗ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΠΟ ΚΥΝΗΓΟ". λεω σε εναν μια μερα οταν ηθελα να παρω μπενελλι, δηλαδη αυτη ρε φιλε που εχει μαυρη, δεν κανει???!!! Χεστην μου πε.... .sarcastic..sarcastic..hair.. Πλακα πλακα πως εχει μεινει αυτο?
 
Παιδιά καλησπέρα σας..ένας γνωστός πουλάει μια καραμπίνα breda mira εντελώς καινούρια. Το είδα και με τα μάτια μου..την δίνει 400 ευρω του την είχανε κάνει δώρο παλιά. Το θέμα είναι πόσο αξιόπιστη είναι αυτή η καραμπίνα... ακούω γνώμες.
 
Καλησπερα
ειχα αυτο το οπλο αρκετο καιρο σε εκδοση πλαστικη με 61 ποντους κανη,το μονο μειονεκτημα της οτι ηταν εμπροσβοβαρη
πολυ καλη λειτουργια(πιστονι που το αναποδογυριζεις αναλογα αν ριχνεις ελαφριες η βαριες γομωσεις,πρακτικα δεν το γυρνας καθολου)
πολυ καλη τουφεκια καννη breda! αεριων αρα λιγη ανακρουση, για την τιμη αυτη μια χαρα
α ξεχασα, ειναι ιδια με την franchi 712 σε ολα τα ανταλακτικα.Αν σου γεμιζει το ματι και σου ερχεται παρτην.
 
Back
Top