Breda Team

Με αυτά που είδα και στην δοκιμή αλλά και εμφανισιακά δεν μπορούσα να μην αγοράσω το όπλο!είχα χρόνια να έχω τόση ανυπομονησία μέχρι να έρθει το όπλο στα χέρια μου,έρωτας από την πρώτη βολή που λένε!μέσα στο κλαμπ και εγώ με μια 930i sporting!
 
Με αυτά που είδα και στην δοκιμή αλλά και εμφανισιακά δεν μπορούσα να μην αγοράσω το όπλο!είχα χρόνια να έχω τόση ανυπομονησία μέχρι να έρθει το όπλο στα χέρια μου,έρωτας από την πρώτη βολή που λένε!μέσα στο κλαμπ και εγώ με μια 930i sporting!
Να το χαρεις Λιακο!!:)
 
Παιδιά μην παρεξηγιομαστε για τα σίδερα είπαμε σήμερα είναι όλα λαχείο ανεξαρτήτου εταιρείας να κάνουμε μόνο το σταυρό μας να μην πέσει το ελαττωματικό στα χέρια μάς. Αυτό για τα ατσαλια και τις καννες μήπως είναι και ένας μύθος από τους παλιούς λέω εγώ τώρα,ανεξαρτητου μάρκας . Η Breda έβγαζε πανομοιότυπα όπλα με την beretta παλιότερα ελατηριου , κάποια αδράνειας αν έβγαζε τέτοιου είδους καννες πως και την άφησαν οι μεγαλοκαρχαρίες της Ιταλίας? Η remington τα ίδια ακούω από πολλούς ότι πάει για φαλιμεντο.
 
Με αυτά που είδα και στην δοκιμή αλλά και εμφανισιακά δεν μπορούσα να μην αγοράσω το όπλο!είχα χρόνια να έχω τόση ανυπομονησία μέχρι να έρθει το όπλο στα χέρια μου,έρωτας από την πρώτη βολή που λένε!μέσα στο κλαμπ και εγώ με μια 930i sporting!
καλορίζικο καλοτούφεκο :)
 
Το παλιο μηχάνημα της breda καταστράφηκε βάσει πρωτοκόλλου το 1993 αν θυμάμαι καλά
Πολλοί ψάχνουν τις καννες BREDA(R), αυτές λέγεται ότι είναι ανωτερες βλητικα
Εγώ έχω μια τέτοια 65 2* σταθερο με 70αρα θαλαμη και ένας φίλος μου μια 62.5 με τα quickhoke
 
Με αυτά που είδα και στην δοκιμή αλλά και εμφανισιακά δεν μπορούσα να μην αγοράσω το όπλο!είχα χρόνια να έχω τόση ανυπομονησία μέχρι να έρθει το όπλο στα χέρια μου,έρωτας από την πρώτη βολή που λένε!μέσα στο κλαμπ και εγώ με μια 930i sporting!
Ηλία καλοντουφεκο, να'σαι γερός να το χαρείς και να σου χαρίσει όμορφες στιγμές .
 
Back
Top