Blaser Team

Γιάννη καλορίζικο φίλε, πολύ ωραίο τουφέκι και άκρως κυνηγετικό το βάρος του.
Το κοντάκι "ταιριάζει" σε ψηλό χρήστη;
Σε ευχαριστω πολυ!
Το κοντακι ειναι με τερμα μπρος την σκανδαλη 38cm,εμεις θελουμε περιπου στα 40cm(αυτο απο οτι εχω δει βεβαια απο κοντακι σε κοντακι αυτο δεν ειναι απολυτο,αλλου θελω 39 αλλου 40 αλλου 38,5,για γενικο κυνηγι και sporting εννοω)..πηραμε δυο spacer για να το μακρυνουμε.το grip που εχει μου αρεσει.βλεποντας και κανοντας.σε επωμισεις που εκανα πριν το παρουμε μου αρεσε πολυ το κοντακι γενικα περα απο το μηκος.ειμαι 1,94..βεβαια η καλυτερη λυση ειναι custom κοντακι στα μετρα.αλλα τωρα δεν μπορει να γινει με τιποτα.εδω τα spacer που εχουμε παραγγειλει:
http://www.mulliners.co.uk/gun-product/blaser-r16-recoil-pad-spacer/
 
Last edited:
Να σου πω εδώ Θεοφραστε ότι η blaser δίνει την δυνατότητα για παραγγελία στα 39cm το κοντάκι χωρίς επιπλέον χρέωση.39cm από την μεσαία θέση της ρυθμιζόμενης σκάνδαλης..
Αυτό είναι πολύ σημαντικό και η λαβή παίζει πολύ σημαντικό ρόλο, και αυτή είναι που μεταβάλει κατά τη γνώμη μου το πόσο lop χρειάζεσαι.
 
Blaser F3 Game με 71εκ. κάννες,5 εσωτερικά και 5 έσω-έξω τσοκ για σκοπευτήριο.
Κατασκευή-φινίρισμα άψογο...
Οπλουργός δεν είμαι,ομως η αλήθεια είναι οτι μετά απο αυτό... δύσκολα με συγκινεί όπλο.
Bl5HbW2.jpg



SDy58SV.jpg


b1ke4NY.jpg


yTRmQvO.jpg


rfOBO22.jpg


VV5wAQi.jpg
 
Blaser F3 Game με 71εκ. κάννες,5 εσωτερικά και 5 έσω-έξω τσοκ για σκοπευτήριο.
Κατασκευή-φινίρισμα άψογο...
Οπλουργός δεν είμαι,ομως η αλήθεια είναι οτι μετά απο αυτό... δύσκολα με συγκινεί όπλο.
Bl5HbW2.jpg



SDy58SV.jpg


b1ke4NY.jpg


yTRmQvO.jpg


rfOBO22.jpg


VV5wAQi.jpg
Μπιμπελό πραγματικά ! Να το χαίρεσαι ξανά!
 
Blaser F3 Game με 71εκ. κάννες,5 εσωτερικά και 5 έσω-έξω τσοκ για σκοπευτήριο.
Κατασκευή-φινίρισμα άψογο...
Οπλουργός δεν είμαι,ομως η αλήθεια είναι οτι μετά απο αυτό... δύσκολα με συγκινεί όπλο.
Bl5HbW2.jpg



SDy58SV.jpg


b1ke4NY.jpg


yTRmQvO.jpg


rfOBO22.jpg


VV5wAQi.jpg
Να το χαίρεσαι Στέλιο πολύ ωραίο όπλο μια φορά είδα ένα τετειο στο σκοπευτήριο άλλα δεν πρόλαβα να το πιάσω στα χερια μου
 
Να σου πω εδώ Θεοφραστε ότι η blaser δίνει την δυνατότητα για παραγγελία στα 39cm το κοντάκι χωρίς επιπλέον χρέωση.39cm από την μεσαία θέση της ρυθμιζόμενης σκάνδαλης..
φιλεμου γιαννη εση μπωρη να εχης το δυκανακι biazer f16 αλα εγω εχω το καπελοοοοοha haaa
 
Blaser F3 Game με 71εκ. κάννες,5 εσωτερικά και 5 έσω-έξω τσοκ για σκοπευτήριο.
Κατασκευή-φινίρισμα άψογο...
Οπλουργός δεν είμαι,ομως η αλήθεια είναι οτι μετά απο αυτό... δύσκολα με συγκινεί όπλο.
Bl5HbW2.jpg



SDy58SV.jpg


b1ke4NY.jpg


yTRmQvO.jpg


rfOBO22.jpg


VV5wAQi.jpg
Εμ ειχα δικιο σε προηγουμενο ποστ. Αλλη οπλαρα....να τη χαιρεσε κι αυτη
 
Ω ρε Σάκαρε τι ωραία ήταν εκείνη την ημέρα στο Δρακόντιο!
Και τα όπλα της δοκιμής αστέρια.
και εγω λεω θα δη της φωτο ο φιλοσμου γιωργος και δεν θα τσιμπησηηηηηη.my man. τη να σου κανω εση κρατουσες την AFINITI.hair. ΥΓ το φιλαρακιμου ειναι στην φωτο με την κοκκινι ριγωτο μπλουζαααα ωραιες τουφεκιες καναμε εκηνη την μερα εε φιλε;;;.shoot..shoot.
 
και εγω λεω θα δη της φωτο ο φιλοσμου γιωργος και δεν θα τσιμπησηηηηηη.my man. τη να σου κανω εση κρατουσες την AFINITI.hair. ΥΓ το φιλαρακιμου ειναι στην φωτο με την κοκκινι ριγωτο μπλουζαααα ωραιες τουφεκιες καναμε εκηνη την μερα εε φιλε;;;.shoot..shoot.
Έπρεπε να ειμαι και εγω εκει Σάκη να σας κοντράρουμε ανελεητααααααα!
Καργα τα κλειστραααααααα
 
Έπρεπε να ειμαι και εγω εκει Σάκη να σας κοντράρουμε ανελεητααααααα!
Καργα τα κλειστραααααααα
σε κανα 1,5 μηνα φιλαρακι παλι θα τρεχουμε στα σκοπευτηρια ολημαςςςςς,,εσης με τα κλειστρα να πρωσεχεται της εμπλωκεςςςςςς,,εμης με τα poze δεν μασαμεεεεε.terror.
 
Back
Top