Beretta Team

Τα όπλα δεν πάνε το ίδιο όλα τα φυσίγγια.
Κουτί από κουτί μπορεί να διαφέρει.

Για αυτό μερικές φορές δεν βγαίνει άκρη.
Νομίζω ούτε του Βαγγέλη δεν πήγε τόσο σφιχτά.
Καλημέρα Κώστα ...
Εγώ όπως σου είχα πει έριξα λίγο πιο πίσω ,περίπου ένα μέτρο όχι περισσότερο.......
Επίσης εξ ίσου καλά πήγε και του φίλου μου η Α400 ο οποίος είχε και τα φυσίγγια..... Μου είπε μάλιστα ότι έμεινε ευχαριστημένος από αυτά στο κυνήγι......
 
391 κατασταση σταβλος,View attachment 69822View attachment 69823 ενα απο τα ποιο βρωμικα που εχω δει .Εχει και ενα σπασιμο στο κλειστρο
Δεν νομίζω άλλο όπλο αερίων να δούλευε με τόση βρώμα εκτός από τη σειρά 3 της beretta!!!
 
Δεν νομίζω άλλο όπλο αερίων να δούλευε με τόση βρώμα εκτός από τη σειρά 3 της beretta!!!
Έλα Αλέκο :p κάνε μια ερώτηση στον Σπύρο browning να σου πει η να σου στείλει φωτογραφία απ'το Α400. Θα πάθεις πλάκα. Πρέπει να είχε ρίξει ,ουτε κι αυτός ξέρει πόσες χιλιάδες φυσίγγια και δούλευε κανονικά. Ένα μαύρο πράγμα έβλεπες. Χωρίς υπερβολές δεν νομίζω να υπάρχει άλλο να δουλεύει σε αυτή την κατάσταση
 
Έλα Αλέκο :p κάνε μια ερώτηση στον Σπύρο browning να σου πει η να σου στείλει φωτογραφία απ'το Α400. Θα πάθεις πλάκα. Πρέπει να είχε ρίξει ,ουτε κι αυτός ξέρει πόσες χιλιάδες φυσίγγια και δούλευε κανονικά. Ένα μαύρο πράγμα έβλεπες. Χωρίς υπερβολές δεν νομίζω να υπάρχει άλλο να δουλεύει σε αυτή την κατάσταση
Εγω την Η35,την ειχα μια 10ετια σχεδον ακαθαριστη
.yel..hair.
 
Έλα Αλέκο :p κάνε μια ερώτηση στον Σπύρο browning να σου πει η να σου στείλει φωτογραφία απ'το Α400. Θα πάθεις πλάκα. Πρέπει να είχε ρίξει ,ουτε κι αυτός ξέρει πόσες χιλιάδες φυσίγγια και δούλευε κανονικά. Ένα μαύρο πράγμα έβλεπες. Χωρίς υπερβολές δεν νομίζω να υπάρχει άλλο να δουλεύει σε αυτή την κατάσταση
Όλες η beretes Έτσι δουλεύουν.
 
Εδώ και αρκετά χρόνια πίσω πιάνω μια benelli ενός μπάρμπα με γαλλική κάνη και καλαμπουρίζοντας όντως το όπλο έβγαζε εντυπωσιακές ντουφέκιες.Εχουμε πάει για φάσες έχει μεσημεριασει και έρχονται 4 πουλια και πιάνουν σηκώνω τσακ συνεχίζω τίποτα ούτε κλικ ούτε τίποτα δεν ήταν μπενελι κλικ είχε να το καθαρίσει δεν ξέρω πόσο και είχαν κολησει όλα μέσα στο κλείστρο βελόνες ελατήρια όλα η βελόνα κινούταν με το ζόρι ,Αυτό δεν το έχω ξαναδεί σε κανένα όπλο.
 
Back
Top