Beretta Team

Προσεξτε τις φθορες στην ουρα της καννης και στην θαλαμη απο λαθος του χρηστη σφηνωσε το τσοκ στην.θαλαμη στην προσπαθεια να το βγαλει με πενσα και κατσαβιδια εκανε πολυ μεγαλη ζημια στην.καννη
Ώρα είναι να μας πεις ότι το τσοκ δεν πάει στη θαλαμη.
 
Προσεξτε τις φθορες στην ουρα της καννης και στην θαλαμη απο λαθος του χρηστη σφηνωσε το τσοκ στην.θαλαμη στην προσπαθεια να το βγαλει με πενσα και κατσαβιδια εκανε πολυ μεγαλη ζημια στην.καννη
Ειλικρινά έκανε τέτοιο πράγμα;
Πήγε να βάλει το τσόκ από την θαλάμη;
Πιωμένος ήταν;
'Η άκουσε συμβουλές "φωστήρων" ;
 
Ο άνθρωπος είναι 100 χρόνια μπροστά ακονισε το τσοκ και πήγε να κάνει διεύρυνση κονου αλλά που να πάρετε χαμπάρι πληρώνετε κοπτικα εσείς
Ναι και το επόμενο βήμα ήταν να βάλει ένα μονοβολο μέσα για να κάνει διεύρυνση και λείανση......
 
Προσεξτε τις φθορες στην ουρα της καννης και στην θαλαμη απο λαθος του χρηστη σφηνωσε το τσοκ στην.θαλαμη στην προσπαθεια να το βγαλει με πενσα και κατσαβιδια εκανε πολυ μεγαλη ζημια στην.καννη

Βαγγέλη αυτό φτιάχνεται ή πάει για άλλη κάννη?
 
Τελικα το τσοκ βγηκε εγινε ενα χαιδεμα της πατουρας του φυσιγγιου και μια πολυ ηπια λειανση του αυλου γιατι μεσα γινονταν χαμος Δοκιμη και βλεπουμεView attachment 69786View attachment 69787
Θα δουλέψει ...
Το τσοκ μάθαμε γιατί το έβαλε στην θαλάμη ?
 
ΜΒ Long Range λέμε και κλαίμε 🤣 ... σταθερά πρώτα ...
Μάλλον έπεσα σε χαλασμένα.

View attachment 69281
Στο δικό μου όπλο(391) πάντως Βασίλη τα πράγματα είναι εντελώς διαφορετικά με το συγκεκριμένο φυσιγγιο για αυτό και το χρησιμοποιώ στο κυνήγι και μου αρέσει πάρα πολύ. Έστω και 1.5 μέτρο πιο κοντά από τις δικές σου δοκιμές τόσο το ***αρι μου όσο και το φουλ τσοκ μου έδωσαν +20% συγκέντρωση σε σχέση με τις δικές σου. Όπως είπες, απότι φαίνεται, διαλέγει κανες το συγκεκριμένο.. DSC_0120.JPGDSC_0066.JPG
 
Στο δικό μου όπλο(391) πάντως Βασίλη τα πράγματα είναι εντελώς διαφορετικά με το συγκεκριμένο φυσιγγιο για αυτό και το χρησιμοποιώ στο κυνήγι και μου αρέσει πάρα πολύ. Έστω και 1.5 μέτρο πιο κοντά από τις δικές σου δοκιμές τόσο το ***αρι μου όσο και το φουλ τσοκ μου έδωσαν +20% συγκέντρωση σε σχέση με τις δικές σου. Όπως είπες, απότι φαίνεται, διαλέγει κανες το συγκεκριμένο.. View attachment 69802View attachment 69803
Τα όπλα δεν πάνε το ίδιο όλα τα φυσίγγια.
Κουτί από κουτί μπορεί να διαφέρει.

Για αυτό μερικές φορές δεν βγαίνει άκρη.
Νομίζω ούτε του Βαγγέλη δεν πήγε τόσο σφιχτά.
Καλημέρα Κώστα ...
 
Στο δικό μου όπλο(391) πάντως Βασίλη τα πράγματα είναι εντελώς διαφορετικά με το συγκεκριμένο φυσιγγιο για αυτό και το χρησιμοποιώ στο κυνήγι και μου αρέσει πάρα πολύ. Έστω και 1.5 μέτρο πιο κοντά από τις δικές σου δοκιμές τόσο το ***αρι μου όσο και το φουλ τσοκ μου έδωσαν +20% συγκέντρωση σε σχέση με τις δικές σου. Όπως είπες, απότι φαίνεται, διαλέγει κανες το συγκεκριμένο.. View attachment 69802View attachment 69803
Έχεις κάνει και κώνο Κώστα.
 
Back
Top