Beretta Team

Κοουτς εχεις πειραξει το pich στο οπλο;Ηταν κριτήριο η επιλογη σου για τον λογο αυτο η οχι;
Με νοιάζει η κάννη να ρίχνει ίσια σε σχέση με τη ρίγα. Το κοντάκι εύκολα ή δύσκολα θα το βρω.

Για το pitch έχω βάλει μία ροδέλα κάτω επειδή με την 65αρα φλάντζα είχε αυξηθεί κάμποσο.
 
Με νοιάζει η κάννη να ρίχνει ίσια σε σχέση με τη ρίγα. Το κοντάκι εύκολα ή δύσκολα θα το βρω.

Για το pitch έχω βάλει μία ροδέλα κάτω επειδή με την 65αρα φλάντζα είχε αυξηθεί κάμποσο.
Ξέχασα και κάτι πολύ σημαντικό. Η σκανδάλη τι λέει;
 
Αν και δεν βλέπω τη μηχανική σχέση, σίγουρα ο συνειρμός συμφωνεί με αυτό που λες.
Ανάμεσα στο πλαστικό και στο ξύλο, διαπίστωσες σοβαρή διαφορά σε ζύγισμα ή βάρος;
Να υποθέσω ότι τα πλαστικά είναι ανάλογης ποιότητας με τα ξύλα, δηλαδή... από μπιτόνια;
 
Ανάμεσα στο πλαστικό και στο ξύλο, διαπίστωσες σοβαρή διαφορά σε ζύγισμα ή βάρος;
Να υποθέσω ότι τα πλαστικά είναι ανάλογης ποιότητας με τα ξύλα, δηλαδή... από μπιτόνια;
Το πλαστικό είναι πιο βαρύ.

Τα "μπιτονια" αν δεν κάνω λάθος είναι δικό μου copyright και αν πάλι δεν κάνω λάθος πρέπει να ήταν από άρθρο δοκιμής Versamax Sportsman!🤣🤣🤣🤣
 
Με νοιάζει η κάννη να ρίχνει ίσια σε σχέση με τη ρίγα. Το κοντάκι εύκολα ή δύσκολα θα το βρω.

Για το pitch έχω βάλει μία ροδέλα κάτω επειδή με την 65αρα φλάντζα είχε αυξηθεί κάμποσο.
Δάσκαλε καλημέρα, υπάρχει τρόπος εκπαίδευσης εξ αποστάσεως ( φυσικά όχι δωρεάν)
 
Δάσκαλε καλημέρα, υπάρχει τρόπος εκπαίδευσης εξ αποστάσεως ( φυσικά όχι δωρεάν)
Το κάνει ένας συνάδελφος εδώ και αρκετοί στο εξωτερικό, αλλά.... Πολλά τα αλλά. Δεν θα αισθανομουν άνετα να το κάνω, αν και "από το ολότελα" όλο και κάτι θετικό θα έβγαινε.

Θεωρητικά η τεχνολογία πλέον το επιτρέπει, δεν ξέρω πρακτικά τι προβλήματα θα βγάλει. Θέλει δοκιμή σίγουρα.
 
Ωραία προσπάθεια εκείνο το περιοδικό που δεν την κατάλαβε ποτέ ο κόσμος. Ίσως να μην είμαστε έτοιμοι να ακούμε αλήθειες. Τι ίσως δηλαδή.... Κρίμα!
Ήταν ένα από τα καλύτερα περιοδικά που έχουν κυκλοφορήσει στην Ελλάδα.
Μια ακόμη ερώτηση: την Α300 την παρέλαβες σε πλαστική βαλίτσα ή χαρτόκουτα;
 
Ωραία προσπάθεια εκείνο το περιοδικό που δεν την κατάλαβε ποτέ ο κόσμος. Ίσως να μην είμαστε έτοιμοι να ακούμε αλήθειες. Τι ίσως δηλαδή.... Κρίμα!

Ακόμα έχω την θήκη dispan για το όπλο που έδινε δώρο με την ετήσια συνδρομή. Έγραφε και ένας πολύ καλός μου φίλος.
 
Back
Top