Beretta Team

Εμένα ήρθε με 1 3 5 Λεωνίδα. Η silver τώρα έρχεται με 2 3 4 από ότι είδα. Τα μαμά στο eshop της beretta Ιταλίας έχουν 30ε και εγώ πήρα 27ε το 4* και 38ε το 1* victory. Είναι για γέλια δηλαδή.
Ένα κουβά τσοκακια έχω, δεν το λέω για μένα... Απλά η κοροϊδία μου τη δίνει.
 
Ένα κουβά τσοκακια έχω, δεν το λέω για μένα... Απλά η κοροϊδία μου τη δίνει.
Στην παρουσίαση της συνθετικής έλεγε ότι το όπλο έρχεται μόνο με 3* και η beretta hellas έβαζε δώρο το 1* και 5*. Κατά ξοδεύτηκαν τα παιδιά. Κοροϊδία όπως το λες.
 
Την συνθετική πήρα Κώστα η νίκελ δεν είχε κυκλοφορήσει ακόμα αλλιώς αυτήν θα επέλεγα.
Το συνθετικο ειναι το πιο πληρες απ' ολα με τις φετες που εχει για το κοντακι. Ολες οι παρουσιασεις που εχω δει λενε οτι ειναι αψογο.
 
Το συνθετικο ειναι το πιο πληρες απ' ολα με τις φετες που εχει για το κοντακι. Ολες οι παρουσιασεις που εχω δει λενε οτι ειναι αψογο.
Δεν έχω κανένα παράπονα Κώστα είναι άψογο. Το ξύλινο μου αρέσει περισσότερο βέβαια αλλά η ξύλινη με τη μαύρη βάση όταν την έπιασα στα χέρια μου τα ξύλα ήταν σαν τάκος όπως είπε και ο Λεωνίδας.
 
Το αστείο είναι ότι δεν είχε μέσα αορτηριούχους ούτε το λάδι της beretta που έδειχνε στην παρουσίαση. Αφού ήρθε και το όπλο πάλι καλά.
Τώρα λένε είναι σε προσφορά και έχει 1090€!!!Με ένα τσοκάκι...αν δεν έχει και βαλίτσα είναι και πολύ μ@λ@.....
 
Τώρα λένε είναι σε προσφορά και έχει 1090€!!!Με ένα τσοκάκι...αν δεν έχει και βαλίτσα είναι και πολύ μ@λ@.....
Για την ξύλινη με μαύρη βάση και την συνθετική δεν ξέρω τι παίζει με τα τσοκ. Η silver έρχεται με 2 3 4.
 
Αυτές τις μαλακίες τις είχε ξεκινήσει η μπενελι από τη centro αγοράζω το ντουφέκι καινούριο το 1999 και την έδινε με το 3* και το 5* μόνο.Σε λίγο θα τα δίνουν με 1 τσοκ και το τσοκοκλειδο στο χέρι σε σακούλα που βάζουμε τα κατσίκια το Πάσχα .Ξεφτίλα ολικής μου αρέσει που κορόιδευαν τους Τούρκους με τις χάρτινες αυτοί αρχίζουν τώρα να βάζουν και καπέλα μέσα αορτηρες τσοκοθηκες και οι Ιταλοί οι απατεωνισκοι 4απλη τιμή σε σακούλα.
 
Να μην νιώθω μειονεκτικά που έχω μόνο 3 στην μπραου ?
Εγώ έχω μόνο τα πέντε που έδινε η εταιρεία με την αγορά
Εσύ που έχεις και τρία έξω-εργοστασιακά δεν έχεις φουλ τσοκοπυρετό αλλά έχεις αρχίσει και ανεβάζεις δέκατα, πρόσεξε το τώρα που είναι νωρίς
 
Εγώ έχω μόνο τα πέντε που έδινε η εταιρεία με την αγορά
Εσύ που έχεις και τρία έξω-εργοστασιακά δεν έχεις φουλ τσοκοπυρετό αλλά έχεις αρχίσει και ανεβάζεις δέκατα, πρόσεξε το τώρα που είναι νωρίς

Χαχαχαχαχαχα όχι φίλε μου. Και από τα 3 αφτερμαρκετ χρησιμοποιώ μόνο τα 2. Το 2* στο λαγό και το 4* άμα πάω κάνα περπατητο τον Φλεβάρη. Το όπλο όταν το πήρα είχε μαζί προίκα ένα Κάρλσον 2* οπότε του αγόρασα και το 3* και το 4* στην ίδια μάρκα και είμαι καλυμμένος για όλα
 
Δεν έχω κανένα παράπονα Κώστα είναι άψογο. Το ξύλινο μου αρέσει περισσότερο βέβαια αλλά η ξύλινη με τη μαύρη βάση όταν την έπιασα στα χέρια μου τα ξύλα ήταν σαν τάκος όπως είπε και ο Λεωνίδας.
Με λίγη αγάπη και μεράκι όλα γίνονται!
 

Attachments

  • IMG_20221105_162933.jpg
    IMG_20221105_162933.jpg
    751,3 KB · Προβολές: 111
Back
Top