Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μια απορία, διότι δεν είμαι και ειδήμων, σε ένα όπλο (A400) που βλητικά είναι παρα πολύ καλό, δεν υπάρχει θέμα στις οξειδώσεις , το κλώτσημα της είναι αρκετά μειωμένο ακόμα και στις βαριές γομώσεις, ρίχνει απροβλημάτιστα φυσίγγια απο 28 γραμμάρια έως 3 1/2 super magnum θα μας ενοχλήσει το «ντιν» που αναφέρετε;
Αν δεν έχει κυνήγι ενωχλει άσχημα φίλε μου αν τουφεκας και ζεστενετε η λαβή δεν υπάρχει θέμα αχαχαχαχαχα
 
Παιδιά μήπως ξέρετε αν σε 304 κουμπωνει κάνη απο 390; δοκίμασα απο 302 και 303 αλλα δεν .......θελω μια δεύτερη κάνη με εσωτερικά τσοκ.
Συνάδελφε άστα τα ίδια και εγώ από 304 μόνο 304 εγώ θέλω να βρω μια 60αρα αλλά καλύτερα θα βρω πορτοφόλι στην Ερμού πάρα κανη.χαχα
 
καλησπερα εχει να μου προτινη καπιοσ εναν καλο οπλουργο ο οπιωσ να φτιαχνη στα μετρα μου το υπαρχον κοντακι ,και κοντακια απο την αρχη ευχαριστο
Καλημέρα, οπλουργός εδώ Ελλάδα που να σου βγει τα μέτρα σου δεν νομίζω ότι θα βρεις, για να δεις ποια είναι τα κανονικά μετά του όπλου σου πρέπει να πας σκοπευτηριο με όπλο που έχει κοντάκι tsk (μεταβλητό) και αφού ρίξεις ένα επιτυχή ικανοποιητικό αριθμό και κατασταλάξεις τότε θα μετράς και φτιάχνεις κοντάκι.
Το πιο καλό ίσως που μπορείς να κάνεις είναι να βάλεις ένα ρυθμιζόμενο χτένι στο υπάρχον και αφού δεις με ποιες ρυθμίσεις έχεις επιτυχίες τότε είναι καλύτερα να πας σε κατασκευή.
Ρυθμιζόμενο μπορεις να φτιάξεις και στο Γιάννη που είναι γραμμένος εδώ.
 
Παιδιά μήπως ξέρετε αν σε 304 κουμπωνει κάνη απο 390; δοκίμασα απο 302 και 303 αλλα δεν .......θελω μια δεύτερη κάνη με εσωτερικά τσοκ.
Όχι δεν κουμπώνει....είχα 2 όπλα Beretta A304...τρομερό αυτογεμές....αλλά τα νιάτα δεν είχαν το μυαλό που έπρεπε για να τα κρατήσουν....
 
Καλησπερα λεβεντες. Θελω να ρετουσαρω μια 303 που μου εχει δωσει ο πατερας μου και για αρχη ψαχνω τον ξυστο (παπια) απλα οτι εχω βρει ειναι σκουπιδι και ζητανε ενα σορο λευτα και να ξεκινησω να στελνω για βαψιμο τπτ σιγα σιγα... Αν εχει κανεις σας καμια πληροφορια εστω και για φτιαχτη παπια καλοδεχουμενη
 
Καλησπέρα σέ όλους να ρωτήσω ήθελα για την a 300 outlander τί λέει αυτό το όπλο αξίζει να το αγοράσω?
Συνάδελφε πέρνα από τη σχετική ενότητα να μας συστηθείς και να σε γνωρίσουμε καλύτερα. Σίγουρα αυτό θα βοηθήσει τα μέλη της κοινότητάς μας που γνωρίζουν το όπλο να σου πουν αν ταιριάζει στις απαιτήσεις και στα κυνήγια που κάνεις.

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/page-571
 
Καλησπερα λεβεντες. Θελω να ρετουσαρω μια 303 που μου εχει δωσει ο πατερας μου και για αρχη ψαχνω τον ξυστο (παπια) απλα οτι εχω βρει ειναι σκουπιδι και ζητανε ενα σορο λευτα και να ξεκινησω να στελνω για βαψιμο τπτ σιγα σιγα... Αν εχει κανεις σας καμια πληροφορια εστω και για φτιαχτη παπια καλοδεχουμενη
Καλησπέρα συνάδελφε,κάνε ένα τηλέφωνο στον Λιάκο Κωνσταντίνο στον Ασπρόπυργο,είναι από τους κορυφαίους, πιστεύω θα σε βοηθήσει.
 
Καλησπερα λεβεντες. Θελω να ρετουσαρω μια 303 που μου εχει δωσει ο πατερας μου και για αρχη ψαχνω τον ξυστο (παπια) απλα οτι εχω βρει ειναι σκουπιδι και ζητανε ενα σορο λευτα και να ξεκινησω να στελνω για βαψιμο τπτ σιγα σιγα... Αν εχει κανεις σας καμια πληροφορια εστω και για φτιαχτη παπια καλοδεχουμενη
Ο Γιάννης από το forum κάνει πολύ καλή δουλειά,αν δεν επισκευάζεται η ίδια πάπια μπορεί να σου φτιάξει καινούργια με λογικό κόστος..
 
Καλησπέρα συνάδελφε,κάνε ένα τηλέφωνο στον Λιάκο Κωνσταντίνο στον Ασπρόπυργο,είναι από τους κορυφαίους, πιστεύω θα σε βοηθήσει.
ευχαριστω μανθο.. εχω ακουσει πολυ καλα λογια . αυριο θα του κανω ενα τηλεφωνημα!
 
Καλησπέρα σέ όλους να ρωτήσω ήθελα για την a 300 outlander τί λέει αυτό το όπλο αξίζει να το αγοράσω?
αμα σου αρεσει παρτο φιλε ,απροβληματιστο ,ριχνει τα παντα ,αμα το θες για γενικο κυνηγι παρε το με τα πλαστικα.[η a300 ultima ειναι ακομα καλυτερη αλλα ποτε θα ερθει!!!]
 
αμα σου αρεσει παρτο φιλε ,απροβληματιστο ,ριχνει τα παντα ,αμα το θες για γενικο κυνηγι παρε το με τα πλαστικα.[η a300 ultima ειναι ακομα καλυτερη αλλα ποτε θα ερθει!!!]
Σέ ευχαριστώ πολύ φίλε μου για το μοντέλο που λες το είδα και αυτό το βλέπω χλομό να έρθει
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top