Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ωχ θεέ μου καυτό καλοκαίρι θα χουμε... Κι έχουμε κι έξοδα. Για να είμαι ειλικρινής το περίμενα αυτό το όπλο να έρθει και δεν αποκλείεται λίγο αργότερα να τη χτυπήσω. Ίδωμεν...
Ειναι οντως κουκλα...
 
Όμορφη είναι τη φοβάμαι στο καρτέρι σε κάποια κυνήγια αμα κάνει μπαμ από χιλιομετρα. Πολύ καλή καλή κάννη με μακρύ κώνο. Το φινίρισμα της βάσης και του ποματος εκεί που ακουμπά κυρίως ο αορτηριουχος με τρομάζουν ακόμα πιο πολύ...
 
Χαχαχα ελπιζω να μην εννοει ιμιτασιον τις γνησιες μπενελι γιατί παραγγείλα μια και αγχώθηκα μολις το ειδα!!!!.very funny.
Όχι Λευτέρη απλά ο Γιουρι με δουλεύει για την μπρεντα ότι είναι ιμιτασιόν μπενελι,αστειάκι μεταξύ μας είναι!Μια χαρά επιλογή έκανες εσυ!
 
Πάντως προσωπικά αν ήθελα να σκάσω αυτά τα λεφτά για όπλο και Μπερέτα τα 1800-1900 δηλαδή η επιλογή μου θα ήταν η 400 η xtrema με 76 πόντους κανη.γιατι κυρία Μπερέτα δε βγάζεις και μια 76αρα κανη για την 350 ε?
.hair.
 
Τα παρακάτω ήρθαν σε 4 μέρες παραγγελία από beretta store κι έτσι κλείνει η συλλογή των μαμά τσοκ.μ αυτά νομίζω πλέον ότι είμαι πλήρως καλυμμένος.ίσως όταν το επιτρέψουν οι καταστάσεις να έρθει κι ένα kicks σφιχτό αλλά είμαστε πολύ μακριά ακόμα

Καλόριχτα φίλε μου ... !! Το LF το δοκίμασα με 28γρ στο σκοπευτήριο, γιατί τώρα τελευταία το πήρα κι εγω και είναι πραγματικά απο τα τσοκ που δεν θα βγαίνουν απο το όπλο στη φάσσα ..!!! χαχαχα
Τις καλημέρες μου σε όλη την παρέα..

hJ6AY4f.jpg
 
Καλησπερα
Μπορειτε να μου πειτε διαφορες καννων Steelium, Steelium Plus και Steelium Pro?
Ξερω οτι η Plus φοριεται στα 692 με κωνους 36 χιλιοστα και τα Pro στα DT11 με 48 χιλ.
Περα απο αυτο σε τι αλλο διαφερουν?
Βρηκα αυτο το σχετικο βιντεο

 
Η Α400 Upland θα βγει και σε εκδοση χωρις το Kick Off?

Σταύρο στην Ισπανία την έχουν και χωρίς το kick off σε προσφορά απο 1870 σε 1650. Είχα ανεβάσει και το διαφημιστικό την πρηγούμενη εβδομάδα.
Τώρα με τις τιμές εδώ βλέπετε τί γίνεται...η α400 lite τσίμπησε ενα 100ρικο πάνω..
 
Πάντως προσωπικά αν ήθελα να σκάσω αυτά τα λεφτά για όπλο και Μπερέτα τα 1800-1900 δηλαδή η επιλογή μου θα ήταν η 400 η xtrema με 76 πόντους κανη.γιατι κυρία Μπερέτα δε βγάζεις και μια 76αρα κανη για την 350 ε?
.hair.
Γιατί είναι ανώμαλοι! Οπλο για upland game με 76 και πουθενά αλλου
 
Σταύρο στην Ισπανία την έχουν και χωρίς το kick off σε προσφορά απο 1870 σε 1650. Είχα ανεβάσει και το διαφημιστικό την πρηγούμενη εβδομάδα.
Τώρα με τις τιμές εδώ βλέπετε τί γίνεται...η α400 lite τσίμπησε ενα 100ρικο πάνω..
Θα διατεθει και στην Ελλαδα αυτηη εκδοση?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top