Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Λοιπόν βάζω στοίχημα ότι αν σου δώσω τη 391 να τη κυνηγήσεις 1 βδομάδα την ίδια στιγμή έχει φύγει η breda και το λέω δημόσια.οτι στοίχημα θες.δε λέω τη 350 γιατί τη κυνηγάω
Εγώ λέω να τις βάλουμε κόντρα!φοράνε και τα ίδια τσοκ...να κανουμε οποίο τεστακι θέλεις!
 
Τάκη το έχω γράψει πολλές φορές:θεωρώ ότι είναι ο τελειότερος μηχανισμός αερίων που έχει κατασκευαστεί
η optima έχουν άριστες κάννες αλλά προσωπικά δεν με έχουν πείσει για την δύναμη τους(και μόνο) βλητικά γι αυτό και δεν πήρα ποτέ μου
η 391 με 18,4 αυλό που είχα 1 για 4 μήνες είναι ότι τελειότερο κράτησα στα χέρια μου από άνεση κρατήματος και ευκολίας χειρισμού στα 60-70 όπλα που
έχω αλλάξει :)
Μάκη τι εννοείς δε σ εχουν πείσει για τη δύναμή τους?θες λιγο να το εξηγησεις γιατί η μόνη 391 που δεν έχω τουφεκισει είναι η greystone.ολες οι υπόλοιπες από τις πρώτες με τον 18,3 αυλό ή τις είχα ή τις είχαν φίλοι και τις έχω τουφεκισει και μόνο έλλειψη δύναμης δεν είδα φτάνοντας στον 18,6
 
Μάκη τι εννοείς δε σ εχουν πείσει για τη δύναμή τους?θες λιγο να το εξηγησεις γιατί η μόνη 391 που δεν έχω τουφεκισει είναι η greystone.ολες οι υπόλοιπες από τις πρώτες με τον 18,3 αυλό ή τις είχα ή τις είχαν φίλοι και τις έχω τουφεκισει και μόνο έλλειψη δύναμης δεν είδα φτάνοντας στον 18,6
Ευριπίδη εννοώ την δύναμη κρούσης και καταβολής του θηράματος που έχουν τα αμερικάνικα
η greystone είχε πολλή δύναμη και άμεση καταβολή θηράματος,την έδωσα γιατί δεν με βόλεψε σε κοντινές αποστάσεις μέσα σε ελαιώνες,πρωινά απογευματινά καρτέρια
πάντα προσωπική γνώμη και διαπιστώσεις :)
 
Ευριπίδη εννοώ την δύναμη κρούσης και καταβολής του θηράματος που έχουν τα αμερικάνικα
η greystone είχε πολλή δύναμη και άμεση καταβολή θηράματος,την έδωσα γιατί δεν με βόλεψε σε κοντινές αποστάσεις μέσα σε ελαιώνες,πρωινά απογευματινά καρτέρια
πάντα προσωπική γνώμη και διαπιστώσεις :)
Σε σχέση με rem θα πω εγώ ναι γιατί δεν έτυχε να έχω ποτέ win και δεν μπορώ να ξέρω αλλά σε σχέση με άλλες έχει πολλή δυναμη
 
Ευριπίδη εννοώ την δύναμη κρούσης και καταβολής του θηράματος που έχουν τα αμερικάνικα
η greystone είχε πολλή δύναμη και άμεση καταβολή θηράματος,την έδωσα γιατί δεν με βόλεψε σε κοντινές αποστάσεις μέσα σε ελαιώνες,πρωινά απογευματινά καρτέρια
πάντα προσωπική γνώμη και διαπιστώσεις :)
Κρίμα πολύ κρίμα που το δωσες αυτό.επρεπε να μου έχεις κάνει ένα τηλ.
.sarcastic.
 
Λοιπόν .......... Έριξα τις πρώτες τουφεκιας με το καινούργιο μωρό. Α300 xplor unico kick-off. Έχουμε και λέμε Ζύγισμα αρκετά καλό .Ανεβαίνει όμορφα. Από απόδοση κάνης νομίζω θα μείνω ευχαριστημένος Και λέω νομίζω γιατί αφενός έριξα κάπου 12 τουφεκια μόνο και με 32αρια Gm3 fast που ίσως να ήταν και βαριά για τις καιρικές συνθήκες εχθές αφετέρου φορούσα Brain MR και δεν έχω άποψη για τα μαμισια τσοκ. Το ζητούμενο όμως ήταν το λάκτισμα το οποίο δεν υπάρχει.Ετσι απλά...... Είχαν απόλυτο δίκιο όλοι οι φίλοι που με συμβούλεψαν να μην φοβηθω την οποία νέα αίσθηση φοβόμουν λόγω του kick-off

ΤΑ τσοκ που εχει ειναι απιστευτα ενα μονο αφτερ μαρκετ εχω εγω και αυτο ειναι φρενου ανακοντα, Μην πετας λεφτα για τσοκ
Το λακτισμα σε βοηθα παρα πολυ στους ντουμπλεδεσ... ;)
δες αν εισαι οκ με το οπλο σε μετρα μπορεις να την φερεις οπου θες
ΚΑΙ ΚΑΛΟΔΟΥΛΕΥΤΗ.shake hands..shake hands.
 
ΤΑ τσοκ που εχει ειναι απιστευτα ενα μονο αφτερ μαρκετ εχω εγω και αυτο ειναι φρενου ανακοντα, Μην πετας λεφτα για τσοκ
Το λακτισμα σε βοηθα παρα πολυ στους ντουμπλεδεσ... ;)
δες αν εισαι οκ με το οπλο σε μετρα μπορεις να την φερεις οπου θες
ΚΑΙ ΚΑΛΟΔΟΥΛΕΥΤΗ.shake hands..shake hands.
Δέχομαι την άποψη σου και σίγουρα θα τα δοκιμάσω. Το θέμα είναι ότι επειδή ο Σωτηροπούλος μου άλλαξε το Bell που είχα για την Breda χωρίς δεύτερη κουβέντα έτσι και του παράγγειλα το MR
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top