Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παει, μου φαγανε το 682
.yel. με 1700 κ 4 νταμιτζανες τσιπουρο παει
Παιδιά προσωπικά δεν το έχω δουλέψει καθόλου αλλά ο μεγάλος είναι ερωτευμενος μαζί του....την παράτησε την crio και κυνηγάει με αυτό στα μπασιματα!
 
Οποίος πρόλαβε τον κύριο είδε!!https://www.car.gr/parts/view/15909344-hunting-weapons-carbine τσαμπα πραμα
Μονο 500 ευρωπαικα;;; τα ξυλα φαινονται σε καλη κατασταση.
Η βαση οπως στις περισσοτερες αυτης της γενιας εχει φουσκωσει αλλα με 150ευρωπαικα σε κεραμικη βαφη το κανεις του κουτιου.
Το θεμα ειναι ποσο καταπονηση εχει φαει...
 
Μονο 500 ευρωπαικα;;; τα ξυλα φαινονται σε καλη κατασταση.
Η βαση οπως στις περισσοτερες αυτης της γενιας εχει φουσκωσει αλλα με 150ευρωπαικα σε κεραμικη βαφη το κανεις του κουτιου.
Το θεμα ειναι ποσο καταπονηση εχει φαει...
Εχω την ίδια ακριβώς η δικιά μου ειναι από τις ελάχιστες που δεν φούσκωσε η βάση αν δεν την είχα θα έστελνα κάποιον να την δει από κοντα!!.my man.
 
Λοιπόν .......... Έριξα τις πρώτες τουφεκιας με το καινούργιο μωρό. Α300 xplor unico kick-off. Έχουμε και λέμε Ζύγισμα αρκετά καλό .Ανεβαίνει όμορφα. Από απόδοση κάνης νομίζω θα μείνω ευχαριστημένος Και λέω νομίζω γιατί αφενός έριξα κάπου 12 τουφεκια μόνο και με 32αρια Gm3 fast που ίσως να ήταν και βαριά για τις καιρικές συνθήκες εχθές αφετέρου φορούσα Brain MR και δεν έχω άποψη για τα μαμισια τσοκ. Το ζητούμενο όμως ήταν το λάκτισμα το οποίο δεν υπάρχει.Ετσι απλά...... Είχαν απόλυτο δίκιο όλοι οι φίλοι που με συμβούλεψαν να μην φοβηθω την οποία νέα αίσθηση φοβόμουν λόγω του kick-off
 
Μονο 500 ευρωπαικα;;; τα ξυλα φαινονται σε καλη κατασταση.
Η βαση οπως στις περισσοτερες αυτης της γενιας εχει φουσκωσει αλλα με 150ευρωπαικα σε κεραμικη βαφη το κανεις του κουτιου.
Το θεμα ειναι ποσο καταπονηση εχει φαει...
Και τι σε νοιάζει ρε τρελαμενε?2 ελατήρια στα 15 ευρώ αλλάζεις και είναι καινουργια
 
Λοιπόν .......... Έριξα τις πρώτες τουφεκιας με το καινούργιο μωρό. Α300 xplor unico kick-off. Έχουμε και λέμε Ζύγισμα αρκετά καλό .Ανεβαίνει όμορφα. Από απόδοση κάνης νομίζω θα μείνω ευχαριστημένος Και λέω νομίζω γιατί αφενός έριξα κάπου 12 τουφεκια μόνο και με 32αρια Gm3 fast που ίσως να ήταν και βαριά για τις καιρικές συνθήκες εχθές αφετέρου φορούσα Brain MR και δεν έχω άποψη για τα μαμισια τσοκ. Το ζητούμενο όμως ήταν το λάκτισμα το οποίο δεν υπάρχει.Ετσι απλά...... Είχαν απόλυτο δίκιο όλοι οι φίλοι που με συμβούλεψαν να μην φοβηθω την οποία νέα αίσθηση φοβόμουν λόγω του kick-off
Τυπογραφικον λάθος κε Κώστα μας α400 έχεις
.yelling.
 
Μονο 500 ευρωπαικα;;; τα ξυλα φαινονται σε καλη κατασταση.
Η βαση οπως στις περισσοτερες αυτης της γενιας εχει φουσκωσει αλλα με 150ευρωπαικα σε κεραμικη βαφη το κανεις του κουτιου.
Το θεμα ειναι ποσο καταπονηση εχει φαει...
τα +
πολλή καλή τιμή
σειρά BU αν είναι και η κάννη της είναι BU είχαν βγεί όλες μα όλες φο βε ρές
τα -
τα ξύλα είναι φίλμ
αν ζουμάρεις τις 2 όψεις του όπλου τα έχει τα μπιμπίκια της η βαφή,όπως φαίνεται στις φωτό :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top