Benelli Team

Μία σταλιά χεράκι έχω βρε... Μην υποστηρίζεις την δαχτυλοπαγιδα της ακατανομαστης...
περα απο την πλακα εαν ειναι τεραστιο οπως του σαλιαρη ποιο πανω η της 930 υπαρχει περιπτωση να γινει πατατα Της 930 εκανε σημαδι στην βαση Τα στρογγυλα και ποιο μικρα ειναι και πολυ λιγοτερο ευαισθητα
 
περα απο την πλακα εαν ειναι τεραστιο οπως του σαλιαρη ποιο πανω η της 930 υπαρχει περιπτωση να γινει πατατα Της 930 εκανε σημαδι στην βαση Τα στρογγυλα και ποιο μικρα ειναι και πολυ λιγοτερο ευαισθητα
Εμένα χωρίς κόντρα με τον μέσο στην άλλη μεριά της βάσης δεν πατιέται και για να είμαι ειλικρινής το προτιμώ έτσι.
 
Πλάκα πλάκα θέλει όντως προσοχή. Είναι πολύ εύκολο να πατηθεί.
Έχω πιάσει δάχτυλο και στην 1187 και στην μ2 στην αρχή.
Ευτυχώς ούτε γρατζουνιά.
Αν στο πιάσει στεγνά ειδικά η 1187 νομίζω θα πάθεις μεγάλη ζημιά.
Συλλεκτική είναι και η κουράδα του καθενός και έχει μοναδικό σχήμα .Το νόημα του συλλεκτικού φίλε έχει να προσφέρει άλλα πράγματα όχι μόνο σκάλισμα και ξύλο.
Σαν τι να προσφέρει βρε Γιάννη ;
Τρόπος να επενδύεις χρήματα είναι.
βλέπω τελευταία πάντως τα αγγλακια όλο και περισσότερο ενδιαφέρονται για τα αυτογεμη. τι έγινε? που πήγε το 28 ν6 for all ?
Είναι τσίφιδες ρε.
Σκιάζονται μην ρίξουν κάνα φυσίγγι παραπάνω.
βασιλη αυτο το εξτρα δεν ειναι για να πατας το κλειστρο με το δακτυλο μεσα στην θαλαμη
Καλό είναι αυτό που έφτιαξες ... μικρό.
Έχω δει κάτι τεράστια.
Απλά πολλές φορές πιάνω το όπλο με ανοιχτό κλείστρο από εκείνο το σημείο και δεν ξέρω αν βολεύει ή πότε θα πιέσω λίγο παραπάνω και θα κλείσει το κλείστρο.
 
Έχω πιάσει δάχτυλο και στην 1187 και στην μ2 στην αρχή.
Ευτυχώς ούτε γρατζουνιά.
Αν στο πιάσει στεγνά ειδικά η 1187 νομίζω θα πάθεις μεγάλη ζημιά.

Σαν τι να προσφέρει βρε Γιάννη ;
Τρόπος να επενδύεις χρήματα είναι.

Είναι τσίφιδες ρε.
Σκιάζονται μην ρίξουν κάνα φυσίγγι παραπάνω.

Καλό είναι αυτό που έφτιαξες ... μικρό.
Έχω δει κάτι τεράστια.
Απλά πολλές φορές πιάνω το όπλο με ανοιχτό κλείστρο από εκείνο το σημείο και δεν ξέρω αν βολεύει ή πότε θα πιέσω λίγο παραπάνω και θα κλείσει το κλείστρο.
4 σε 1! Φυλαγομαστε;🤣🤣🤣
 
Εμένα την προηγούμενη εβδομάδα σε μάθημα μου έπιασε το δάχτυλο ένα Benelli με αυτή την μ@λακια. Με πήραν τα αίματα στα καλά καθούμενα.
Δεν λες που δεν ήταν κάνα άλλο οπλακι,να ψάχνεις το δάχτυλο μέσα στη θαλάμη!!🤕
 
Ρε Γιάννη αυτό είναι συλλεκτικό. Δεν έχει πρακτικό σκοπό.
Έχει πλάκα να διαβάζεις τι θα έπαιρνε ο καθένας από αυτούς που δεν μπορούν να δώσουν ένα εκατομμύριο για να τις αποκτήσουν.Εγω ένα σπίτι στην Ελάτη η Πήλιο και ένα στη Τήνο για τα καλοκαίρια ,με τα υπόλοιπα θα ζούσα χωρίς να δουλεύω και για όπλα θα κράταγα τις μπενελι που έχω , έτσι κι αλλιώς βλητικα θα είναι ίδιες με του εκατομμυρίου.
 
Έχω πιάσει δάχτυλο και στην 1187 και στην μ2 στην αρχή.
Ευτυχώς ούτε γρατζουνιά.
Αν στο πιάσει στεγνά ειδικά η 1187 νομίζω θα πάθεις μεγάλη ζημιά.

Σαν τι να προσφέρει βρε Γιάννη ;
Τρόπος να επενδύεις χρήματα είναι.

Είναι τσίφιδες ρε.
Σκιάζονται μην ρίξουν κάνα φυσίγγι παραπάνω.

Καλό είναι αυτό που έφτιαξες ... μικρό.
Έχω δει κάτι τεράστια.
Απλά πολλές φορές πιάνω το όπλο με ανοιχτό κλείστρο από εκείνο το σημείο και δεν ξέρω αν βολεύει ή πότε θα πιέσω λίγο παραπάνω και θα κλείσει το κλείστρο.
Θα προσφέρει κάποια καινοτομία που δε συναντάς εύκολα,μέταλο στην κανη ίσως το κορυφαίο και ανοξείδωτο ξύλο από αρχιδιά που βγαίνει από τη ρίζα της καρυδιάς αυτού που έχει μεγάλα καρύδια βάση σφυρηλατη σχέδιο από πίνακα ζωγραφικής του Πικάσο η τη Τζοκόντα θα μπορούσε και τη Μπελούτσι ή την οικογενειακή σου φωτογραφία ,τέλειο ακριβές ζύγισμα,αγωνιστική σκανδάλη αεροαναρτηση στο πέλμα για μηδενική σχεδόν ανάκρουση και βαλίτσα από αρνί 10 κιλών που στο έχουν σουβλισει και το έχεις φάει παρακολουθώντας την κατασκευή της αφού το δέρμα έπειτα ωριμάσει κάνα δίχρονο σε άρωμα του καλύτερου οίκου της Ιταλίας .Τότε θα σκεφτόμουν αν είχα τα λεφτά αυτή την επένδυση σε benelli.
 
Θα προσφέρει κάποια καινοτομία που δε συναντάς εύκολα,μέταλο στην κανη ίσως το κορυφαίο και ανοξείδωτο ξύλο από αρχιδιά που βγαίνει από τη ρίζα της καρυδιάς αυτού που έχει μεγάλα καρύδια βάση σφυρηλατη σχέδιο από πίνακα ζωγραφικής του Πικάσο η τη Τζοκόντα θα μπορούσε και τη Μπελούτσι ή την οικογενειακή σου φωτογραφία ,τέλειο ακριβές ζύγισμα,αγωνιστική σκανδάλη αεροαναρτηση στο πέλμα για μηδενική σχεδόν ανάκρουση και βαλίτσα από αρνί 10 κιλών που στο έχουν σουβλισει και το έχεις φάει παρακολουθώντας την κατασκευή της αφού το δέρμα έπειτα ωριμάσει κάνα δίχρονο σε άρωμα του καλύτερου οίκου της Ιταλίας .Τότε θα σκεφτόμουν αν είχα τα λεφτά αυτή την επένδυση σε benelli.
Αυτά είναι για προνομιούχους εμείς είμαστε φτωχαδάκια!!!!!
 
Έχει πλάκα να διαβάζεις τι θα έπαιρνε ο καθένας από αυτούς που δεν μπορούν να δώσουν ένα εκατομμύριο για να τις αποκτήσουν.Εγω ένα σπίτι στην Ελάτη η Πήλιο και ένα στη Τήνο για τα καλοκαίρια ,με τα υπόλοιπα θα ζούσα χωρίς να δουλεύω και για όπλα θα κράταγα τις μπενελι που έχω , έτσι κι αλλιώς βλητικα θα είναι ίδιες με του εκατομμυρίου.
Για αυτά που λες δεν φτάνει το μυριο
 
Θα προσφέρει κάποια καινοτομία που δε συναντάς εύκολα,μέταλο στην κανη ίσως το κορυφαίο και ανοξείδωτο ξύλο από αρχιδιά που βγαίνει από τη ρίζα της καρυδιάς αυτού που έχει μεγάλα καρύδια βάση σφυρηλατη σχέδιο από πίνακα ζωγραφικής του Πικάσο η τη Τζοκόντα θα μπορούσε και τη Μπελούτσι ή την οικογενειακή σου φωτογραφία ,τέλειο ακριβές ζύγισμα,αγωνιστική σκανδάλη αεροαναρτηση στο πέλμα για μηδενική σχεδόν ανάκρουση και βαλίτσα από αρνί 10 κιλών που στο έχουν σουβλισει και το έχεις φάει παρακολουθώντας την κατασκευή της αφού το δέρμα έπειτα ωριμάσει κάνα δίχρονο σε άρωμα του καλύτερου οίκου της Ιταλίας .Τότε θα σκεφτόμουν αν είχα τα λεφτά αυτή την επένδυση σε benelli.
Και μόλις την πάρεις να σου ρθει ο άλλος από το φόρουμ και να σου πει ότι διαλέγει φυσίγγια ,ρε την βάζεις κάτω και την πλακωνεις με την βαριοπουλα;
 
Και μόλις την πάρεις να σου ρθει ο άλλος από το φόρουμ και να σου πει ότι διαλέγει φυσίγγια ,ρε την βάζεις κάτω και την πλακωνεις με την βαριοπουλα;
Με αρκετά χτυπήματα η κάννη θα γίνει ένα ωραίο σπαθί.Μπορει να σκοτώνει καλύτερα μετα
 
Back
Top