Benelli Team

Αυτό είναι το όπλο της benelli που μηδενίζει τις αστοχίες, σκοτώνει ότι και να βάλεις μέσα και αποδεικνύει για τον κάτοχο της 5 αδας του 1 εκατομμύριου € το περίφημο απόφθεγμα του Αϊνστάιν ότι το μόνο που ίσως είναι άπειρο είναι ή ........... του ανθρώπου.





Τώρα εσύ νομίζεις ότι κάτι είπες.
Είναι σαν να μου λες, ότι η πολυτέλεια είναι για όλους.
Δυστυχώς φίλε μου η πολυτέλεια δεν είναι για όλους. ..... και η πολυτέλεια υπάρχει εκεί που υπάρχει η δυνατότητα.
Αν δεν σου αρέσουν τα Benelli είναι άλλη κουβέντα.
Πάντως αυτοί κάτι ξέρουν παραπάνω από σένα και από εμένα
 
Γιάννη θέλει λίγη πίεση και πεφτει το κλείστρο, το χτυπάς με το πίσω μέρος της παλάμης, είναι πολύ καλό, βολεύει.
Εμένα την προηγούμενη εβδομάδα σε μάθημα μου έπιασε το δάχτυλο ένα Benelli με αυτή την μ@λακια. Με πήραν τα αίματα στα καλά καθούμενα.
 
Αυτό ηθελα να πω, όσο ευκολο είναι να το πατήσεις άλλο τόσο ευκολο είναι να πατηθεί κατα λάθος. Εμενα η diamond εχει λιγο μεγαλύτερο απ τις παλιές και νομίζω είναι όπως πρέπει. Σε μια παλια rafaello που είχα σου εμπαινε μεσα στο χερι.
 
Εμένα την προηγούμενη εβδομάδα σε μάθημα μου έπιασε το δάχτυλο ένα Benelli με αυτή την μ@λακια. Με πήραν τα αίματα στα καλά καθούμενα.
Αυτό ηθελα να πω, όσο ευκολο είναι να το πατήσεις άλλο τόσο ευκολο είναι να πατηθεί κατα λάθος. Εμενα η diamond εχει λιγο μεγαλύτερο απ τις παλιές και νομίζω είναι όπως πρέπει. Σε μια παλια rafaello που είχα σου εμπαινε μεσα στο χερι.
Θα το δω κι εγώ στην πράξη παιδιά. Άμα έχει τέτοια θέματα, θα βγεί όπως μπήκε
 
Εμένα την προηγούμενη εβδομάδα σε μάθημα μου έπιασε το δάχτυλο ένα Benelli με αυτή την μ@λακια. Με πήραν τα αίματα στα καλά καθούμενα.
Περαστικά Λεωνίδα ...
Δεν τα συμπαθώ αυτά τα extra.
Τα κλείστρα γενικά είναι θάνατος.
 
Back
Top