Benelli Team

Μία σταλιά χεράκι έχω βρε... Μην υποστηρίζεις την δαχτυλοπαγιδα της ακατανομαστης...
Mεσιέ Leo, μην κλέβεις εκφράσεις. Η έκφραση <<ακατανόμαστη>> την καθιέρωσε συγκεκριμένος άνθρωπος σε άλλο φόρουμ. Κι αφορά την εταιρία <<ντουφέκα και το θήραμα χαιρέτα, που αρχίζει από BE και τελειώνει σε ΕΤΤΑ>>.
 
Για αυτά που λες δεν φτάνει το μυριο
Μπορεί και να έχεις δίκιο ,θα βάλουμε και συνεταίρο το κράτος με τον ΕΝΦΙΑ.Καλυτερα ενοίκιο με τον χρόνο και αν δεν μας αρέσει πάμε αλλού,όχι θα κάτσουμε να σκάσουμε με ένα εκατομμύριο στο χέρι.
 
Mεσιέ Leo, μην κλέβεις εκφράσεις. Η έκφραση <<ακατανόμαστη>> την καθιέρωσε συγκεκριμένος άνθρωπος σε άλλο φόρουμ. Κι αφορά την εταιρία <<ντουφέκα και το θήραμα χαιρέτα, που αρχίζει από BE και τελειώνει σε ΕΤΤΑ>>.
Ήταν ο ίδιος που έλεγε ότι οι Benelli τραυματίζουν και ότι έβλεπε τεράστιες διαφορές σε κάνες καθότι τσιχλάς ?
Και πολλά άλλα ... που μας ακολουθούν ακόμα.
Μεγάλη πειθώ αυτός ο τύπος ...
.my man.
 
Ήταν ο ίδιος που έλεγε ότι οι Benelli τραυματίζουν και ότι έβλεπε τεράστιες διαφορές σε κάνες καθότι τσιχλάς ?
Και πολλά άλλα ... που μας ακολουθούν ακόμα.
Μεγάλη πειθώ αυτός ο τύπος ...
.my man.
Ο τύπος,ο τύπος όνομα δεν έχει αυτός ο τύπος;;;
 
Ήταν ο ίδιος που έλεγε ότι οι Benelli τραυματίζουν και ότι έβλεπε τεράστιες διαφορές σε κάνες καθότι τσιχλάς ?
Και πολλά άλλα ... που μας ακολουθούν ακόμα.
Μεγάλη πειθώ αυτός ο τύπος ...
.my man.
Λάθος σε όλα έχεις κάνει. Ο Leo γνωρίζει, για αυτό γέλασε γιατί θυμήθηκε.
 
Η μοντυ με μεγάλο κουμπί απελευθέρωσης κλείστρου (κατασκευής Βάγγου) και αυτοκόλλητο στην κάννη. Αυτοκόλλητο έχει και από την άλλη μεριά. :)
αυτοκολλητο εχω βαλει και εγω αλλα απο τι μια πλευρά. παίζει ρολό στην τουφεκιά γιατι εγω κατάλαβα αύξηση απόδοσης με το που το έβαλα .yel.
 
αυτοκολλητο εχω βαλει και εγω αλλα απο τι μια πλευρά. παίζει ρολό στην τουφεκιά γιατι εγω κατάλαβα αύξηση απόδοσης με το που το έβαλα .yel.
Βάλε κι από την άλλη μεριά. Να μη σε τραβάει το βάρος μονοπατα.
 
Λάθος σε όλα έχεις κάνει.
Λες εεε ? Μπορεί ... αλλά εγώ γνωρίζω τον πρώτο διδάξαντα ...
Μάλλον θα εννοείτε κανέναν ""μαθητή του"" ... 🤣
Ο Leo γνωρίζει, για αυτό γέλασε γιατί θυμήθηκε.
ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ... και με ανατριχιαστικές λεπτομέρειες 😂
.my man.
Άστο να περάσει ...
 
Last edited:
Από sl 80 το κλείστρο λύνει; ;;;; είναι μονοκόμματο με την κάννη
Λύνει.τερμα πίσω το κλειστό βγάζεις ένα πυρο μπροστά από την ουρά.Επειτα δίνεις μια κλήση στην κάννη προς τα πάνω για να πέσει πίσω ο επικρουστηρας.Τον βγάζεις και μετά τραβάς το μοχλό όπλισης και το κλείστρο βγαίνει έξω.
 
αυτοκολλητο εχω βαλει και εγω αλλα απο τι μια πλευρά. παίζει ρολό στην τουφεκιά γιατι εγω κατάλαβα αύξηση απόδοσης με το που το έβαλα .yel.
Χωρίς χρυσή σκανδάλη δεν κάνεις τίποτα
Λες εεε ? Μπορεί ... αλλά εγώ γνωρίζω τον πρώτο διδάξαντα ...
Μάλλον θα εννοείτε κανέναν ""μαθητή του"" ... 🤣

ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ... και με ανατριχιαστικές λεπτομέρειες 😂
.my man.
Άστο να περάσει ...
Πάτησα πάνω στο ΓΝΩΡΊΖΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΊΑ κ δεν έβγαλε κάτι... :cool:
 
Λύνει.τερμα πίσω το κλειστό βγάζεις ένα πυρο μπροστά από την ουρά.Επειτα δίνεις μια κλήση στην κάννη προς τα πάνω για να πέσει πίσω ο επικρουστηρας.Τον βγάζεις και μετά τραβάς το μοχλό όπλισης και το κλείστρο βγαίνει έξω.
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου!
 

Θελει λάδωμα η ξερω να το δέσω; ;
Θέλει ένα πολύ πολύ ελαφρύ λάδωμα. Εγώ όμως πρώτα θα τα έβαζα σε δοχείο με πετρέλαιο λίγη ώρα, θα τα ετριβα μετά με μια παλιά οδοντόβουρτσα να φύγουν όλες οι βρωμιες και παλιά κολλημένα λάδια με βρωμιά, στέγνωμα, ελαφρύ λάδωμα και δέσιμο.
Αυτό ακολουθώ στα δικά μου.
 
Θέλει ένα πολύ πολύ ελαφρύ λάδωμα. Εγώ όμως πρώτα θα τα έβαζα σε δοχείο με πετρέλαιο λίγη ώρα, θα τα ετριβα μετά με μια παλιά οδοντόβουρτσα να φύγουν όλες οι βρωμιες και παλιά κολλημένα λάδια με βρωμιά, στέγνωμα, ελαφρύ λάδωμα και δέσιμο.
Αυτό ακολουθώ στα δικά μου.
Εφαγα κάμποσα μέσα έξω να το δέσω το κλείστρο😅😅😅 αυτό το λάδι κάνει της φωτογραφίας; ;; η να βάλω 15 40 αυτοκίνητου; ;
 
Back
Top