Benelli Team

Πιστεύετε πως ακόμα και έτσι που έχει αυτή την ελλειπή λείανση ,το τσοκ δεν θα αποδίδει σωστά?
Ναί το πιστεύω γιατί στο δικό μου 1* ήταν πιο ανοικτή και απο τα 3* και ήταν και πολύ χειρότερο!. Μου φαίνεται πώς άρχισαν τα όργανα!. Πρώτα τα δικά μου, μετά αυτά και έπεται συνέχεια!.
 
Ο Κυργιας ειναι Κυριος no problem
Δεν αντιλέγει κανένας σε αυτό εάν δεν έχει παράδειγμα, όμως πρώτα στα δικά μου μετά σε αυτό, δηλαδή μόλις αγοράζουμε Benelli η πρώτη μας δουλειά μες στο μαγαζί είναι να κάνουμε έλεγχο στα τσόκ? Τι ..να.. πώ!...
 
Δεν αντιλέγει κανένας σε αυτό εάν δεν έχει παράδειγμα, όμως πρώτα στα δικά μου μετά σε αυτό, δηλαδή μόλις αγοράζουμε Benelli η πρώτη μας δουλειά μες στο μαγαζί είναι να κάνουμε έλεγχο στα τσόκ? Τι ..να.. πώ!...
Εχεις δικιο. Κατσε τωρα να ψαξω και τα δικα μου. Μου βαλατε φυτιλια
 
Δεν αντιλέγει κανένας σε αυτό εάν δεν έχει παράδειγμα, όμως πρώτα στα δικά μου μετά σε αυτό, δηλαδή μόλις αγοράζουμε Benelli η πρώτη μας δουλειά μες στο μαγαζί είναι να κάνουμε έλεγχο στα τσόκ? Τι ..να.. πώ!...
Και βέβαια αυτό πρέπει να γίνεται, υπάρχει καλύτερος μάρτυρας από τον καταστηματάρχη.Εμενα στη duca είχε 2 τσοκ 5 άστρα και κανένα 3.Το δε ένα κουτάκι τσοκ ήταν στραπατσαρισμενο.Το είδα κι εγώ στο σπίτι Το έστειλα πίσω μέσω του του καταστήματος αλλά το 3αρι μου ήρθε με το στραπατσαρισμενο κουτάκι .Αυτό πιστεύω ότι το κατάστημα παραγγειλε επιπλέον ,(γιατί ελαφρώς δυσανασχετισε) το 3αρι και κράτησε το 5ρι με το καλό κουτάκι.
 
Δεν αντιλέγει κανένας σε αυτό εάν δεν έχει παράδειγμα, όμως πρώτα στα δικά μου μετά σε αυτό, δηλαδή μόλις αγοράζουμε Benelli η πρώτη μας δουλειά μες στο μαγαζί είναι να κάνουμε έλεγχο στα τσόκ? Τι ..να.. πώ!...
σε 10,000 ε οπλο τα 2 τσοκ δεν βιδωναν εκει να δεις νευρα
 
Back
Top