Benelli Team

Μαγκες χωρις ιχνος παρεξηγησης το εστειλε στον κυργια και εφαγε ακυρο?Οχι τοτε τι λεμε?Εαν το στειλει και του πουνε μαλακιες τα γαλλικα θα τα πω πρωτος
Για την Benelli μιλάω όχι για τον Κύργια.
Απαράδεκτο σε τόσο ακριβό όπλο να υπάρχει τέτοιο τσοκ μέσα με κακοτεχνία εμφανή με το μάτι.

Του @vazelos πάντως του άλλαξαν το προβληματικό τσοκ no questions asked.
 
Παιδιά δεν είναι χειροποίητα από μηχανήματα βγαίνουν απλά δείχνει ότι όσο και να ακριβοπουλανε οι Ιταλοί τα αυτογεμη γιατί τα ακριβοπουλανε αφού κοντεύουν να γίνουν μονοπώλιο δεν ελενχουν ούτε οπτικά τις κατασκευές .Όταν ζητάς τη σημερινή εποχή για τη καραμπίνα 2000€ + θα πρεπε να ναι προσεκτικοτεροι ακόμη και στη τρίχα .
 
Παιδιά δεν είναι χειροποίητα από μηχανήματα βγαίνουν απλά δείχνει ότι όσο και να ακριβοπουλανε οι Ιταλοί τα αυτογεμη γιατί τα ακριβοπουλανε αφού κοντεύουν να γίνουν μονοπώλιο δεν ελενχουν ούτε οπτικά τις κατασκευές .Όταν ζητάς τη σημερινή εποχή για τη καραμπίνα 2000€ + θα πρεπε να ναι προσεκτικοτεροι ακόμη και στη τρίχα .
Γι'αυτό υπάρχουν οι εγγυήσεις .Και εδώ που τα λέμε δεν τα φτιάχνει ο Κυργιας.Ασε που ένα ελαττωματικό σωληνάκι είναι δεν είναι αστοχία στο όπλο.
Υπάρχει η τεχνολογία οι κατασκευές να ελέγχονται αυτόματα.

Η εγγύηση είναι η τελευταία προστασία του καταναλωτή.

Ουσιαστικά η σοβαρή εταιρία βελτιώνεται από την εγγύηση και κατά δεύτερο λόγο ο καταναλωτής παραμένει ευχαριστημένος.
Πιο ευχαριστημένος όμως μένει αν δεν χρησιμοποιήσει την εγγύηση.
Το πρόβλημα με την εγγύηση δεν είναι ποτέ η μαμά εταιρία.
Είναι οι κοτσάνες που εκσφενδονίζουν οι ομιλούντες στο τηλέφωνο.
Γενικά μιλάω σε κάθε προιόν όχι για το συγκεκριμένο.
 
Ίσως να έχεις δίκιο αλλά όποιος το διαπιστώνει καλό να το λέει για να βοηθά στην αγορά των συναδέλφων.Αλιως παίρνεις μια vitoria την πρώτη αν βρεις και καθάρισες για όποιον πιστεύει ότι δεν υπάρχει διαφορά
 
Last edited:
Υπάρχει η τεχνολογία οι κατασκευές να ελέγχονται αυτόματα.

Η εγγύηση είναι η τελευταία προστασία του καταναλωτή.

Ουσιαστικά η σοβαρή εταιρία βελτιώνεται από την εγγύηση και κατά δεύτερο λόγο ο καταναλωτής παραμένει ευχαριστημένος.
Πιο ευχαριστημένος όμως μένει αν δεν χρησιμοποιήσει την εγγύηση.
Το πρόβλημα με την εγγύηση δεν είναι ποτέ η μαμά εταιρία.
Είναι οι κοτσάνες που εκσφενδονίζουν οι ομιλούντες στο τηλέφωνο.
Γενικά μιλάω σε κάθε προιόν όχι για το συγκεκριμένο.
Τα είπες όλα!. Μπράβο σου!. Όσο για τον Κύργια, το πρόβλημα το ανακάλυψα το Σάββατο, πήρα αμέσως τηλέφωνο και μου είπαν από δευτέρα να επικοινωνήσω με το Τεχνικό τμήμα γιατί Σαββατοκύριακο παραμένει κλειστό!. Επειδή αύριο σίγουρα και ίσως και μεθαύριο να μην μπορέσω, θα σας πώ την συνέχεια!.
 
Είναι ο καλύτερος αντιπρόσωπος με διαφορά στην Ελλάδα,μακάρι να ήταν όλοι έτσι
Δεν αντιλέγω Γιάννη μου!. Θα επικοινωνήσω μαζί τους και θα δώ πως θα πάει. Θα σας ενημερώσω!. Πάντως τέτοιο πράγμα ούτε μου είχε ξανασυμβεί, αλλά ούτε είχα ξανακούσει!. Η ποιότητα πρέπει να διακρίνει το προ'ι'όν και να είναι αυτή που θα κάνει την διαφορά και θα χτίσει το όνομα η εταιρία!. Και όχι τίποτα άλλο, αλλά να φαίνεται και με γυμνό μάτι........ ήθελα να ήξερα τι έλεγχο κάνουν στο κάθε προ'ι'όν που παράγουν!.
 
αλλά να φαίνεται και με γυμνό μάτι........ ήθελα να ήξερα τι έλεγχο κάνουν στο κάθε προ'ι'όν που παράγουν!.
Απλά τα τσοκ δεν τα ελέγχουν ... μάλλον είναι πάμφθηνα για να καθίσουν να ασχοληθούν.
Το τσοκ θα στο αλλάξουν.
 
Καλησπέρα! Με ρωτησε ενα ς φιλος του πατερα μου αν ξερω τι ριγα εχει η montefeltro η καινουργια. Του ειπα δεν ξερω αλλα θα ρωτησω. Ανθρακόνημα ή οχι και τι πλατος εχει? Γνωριζει κανείς?
Κανονική μεταλλική δεν έχει ανθρακόνημα και 5-6 χιλιοστά πλάτος είναι
 
όταν είσαι 200 χιλιόμετρα μακρυά από οπλουργό αναγκαστικά μαθαίνεις μόνος σου ... ενίοτε κάνεις και καμιά hippo

ρε σεις αυτό σημαίνει το hippo;;;;;;;

εγώ το βαζα όταν ήθελα να πω ότι είναι να χτυπιέσαι από το γέλιο!!!!!

ε, ρε παρεξηγήσεεεειιιιιιιιςςςςςςςς hippo
 
Back
Top