Benelli Team

Καινούριο λεει είναι αλλά 1200€ ευρώ δύσκολα να την βρεις 650€ κάτω μόνο αν έχει μεγάλη ανάγκη κάποιος θα το δώσει τόσος χαμηλά γιατί είναι ενός έτους μοντέλο δεν είναι χρησιμοποιημένη αρκετά για να ρίξει την τιμή
Απλώς σε αυτά τα λεφτά δεν θα τη πουλήσει.Ουτε αδερφός δεν τη παίρνει σε αυτή τη τιμή . Θα προτιμήσει καινούργια.
 
Το όπλο όταν αγοραστεί και καινούριο να το έχεις χάνει περίπου στο 30% της αξίας του αν δε έχει χρησιμοποιηθεί και φαίνεται πάει στο 40+% .Δίκαιο δεν είναι αλλά η εποχή και η αγορά αυτό δείχνουν .Μιλώντας για αυτογεμη το δίκανο είναι άλλο έργο,έχει αλλά κρητήρια αξιολόγησης και πολλά που μπορεί να πληρωθούν γιατί το κάνουν πιο ανθεκτικό και ξεχωριστό το αυτογεμες αδράνειας η αερίου τα υπόλοιπα φρου φρου και αρώματα το μόνο που θα το αναιβαζεις είναι αν δώσεις και καμία σειρά τσοκ εξωεργοστασιακα.
 
Αυτά τα πράγματα είναι αδιανόητα για μπενελι. Τι είναι καμιά παλιομπερετα; Όταν εμφανίζουν τέτοιες συμπεριφορές πρέπει να πουληθούν πάραυτα και με συνοπτικές διαδικασίες . Ακούς εκεί γρεζια.
ενταξει πως κανεις ετσι ,ενα γρεζακι βρηκαμε .Εδω βαζουμε στα φυσιγγια διαφορα ,σουσαμια ,αλευρια ολικης ξηροκαρπια το γρεζακι σε πειραξε.yel.
 
Δεν φαίνεται όμως ,εκτός κι αν εννοείς ότι είναι γρεζι το οποίο έχει μπει στο μάτι των (μεγάλων) εταιρειών.
Εγω πιστεβω σε κανενος το ματι δε μπηκε μεγαλου καπιου απο αυτους ειναι ολες θυγατρικη ενοω
 
Το όπλο όταν αγοραστεί και καινούριο να το έχεις χάνει περίπου στο 30% της αξίας του αν δε έχει χρησιμοποιηθεί και φαίνεται πάει στο 40+% .Δίκαιο δεν είναι αλλά η εποχή και η αγορά αυτό δείχνουν .Μιλώντας για αυτογεμη το δίκανο είναι άλλο έργο,έχει αλλά κρητήρια αξιολόγησης και πολλά που μπορεί να πληρωθούν γιατί το κάνουν πιο ανθεκτικό και ξεχωριστό το αυτογεμες αδράνειας η αερίου τα υπόλοιπα φρου φρου και αρώματα το μόνο που θα το αναιβαζεις είναι αν δώσεις και καμία σειρά τσοκ εξωεργοστασιακα.
Όποτε καλά το δίνει σε αυτά τα χρήματα
 
Απλώς σε αυτά τα λεφτά δεν θα τη πουλήσει.Ουτε αδερφός δεν τη παίρνει σε αυτή τη τιμή . Θα προτιμήσει καινούργια.
Μην το λες γιατί γράφει Συζητήσιμή όποτε πάει καο αλλά 100 κατω 1400€ έχει διαφορά με το καινούριο 440€ και μιλάμε για τιμή καλκατζακου γιατί είναι ο μόνος που την έχει 1840€ όλοι οι υπόλοιποι την έχουν 1960€
 
Το 30%του 1840ειναι 550€
Εγώ παντός αν το έδινα στην κατάσταση που είναι δεν θα το έδινα 1300€ και εγώ στα 1500€ θα το πήγαινα όταν πληρώνεις μετρητής τα 350€ επάνω δεν είναι λίγα έχω πουλήσει αρκετά όπλα στης τιμές που ήθελα όταν αγοράζεις με Καρτα τότε δεν σε νοιάζει το παίρνεις καινούριο. Θα υπάρξει και αυτός που θα το αγοράσει και σε αυτά τα χρήματα για για τα πάντα υπάρχουν αγοραστές και μιλάω για κάποιων που δεν έχει ανάγκη τα χρήματα γιατί αν τα έχεις ανάγκη τότε αλλάζει το πράγμα.
 
Back
Top