Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σε ένα αμερικάνικο site διάβαδα ότι ταιριάζει, δεν παίρνω όρκο αλλά είναι και πανάκριβο σαν ανταλλακτικό.
Και δεν χρειάζεται κιόλας αν κάνεις αυτά που πρέπει.Σε περίπτωση που για κάποιο λόγο (το θεωρώ σχεδόν αδύνατο) είχες ένα σπάσιμο στο κλείστρο θα μπορούσες να το αντικαταστήσεις με το νέο;
 
Last edited:
Νέος κατάλογος και ομορφιές ουσία έχει βελτιώθηκε καμία κανη να αναιβει το βλητικο αποτέλεσμα? Μάλλον όχι .Επομένως αφήνω τις ομορφιές να τις πληρώσουν όσοι επιθυμούν εγώ δεν πλήρωνα ποτέ για ομορφιά έμψυχη η άψυχη μόνο αν υπήρχε ουσία και δυναμική.
 
Νέος κατάλογος και ομορφιές ουσία έχει βελτιώθηκε καμία κανη να αναιβει το βλητικο αποτέλεσμα? Μάλλον όχι .Επομένως αφήνω τις ομορφιές να τις πληρώσουν όσοι επιθυμούν εγώ δεν πλήρωνα ποτέ για ομορφιά έμψυχη η άψυχη μόνο αν υπήρχε ουσία και δυναμική.
Έχει θέλεις μια κριό να έρθεις στα ίσια σου :)
 
Παλικαρια μια ερωτηση .....και την βοηθεια σας για να βγαλω ακρη !!!
Μου ειπαν οτι οι καννες ΡΑΦΑΕΛΟ ΝΤΕΛΟΥΞ 66εκατοστα και η ΜΠΑΚ - ΙΓΚΛ -71 εκατοστα ( δεν ξερω αν την γραφω σωστα ) ειναι ΙΔΙΕΣ με αυτην που εχει η Μπενελι Μ2.
ΙΣΧΥΕΙ κατι τετοιο...η ειναι λαθος ??
 
Παλικαρια μια ερωτηση .....και την βοηθεια σας για να βγαλω ακρη !!!
Μου ειπαν οτι οι καννες ΡΑΦΑΕΛΟ ΝΤΕΛΟΥΞ 66εκατοστα και η ΜΠΑΚ - ΙΓΚΛ -71 εκατοστα ( δεν ξερω αν την γραφω σωστα ) ειναι ΙΔΙΕΣ με αυτην που εχει η Μπενελι Μ2.
ΙΣΧΥΕΙ κατι τετοιο...η ειναι λαθος ??
Όλες οι κάννες της Μπενέλι ίδιες είναι....
18.3-18.4 αυλός και 1.5εκ. κώνος
 
Όλες οι κάννες της Μπενέλι ίδιες είναι....
18.3-18.4 αυλός και 1.5εκ. κώνος

Ευχαριστω Ντοκτορ μου !!
Αυτες τις καννες τις εχει ο Δημητρης που εχει την CRIO που εκανα δοκιμες....Ρωταω για να μην ψαχνω για
Μ2 μπενελι για να κανω δοκιμες για τον Βασιλη ( gvp ) .
Tωρα κατα ποσον ειναι ΙΔΙΕΣ....θα μας το πουν οι δοκιμες στα ιδια μετρα με τα ΙΔΙΑ σεταπ φιλε μου !!
 
Ευχαριστω Ντοκτορ μου !!
Αυτες τις καννες τις εχει ο Δημητρης που εχει την CRIO που εκανα δοκιμες....Ρωταω για να μην ψαχνω για
Μ2 μπενελι για να κανω δοκιμες για τον Βασιλη ( gvp ) .
Tωρα κατα ποσον ειναι ΙΔΙΕΣ....θα μας το πουν οι δοκιμες στα ιδια μετρα με τα ΙΔΙΑ σεταπ φιλε μου !!
Οι power bore λένε ότι είναι ανώτερες βλητικά και το έχουν δείξει και σε δοκιμές από ότι έχω διαβάσει
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top