Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σε πιο σημειο ακριβως και ποσα χρηματα διαθετης για μια κανη???
δεν θέλω να επέμβω πάνω στην συγκεκριμένη κανη για να κάνω σπείρωμα και να δουλεύω έξτρα κομμάτι.ψαχνω μήπως αγοράσω μια καλή, για τιμές δεν έχω ιδέα γιατί δεν βρίσκω,
 
δεν θέλω να επέμβω πάνω στην συγκεκριμένη κανη για να κάνω σπείρωμα και να δουλεύω έξτρα κομμάτι.ψαχνω μήπως αγοράσω μια καλή, για τιμές δεν έχω ιδέα γιατί δεν βρίσκω,
δεν πουλιούνται τέτοιου είδους κάννες, γιατί είναι ενσωματωμένο το φόντερο της βάσης πάνω στην κάννη.
τουλάχιστον εγώ όλα τα χρονιά θυμάμαι αγγελίες που μόνο ζητάνε τέτοιες κάννες (όπως εσύ) και καμία που να πουλάει.
δε θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά αν είναι σε σημείο (κοντά στο στόμιο προφανώς) που παίρνει επέμβαση, κατά τη γνώμη μου κοίτα για αυτή τη λύση, κόψιμο και τοποθέτηση τσοκ.
 
δεν θέλω να επέμβω πάνω στην συγκεκριμένη κανη για να κάνω σπείρωμα και να δουλεύω έξτρα κομμάτι.ψαχνω μήπως αγοράσω μια καλή, για τιμές δεν έχω ιδέα γιατί δεν βρίσκω,
https://www.car.gr/xyma/view/315628828-karabina-benelli-121-sl80-dyo-kannes
ρίξε ένα τηλ ..δεν χάνεις τπτ να του κάνεις μια προσφορά.
 
Φίλος κυνηγάει με φουσκωμένη κάνη (δαχτυλίδι) εδώ και χρόνια.
Δεν ξέρω ... Εγώ δεν θα το έκανα.
Franchi το όπλο.
Περισσότερες τούμπες και στούκες από αυτό το όπλο δεν νομίζω οτι έχει φάει κανένα άλλο στην Ελλάδα.
7 ψυχο.
 
Screenshot_20220126-212057~2.png
Υπάρχει κάποιος ουσιαστικός λόγος για αυτήν τη (μικρή σχετικά) διαφορά τιμής; Ή μόνο φινίρισμα εξωτερικά;
Σκέφτομαι κι εγώ ένα LM για τους λόγους που αναφέρατε, να την έχω την κάννη σαν "σταθερού τσοκ" και να αλλάζω σε εξαιρετικές περιπτώσεις.
 
View attachment 40884
Υπάρχει κάποιος ουσιαστικός λόγος για αυτήν τη (μικρή σχετικά) διαφορά τιμής; Ή μόνο φινίρισμα εξωτερικά;
Σκέφτομαι κι εγώ ένα LM για τους λόγους που αναφέρατε, να την έχω την κάννη σαν "σταθερού τσοκ" και να αλλάζω σε εξαιρετικές περιπτώσεις.
Bill πάρε το gemini lm.
Για εμένα καλύτερη κατεργασία και φθηνότερο.
Εγώ έχω το non ported λόγω θορύβου και βαρεμάρας καθαρισμού των οπών ...
Οι εγκοπές είναι όπως του spectrum αλλά χωρίς τα φρου φρου.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top