Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ειδικά αυτό με την ταρταρούγα μου αρέσει πολύ. Αλλά οι τιμές αρχίζουν από 9 χιλιάδες ευρώ από ότι είδα
Πιστευω οτι η ταρταρουγα παει πιο πολυ σε πλαγιοκανο αλλα αυτα ειναι γουστα, λογικα το φτιαχνεις κατα παραγγελια οπως σου αρεσει, απο την αλλη ειναι μια benelli.....
 
Ειδικά αυτό με την ταρταρούγα μου αρέσει πολύ. Αλλά οι τιμές αρχίζουν από 9 χιλιάδες ευρώ από ότι είδα
Άμα της μιλούσα και σκότωνε ,πήγαινε μόνη στο καρτέρι και τράβαγε και βίντεο για να δω τι κάνει όταν δεν μπορώ να πάω μάλλον θα την αγόραζα .
 
Άμα της μιλούσα και σκότωνε ,πήγαινε μόνη στο καρτέρι και τράβαγε και βίντεο για να δω τι κάνει όταν δεν μπορώ να πάω μάλλον θα την αγόραζα .
Γιατί δεν παίρνεις μια Remington; Τα μισά από όσα είπες τα κάνει.cofee.
 
Είχα 1100 και με πειραγμεμο κώνο το μόνο ντουφέκι που δεν έχω κυνηγήσει είναι φαμπαρμ .Πιστεύω περισσότερο στις σκοπευτικές μου ικανότητες παρά στα ντουφέκια γιατί ως επί το πλείστον τα περισσότερα πουλιά τα παίρνουμε σε λογικά πλαίσια άρα καλό φυσίγγι για να μην πάθεις κάνα Χουνέρι με άσχημο καιρό σωστή σκόπευση και όπλο μετά τρίτο στη κατάταξη .Και θα βοηθήσει όταν υπάρχουν τα δύο πρώτα αν δεν υπάρχουν το σωστό φυσίγγι και η σωστή σκόπευση ότι και να σου δώσουν μόνο του δε σκοτώνει κανένα .
 
Παιδιά έχει δει κάποιος σε κατάστημα την ethos super sport που είναι όλη carbon? Έψαξα στα κεντρικά Αθηνα και δεν την έχει κάποιος .
Κάποιος την έχει αλλά κόλλησα τώρα την είχε ανεβάσει στο fb πάρε τον κυργια να σου πει
 
Αυτή παίζει γύρω στα 2400+ όπως η ςς απλά εκτός την εμφάνιση έχει προστεθεί η διαφάνεια στη πάπια από κάτω για να βλέπεις πόσα φυσίγγια έχει μέσα παρμένο από την cordoba beneli αυτό και έχουν αλλάξει το πορτινγκ αντί για δύο σειρές τρυπών κατά ύψος έχουν δύο σειρές κατά μήκος .Αλλά όλη καρμπον δεν την έχω δει .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top