Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Θελουμε δε θελουμε η πιοτητα εχει πεσει κανεις δεν εδινε σημασια οταν αυτη υπηρχε και τωρα την ψαχνουμε ετσι ειναι ολα στη ζωη πλεων ολα ειναι σαθρα οπιος θελει πιοτητα σε οπλο παει σε προ 95 παραγωγη οπλα και τελος παλια αν μια βαση ειχε θεμα πηγενε για ανακυκλωση τωρα παει για προσφορα
 
Επησεις τωρα υπαρχουν τα ρομποτ και ενα λαθος θα συνεχιστει για πολη ωρα ναι μεν θα αναγνωριστει και θα αποθηκευτει αλλα μεχρι εκει και τι γινετε οταν ο υπεφθινος το βρει μετ απο 1000 βασεις ??? Νεο μοντελο benelli grive αχαχαχαχχα ναι ειδες μας το φυλανε για καμια προσφορα παλι
 
Θελουμε δε θελουμε η πιοτητα εχει πεσει κανεις δεν εδινε σημασια οταν αυτη υπηρχε και τωρα την ψαχνουμε ετσι ειναι ολα στη ζωη πλεων ολα ειναι σαθρα οπιος θελει πιοτητα σε οπλο παει σε προ 95 παραγωγη οπλα και τελος παλια αν μια βαση ειχε θεμα πηγενε για ανακυκλωση τωρα παει για προσφορα
Να πεσει η ποιοτητα....αλλα οχι και με την ροδελα στην τσεπη.....συμφωνω σε ολα.....δυστυχως...βλεπεις και κρατανε οι βαφες σε προσεγμενα οπλα 30 χρονων.....και παιρνεις την m2 και στην 2ετια ψαχνεσαι για cerakote
 
Να πεσει η ποιοτητα....αλλα οχι και με την ροδελα στην τσεπη.....συμφωνω σε ολα.....δυστυχως...βλεπεις και κρατανε οι βαφες σε προσεγμενα οπλα 30 χρονων.....και παιρνεις την m2 και στην 2ετια ψαχνεσαι για cerakote
Καταλάβετέ το ... τα όπλα της σειράς είναι εργαλεία μιας χρήσης :)
Πιείτε τους το αίμα και αν χαλάσουν πετάξτε τα :)

Οι Ιταλοί σε λίγο θα αναγκαστούν να ρίξουν και άλλο τις τιμές ... γιατί αλλιώς θα τους φάνε οι Τούρκοι.
Την έχουν πατήσει όπως οι καράχαζοι οι Αμερικάνοι με τους Κινέζους.
Clopy paste !!!!
Πάρτε τώρα τους Κινέζους να σας αψηφούν ανοιχτά Αμερικανάκια.
Μην πάτε μακρυά, Iphone χωρίς Κινέζους δεν φτιάχνεται !!!!
Εκεί κατάντησαν.
παλια αν μια βαση ειχε θεμα πηγενε για ανακυκλωση τωρα παει για προσφορα
Πες μου τώρα ότι έχεις βρει όπλα με θέμα με τις βάσεις ... όχι τίποτα άλλο, να ξέρω αν πρέπει να σπαταλήσω χρόνο ή να πάει κατευθείαν για πέταμα μπουχαχαχαχαχα

Και δεν ειναι η μονη την αντεγραψε και η φιλη σου η ρωσιδα αχαχαχαχ
Ποια είναι η ρωσική μετάλλαξη ;;;
Ιταλορωσίδα ... και.sex hard.τις διασταυρώσεις ...

ps
Τζίφος σήμερα, αόρατα γουρούνια :)
 
Last edited:
Ναι αλλα το κυνηγι δε περιμενει και ειδηκα τετιες μερες που ο καιρος βοηθαει αντε να.μεινεις χωρις οπλο γτ θελει αλλαγμα κατι εγω πιστεβω σε τετια θεματα πρεπει να λεει ο αντιπροσοπος σου στελνω σκανδαλοθηκη καινουρια στειλε πισω τη δικη σου
Εμένα την άλλαξε με καινουργια και το ξερω σίγουρα γιατί πριν φύγει το όπλο έβγαλα φωτο τον αριθμό που είχε πανω η σκάνδαλο θήκη.ασε που είχα κάνει και ένα μικρό σημάδι κατά λάθος όταν έβαζα την ροδέλα. Όταν ήρθε ξανά το όπλο ήταν άλλος αριθμός και χορις το σημάδι που είχα κάνει πανω.
 
Δε νομίζω πως φταίει ο Κυργιας.
Η μπενελλι τα κατασκευάζει και αυτός τα εμπορευεται.
Δοκίμασες να βάζεις λάδι σιλικόνης;
Δεν με ενδιαφέρει η οπτική μόλυνση :)
Δεν θα κάνει τίποτα το λάδι.
Έχει σκάσει το πλαστικό.
Η φθορά είναι λογική σε τόσο μαλακό υλικό, όχι όμως τα σκασίματα.
 
Να ρωτησω φιλοι μου καλοι καποιος ζητα 1650ευρω για μια super sport του 2011 σε καλη κατασταση οπως λεει η αποψη σας ποια ειναι για την τιμη ειναι υψηλη η φυσιολογικη;
Πολύ ακριβά μου φαίνεται.

Στα 1200 θα έλεγα ειναι λογική τιμή το όπλο είναι δέκα και χρονών.

Η sbe3 κάνει 1800 σήμερα καινούργια
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top