Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σωστός.
Βλεπω δε βρηκατε γουρουνια ακομα ???? Το θεμα ειναι γνωστο και αρχισε σιγα σιγα απο την αλλαγη της σειρας με της νεες μοντεφελτρο που ξεκινισαν να βγαινουν με πλαστηκη σκανδαλοθηκη οπως και m2 και μπεκατσα που εχουν ακριβως ιδες βασης ειναι πολλοι που ντρεποντε να το πουνε παντως εγω καθολου τα πληρωσαμε αδρα χωρις παζαρι βαιβεα και δε θελουμε και παζαρια στην πιοτητα δε ξερω τι κανανε οι αλλοι εγω παντως τεσερεις μηνες ετρωγα τα φακελακια με τα ετοιμα γευματα μακαροναδες απο το lidl φιλε για να παρω μπενελλι και μου ξεφτισε η βαση και παθενε εμπλοκη λογο αναστολεα και καθε αλλο παρα προσφορας ηταν δε χαριζω κανενα δε λεω ψεματα
 
Βλεπω δε βρηκατε γουρουνια ακομα ???? Το θεμα ειναι γνωστο και αρχισε σιγα σιγα απο την αλλαγη της σειρας με της νεες μοντεφελτρο που ξεκινισαν να βγαινουν με πλαστηκη σκανδαλοθηκη οπως και m2 και μπεκατσα που εχουν ακριβως ιδες βασης ειναι πολλοι που ντρεποντε να το πουνε παντως εγω καθολου τα πληρωσαμε αδρα χωρις παζαρι βαιβεα και δε θελουμε και παζαρια στην πιοτητα δε ξερω τι κανανε οι αλλοι εγω παντως τεσερεις μηνες ετρωγα τα φακελακια με τα ετοιμα γευματα μακαροναδες απο το lidl φιλε για να παρω μπενελλι και μου ξεφτισε η βαση και παθενε εμπλοκη λογο αναστολεα και καθε αλλο παρα προσφορας ηταν δε χαριζω κανενα δε λεω ψεματα
Αφήσαμε κάτι καλόσκυλα ενός άλλου και μας χάλασαν το κυνήγι.
Χωρίς gps (βιάστηκε) και π@π@ριές καμαρωτές.
Κυνηγάνε τα πάντα, μοσχάρια, τραγιά, αλεπούδες, δεινόσαυρους :) .... δεν έχουν προτίμηση.
Αν τύχει κυνηγάνε και κανένα γουρούνι.

Και σε εμένα έχουν φθαρεί τα λάστιχα στην M2.

Εμπλοκές δεν έχει κάνει ευτυχώς, ούτε προβλήματα άλλα έχω.
Το πειράκι είναι και σε εμένα ανεξήγητα μεγάλο.
Δεν χρωστάμε σε κανέναν τίποτα φίλε ούτε μας χάρισαν τίποτα.
Κακώς δεν λέμε τα προβλήματα που παρουσιάζονται.
 
Με ενα κιλο ροδελιτσες παντως θα χαρουνε πολλοι πελατες που τα ακουμπισαν τα λεφτουδακια τους που πηρανε μπενελλι για την πιοτητα και αξιοπιστια αφου ξερουν πια οτι δε σκωτωνει τα νεα κυκλοφορουνε γρηγωρα πια με το νετ αχαχαχ
 
Αφήσαμε κάτι καλόσκυλα ενός άλλου και μας χάλασαν το κυνήγι.
Χωρίς gps (βιάστηκε) και π@π@ριές καμαρωτές.
Κυνηγάνε τα πάντα, μοσχάρια, τραγιά, αλεπούδες, δεινόσαυρους :) .... δεν έχουν προτίμηση.
Αν τύχει κυνηγάνε και κανένα γουρούνι.

Και σε εμένα έχουν φθαρεί τα λάστιχα στην M2.

Εμπλοκές δεν έχει κάνει ευτυχώς, ούτε προβλήματα άλλα έχω.
Το πειράκι είναι και σε εμένα ανεξήγητα μεγάλο.
Δεν χρωστάμε σε κανέναν τίποτα φίλε ούτε μας χάρισαν τίποτα.
Κακώς δεν λέμε τα προβλήματα που παρουσιάζονται.
Σου ειπα παρτο απλο ηθελες ανεση comfort αχαχαχαχ
 
Οπλουργος για να γινεις φιλε @gvp9000 πρεπει να εισαι σε θεση να λες το μονο που δε μπωρω να κανω ειναι κοντακι γτ ειναι τελειως αλλη φαση και τεχνη και οχι να εγω δε κολλαω ριγες δεν αλλαζω κανη σε δικανο και αλλα τετια γτ αυτα θελουν γνωση που δεν εχουν και πανω απο δυο τρεις στην ελλαδα Τωρα αμα κοβω κωνους με ενα αλεζουαρ καρβιδιου και πολυ αγαπη για το εργαλειο βγαζω καμια 20 κανες χρωμιωμενες και αλλες τοσες αχρωμιωτες με 800€ που εχει βγαζω τα διπλα και βαλε γτ δε κανουν μονο σε μπενελλι κωνους ειναι πολλα παιδια που δε σκωτονουν και οι αμερικανες τους και μετα αναγκαστικα μαθενεις και κοντακας αχαχαχαχαχα οπως λεω και γω παμε προτα στη φθινη λυση και μετα στην ουσια που εχει και κανα 500€ κια τελος αν βρεις μια φασσα θες οτι εχεις και δεν εχεις διαθεσιμο να την παρεις και καλα κανεις αλλα αν εχεις μπολικες σε ενδιαφερει η αξιοπιστια κια αυτη λεγετε benelli
Πω ρε φίλε‼️όταν σε διαβάζω,είναι σαν να κάνω ανάδυση από 30 μέτρα βάθος,μένω από αερα‼️βάλε κάνα (,)
 
Οπλουργος για να γινεις φιλε @gvp9000 πρεπει να εισαι σε θεση να λες το μονο που δε μπωρω να κανω ειναι κοντακι γτ ειναι τελειως αλλη φαση και τεχνη και οχι να εγω δε κολλαω ριγες δεν αλλαζω κανη σε δικανο και αλλα τετια γτ αυτα θελουν γνωση που δεν εχουν και πανω απο δυο τρεις στην ελλαδα Τωρα αμα κοβω κωνους με ενα αλεζουαρ καρβιδιου και πολυ αγαπη για το εργαλειο βγαζω καμια 20 κανες χρωμιωμενες και αλλες τοσες αχρωμιωτες με 800€ που εχει βγαζω τα διπλα και βαλε γτ δε κανουν μονο σε μπενελλι κωνους ειναι πολλα παιδια που δε σκωτονουν και οι αμερικανες τους και μετα αναγκαστικα μαθενεις και κοντακας αχαχαχαχαχα οπως λεω και γω παμε προτα στη φθινη λυση και μετα στην ουσια που εχει και κανα 500€ κια τελος αν βρεις μια φασσα θες οτι εχεις και δεν εχεις διαθεσιμο να την παρεις και καλα κανεις αλλα αν εχεις μπολικες σε ενδιαφερει η αξιοπιστια κια αυτη λεγετε benelli
Ουτε οι αμερικανες σκοτώνουν ;;;;;; τι να παρουμε τοτε ;;; τανκς Λεοπαρντ ;;;
 
Παντως ειναι τραγικο να παιρνεις ενα οπλο καινουριο της ταξεως της benelli και να θελει λιμα, γυαλοχαρτο, ροδελα......το δεχομαι απο οπλα των 400€ αλλα οχι απο την benelli...
Κάτσε σε λίγο θα ξεσπάσει και εδώ το κίνημα me too :)
 
Ουτε οι αμερικανες σκοτώνουν ;;;;;; τι να παρουμε τοτε ;;; τανκς Λεοπαρντ ;;;
Ναι ρε μητσο τωρα το ακους αχαχαχαχ αμα βαρας αλλου Δε σε σωνει τπτ εχω ενα φιλο αλαξε τα παντα τελος πηρε μια αμερικανα τη φορτοσε 36 γρμ 5αρια παμε στη φερμα ενωητε πρωτος ο τουφεκος καθομε τον κοιταω βγαινει η μπεκατσα κυρια στα ανοιχτα ριχνει τρεις κανα μετρο πιο κατω και λεει φτουσου ρε τολη την βαρανε τα σκαγια και δε σκωτωνετε πιο διπλα ο αδερφος μου με κατι 9αρακια θα ταν 20 ετιας σηγουρα μα καφε παφυλο απο σκουρια μπαμ κατω τελικα δε σκωτωνουν και τα αμερικανικα τζαμπα τα λεφτα αχαχαχαχαχααααααααα
 
Παντως ειναι τραγικο να παιρνεις ενα οπλο καινουριο της ταξεως της benelli και να θελει λιμα, γυαλοχαρτο, ροδελα......το δεχομαι απο οπλα των 400€ αλλα οχι απο την benelli...
Γιατί το λες αυτό;
Είναι σα να έχεις πάρει Μερσεντές ή Πόρσε. Θα τρέχεις στα συνεργεία λόγω της αναξιοπιστίας των εταιρειών.
Αν αντιθέτως αγοράσεις κάτι ποιοτικό, Χόντα, Χιουντάι, Τογιότα, Φίατ, σπάνια θα βλέπεις συνεργείο.

Δες εδώ μερικές αλήθειες να γελάσεις: :p

Most and Least Reliable Cars:

29: Land Rover 1:07
28: Porsche 1:30
27: Jaguar 2:00
26: Chevrolet 2:21
25: Alfa Romeo 2:46
24: Audi 3:19
23: BMW 3:42
22: Mercedes 4:30
21: Mitsubishi 4:54
20: Mini 5:30
19: Seat 5:57
18: Volkswagen 6:16
17: Citroen 6:39
16: Vauxhall 7:00
15: Volvo 7:25
14: Skoda 8:10
13: Peugeot 8:30
12: Nissan 8:58
11: Mazda 9:30
10: Renault 9:56
9: Ford 10:19
8: Kia 11:02
7: Suzuki 11:22
6: Fiat 11:48
5: Hyundai 12:12
4: Smart 12:36
3: Toyota 13:02
2: Lexus 13:22
1: Honda 14:14

 
Γιατί το λες αυτό;
Είναι σα να έχεις πάρει Μερσεντές ή Πόρσε. Θα τρέχεις στα συνεργεία λόγω της αναξιοπιστίας των εταιρειών.
Αν αντιθέτως αγοράσεις κάτι ποιοτικό, Χόντα, Χιουντάι, Τογιότα, Φίατ, σπάνια θα βλέπεις συνεργείο.

Δες εδώ μερικές αλήθειες να γελάσεις: :p

Most and Least Reliable Cars:

29: Land Rover 1:07
28: Porsche 1:30
27: Jaguar 2:00
26: Chevrolet 2:21
25: Alfa Romeo 2:46
24: Audi 3:19
23: BMW 3:42
22: Mercedes 4:30
21: Mitsubishi 4:54
20: Mini 5:30
19: Seat 5:57
18: Volkswagen 6:16
17: Citroen 6:39
16: Vauxhall 7:00
15: Volvo 7:25
14: Skoda 8:10
13: Peugeot 8:30
12: Nissan 8:58
11: Mazda 9:30
10: Renault 9:56
9: Ford 10:19
8: Kia 11:02
7: Suzuki 11:22
6: Fiat 11:48
5: Hyundai 12:12
4: Smart 12:36
3: Toyota 13:02
2: Lexus 13:22
1: Honda 14:14

Αυτα μη τα βαζεις φιλε μου εχεις δει ανθρωπο να λεει το δικο μου το σιτροεν το πηρα γτ τρεχει πιο γρηγωρα απο τα αλλα ιδιας σειρας μιλαμε για ενα αυξων αριθμο παραγωγης πανω κατω ειναι πιο αξιοπιστο απο τη σειρα του πιο οικονομικο εχει πολυ πιο ομορφο χρομα στο ιδιο χρωμα απο τα αλλα ιδιου χροματος και πολλα αλλα μονο και μονο επηδη ειναι επιλογη του ε φαντασου στα οπλα τι γινετε καταβολες που ουτε τα σκαγια φτανουν μεχρι εκει αχαχαχχαχαχαχαχα
 
Γιατί το λες αυτό;
Είναι σα να έχεις πάρει Μερσεντές ή Πόρσε. Θα τρέχεις στα συνεργεία λόγω της αναξιοπιστίας των εταιρειών.
Αν αντιθέτως αγοράσεις κάτι ποιοτικό, Χόντα, Χιουντάι, Τογιότα, Φίατ, σπάνια θα βλέπεις συνεργείο.

Δες εδώ μερικές αλήθειες να γελάσεις: :p

Most and Least Reliable Cars:

29: Land Rover 1:07
28: Porsche 1:30
27: Jaguar 2:00
26: Chevrolet 2:21
25: Alfa Romeo 2:46
24: Audi 3:19
23: BMW 3:42
22: Mercedes 4:30
21: Mitsubishi 4:54
20: Mini 5:30
19: Seat 5:57
18: Volkswagen 6:16
17: Citroen 6:39
16: Vauxhall 7:00
15: Volvo 7:25
14: Skoda 8:10
13: Peugeot 8:30
12: Nissan 8:58
11: Mazda 9:30
10: Renault 9:56
9: Ford 10:19
8: Kia 11:02
7: Suzuki 11:22
6: Fiat 11:48
5: Hyundai 12:12
4: Smart 12:36
3: Toyota 13:02
2: Lexus 13:22
1: Honda 14:14

Το λεω γιατι εγω που εχω και benelli και εχω κυνηγησει 8 χρονια ολα τα κυνηγια, οπως και ολοι οι φιλοι μου δεν ξερουμε απο εμπλοκες ή αστοχιες υλικου.....και ξαφνικα ακουμε οτι σκαρτεψε......και οχι μονο τα οικονομικα μοντελα....
 
Το λεω γιατι εγω που εχω και benelli και εχω κυνηγησει 8 χρονια ολα τα κυνηγια, οπως και ολοι οι φιλοι μου δεν ξερουμε απο εμπλοκες ή αστοχιες υλικου.....και ξαφνικα ακουμε οτι σκαρτεψε......και οχι μονο τα οικονομικα μοντελα....
Και δεν ειναι η μονη την αντεγραψε και η φιλη σου η ρωσιδα αχαχαχαχ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top