Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μάλλον κατά δω έρχονται μοντέλα άλλων προδιαγραφών όπως και τα αυτοκίνητα .Το 1982 φέρνει μια Α302 από Ιταλία στον πατέρα μου φίλος καπετάνιος από Ιταλία μετά από 2χρονια έχοντας την δανείσει σε φίλο του προσωρινά του την κλέβουν και μας αγοράζει μια νέα από Ελλάδα και φέρνει σπίτι .Το όπλο μου είχε πει ο πατέρας μου δεν ήταν ίδιο το καταλάβαινες μόλις το κυνηγουσες ακόμα και η μούσα που βιδωνε στην 71 κανη με τα εσωτερικά ποτηράκια (τσοκ) για να τα συγκρατεί ήταν διαφορετική.Ρεμινγκτο το 80 μάγκνουμ από Αμερική θείος ναυτικός τα σκοτωματα της έχουν μείνει στο μυαλό τους καμία δεν την έφτανε και ας πήραν και από Ελλάδα μετά..
+1000 like
 
Και μιας και γράφουμε στο μπενελι αποφάσισα να δώσω την ςς την έβαλα και στο car , σήμερα πρίν αρχίσω και της πειράζω κώνο κτλ μετά από πολύ σκέψη και πολύ ωραία σκοτωματα και αναμνήσεις από τα τέλη του 2008 .
Τι μήκος κανης έχει ;
 
Ξαδερφάκι μου πηρε την Be Diamond, τι ωραίο ντουφεκι, παναλαφρο, ωραία σκοπευτικη γραμμή, ωραία κίνηση, ομορφο κοντάκι, ποιοτητα!!!
Άφησα το κλειστρο ώστε να μην κουμπωσει και όταν επωμισα το όπλο κλείδωσε μόνο του!!!
Ωραίο ντουφεκι...... Αποστόλης @Kastoras ακούει;;;;

 
Ξαδερφάκι μου πηρε την Be Diamond, τι ωραίο ντουφεκι, παναλαφρο, ωραία σκοπευτικη γραμμή, ωραία κίνηση, ομορφο κοντάκι, ποιοτητα!!!
Άφησα το κλειστρο ώστε να μην κουμπωσει και όταν επωμισα το όπλο κλείδωσε μόνο του!!!
Ωραίο ντουφεκι...... Αποστόλης @Kastoras ακούει;;;;

Αν διάλεγα μπενελι σίγουρα την be diamond θα διάλεγα.
 
Μπορεί κάποιος φίλος που ξέρει να μου πει σε benelli Vinci τι άλλο πέλμα ταιριάζει εκτός από το δικό του γιατί χαλάει πολύ εύκολα και κόβετε.
Για τα comfort κοντάκια έχει η SHU ανταπτορες και πέλματα τα έχει ο Μανδηλαράς .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top