Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
@evripidis302 τι λεει αυτος εδωωω?????.hair..big smile.
Το αφεντικό τρελάθηκε.παει για μουδυο με τρέλα και κορδέλα.θα γνωρίσει την ωμή δύναμη μιας πε εεε μπενελι αλλά είναι φίλος και θα τον υποστηρίξουμε ψυχολογικά χαχαχα
 
Τόλη όταν είχες Ρέμι σε κερναγα τσάι με τη μ2, τώρα που θα πάρεις μ2 θα σε κερνάω με τη v3 :p
Να πάρεις ότι κάνει το μυαλό σου πιο ήρεμο, τα όπλα είναι για να μας κάνουν χαρούμενους όχι για να τα προσκυνάμε, ότι δεν μας κάνει πάμε στο επόμενο χωρίς πολλά πολλά... Ο καθένας έχει τα δικά του κριτήρια....
 
Τόλη επόμενο βήμα είναι να αλλάξεις κοντάκι στην m2, μετά πείραμα με τσοκάκια και μετά πώληση...
Θα ξαναπάς beretta οριτζινάλε :cool: .terror. .yel. και ως σύγχρονος Οδυσσέας θα βρεις την ηρεμία σου στην αγκαλία της Ιταλίδας
Δηλαδή φίλε τα μπερετα δεν θέλουν ουτε κοντακι ουτε τσοκ ;;;;;;;
 
Δηλαδή φίλε τα μπερετα δεν θέλουν ουτε κοντακι ουτε τσοκ ;;;;;;;
Μήτσο βγάζοντας έξω το θέμα κοντάκι που κανονικά θα έπρεπε να ξεκινάμε από κει η Μπερέτα δεν έχει ανάγκη αφτερ μάρκετ τσοκακια αν δεν έχεις το μικρόβιο της τσοκολατρειας.τωρα επειδή δυστυχώς στην Ελλάδα και υποθέτω ότι μάλλον είναι θέμα αντιπροσώπου η κάθε κανη μπενελι είναι δυστυχώς kinder έκπληξη για τον ιδιοκτήτη εννοώντας ότι οι αποκλίσεις ακόμα και σε κανη ίδιου μοντέλου είναι αρκετά μεγάλες αν αυτή η εταιρεία είχε κανη σε δεκτικοτητα φυσιγγίων και απόδοση εργοστασιακή μιας κάνης rem mossy η Μπερέτα πραγματικά φίλε και το εννοώ δε νομίζω ότι θα υπήρχε εταιρεία να τη κοντραρει σε πωλήσεις και απόδοση λόγω απλότητας μηχανισμού.επισης θέλω να ρωτήσω επειδή παρακολουθώ λίγο Αμερική τι γίνεται έχουν πουληθεί άπειρες vinci και super vinci στις οποίες τους πίνουν το αίμα στον βάλτο.γιατι εκεί η στην γείτονα Ιταλία δεν ακούγονται προβλήματα εμπλοκών σε αντίθεση με τις εδώ vinci?μήπως τελικά έρχεται εδώ ο κατιμας?εγώ δε μπορώ να το εξηγήσω πραγματικα
 
Μήτσο βγάζοντας έξω το θέμα κοντάκι που κανονικά θα έπρεπε να ξεκινάμε από κει η Μπερέτα δεν έχει ανάγκη αφτερ μάρκετ τσοκακια αν δεν έχεις το μικρόβιο της τσοκολατρειας.τωρα επειδή δυστυχώς στην Ελλάδα και υποθέτω ότι μάλλον είναι θέμα αντιπροσώπου η κάθε κανη μπενελι είναι δυστυχώς kinder έκπληξη για τον ιδιοκτήτη εννοώντας ότι οι αποκλίσεις ακόμα και σε κανη ίδιου μοντέλου είναι αρκετά μεγάλες αν αυτή η εταιρεία είχε κανη σε δεκτικοτητα φυσιγγίων και απόδοση εργοστασιακή μιας κάνης rem mossy η Μπερέτα πραγματικά φίλε και το εννοώ δε νομίζω ότι θα υπήρχε εταιρεία να τη κοντραρει σε πωλήσεις και απόδοση λόγω απλότητας μηχανισμού.επισης θέλω να ρωτήσω επειδή παρακολουθώ λίγο Αμερική τι γίνεται έχουν πουληθεί άπειρες vinci και super vinci στις οποίες τους πίνουν το αίμα στον βάλτο.γιατι εκεί η στην γείτονα Ιταλία δεν ακούγονται προβλήματα εμπλοκών σε αντίθεση με τις εδώ vinci?μήπως τελικά έρχεται εδώ ο κατιμας?εγώ δε μπορώ να το εξηγήσω πραγματικα
Η δική μου άποψη είναι όλα βελτιώνονται κ βελτιώνονται πολυ
 
Τόλη επόμενο βήμα είναι να αλλάξεις κοντάκι στην m2, μετά πείραμα με τσοκάκια και μετά πώληση...
Θα ξαναπάς beretta οριτζινάλε :cool: .terror. .yel. και ως σύγχρονος Οδυσσέας θα βρεις την ηρεμία σου στην αγκαλία της Ιταλίδας
Πάνο οποίος βιώσει στον κυνηγοτοπο την άνεση και τις συγκινήσεις που σου προσφέρει ένα σωστό κοντάκι, δύσκολα συμβιβάζεται με τα παιδικά εργοστασιακά.

Τα μέτρα είναι το Νο 1 που πρέπει να κοιτάμε.Αν φυσικά θέλουμε να κυνηγάμε με αξιώσεις και να μην τρώμε ήττες.

Τα τσοκακια εάν χρειάζονται πραγματικά θα το καταλάβεις στην πράξη.

Στην Ρεμί πχ το μαμά 4 σκοτώνει μέχρι τα 40μετρα
 
Μήτσο βγάζοντας έξω το θέμα κοντάκι που κανονικά θα έπρεπε να ξεκινάμε από κει η Μπερέτα δεν έχει ανάγκη αφτερ μάρκετ τσοκακια αν δεν έχεις το μικρόβιο της τσοκολατρειας.τωρα επειδή δυστυχώς στην Ελλάδα και υποθέτω ότι μάλλον είναι θέμα αντιπροσώπου η κάθε κανη μπενελι είναι δυστυχώς kinder έκπληξη για τον ιδιοκτήτη εννοώντας ότι οι αποκλίσεις ακόμα και σε κανη ίδιου μοντέλου είναι αρκετά μεγάλες αν αυτή η εταιρεία είχε κανη σε δεκτικοτητα φυσιγγίων και απόδοση εργοστασιακή μιας κάνης rem mossy η Μπερέτα πραγματικά φίλε και το εννοώ δε νομίζω ότι θα υπήρχε εταιρεία να τη κοντραρει σε πωλήσεις και απόδοση λόγω απλότητας μηχανισμού.επισης θέλω να ρωτήσω επειδή παρακολουθώ λίγο Αμερική τι γίνεται έχουν πουληθεί άπειρες vinci και super vinci στις οποίες τους πίνουν το αίμα στον βάλτο.γιατι εκεί η στην γείτονα Ιταλία δεν ακούγονται προβλήματα εμπλοκών σε αντίθεση με τις εδώ vinci?μήπως τελικά έρχεται εδώ ο κατιμας?εγώ δε μπορώ να το εξηγήσω πραγματικα
Μάλλον κατά δω έρχονται μοντέλα άλλων προδιαγραφών όπως και τα αυτοκίνητα .Το 1982 φέρνει μια Α302 από Ιταλία στον πατέρα μου φίλος καπετάνιος από Ιταλία μετά από 2χρονια έχοντας την δανείσει σε φίλο του προσωρινά του την κλέβουν και μας αγοράζει μια νέα από Ελλάδα και φέρνει σπίτι .Το όπλο μου είχε πει ο πατέρας μου δεν ήταν ίδιο το καταλάβαινες μόλις το κυνηγουσες ακόμα και η μούσα που βιδωνε στην 71 κανη με τα εσωτερικά ποτηράκια (τσοκ) για να τα συγκρατεί ήταν διαφορετική.Ρεμινγκτο το 80 μάγκνουμ από Αμερική θείος ναυτικός τα σκοτωματα της έχουν μείνει στο μυαλό τους καμία δεν την έφτανε και ας πήραν και από Ελλάδα μετά..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top