Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Βασικα στα νεα όπλα εχουν βελτιώσει την πάπια φτιαχνοντας 2 προεξοχες που μπαινουν στην βαση και η παπια δεν κουνιέται ... Αυτό τουλάχιστον πιστεύω συγκρίνοντας την παπια της δικης μου Μ2 με ενος φιλου που την ειχε αγορασει παλιοτερα.
 
Last edited:
Πώς ανεβάζω φωτογραφίες;
ακριβώς κάτω από το σημείο που γράφεται το κείμενο υπάρχει η επιλογή attach files... Αν πατηθεί ανοίγει παράθυρο διαλόγου και βρίσκοντας πού υπάρχει η εικόνα στο κινητό ή στον υπολογιστή επιλέγουμε να εμφανιστεί ....Μόλις φορτωθεί και εμφανιστεί σαν μικρογραφία πατάμε insert και διαλέγουμε full image.
 
Καλησπέρα στην παρέα,
Θα ήθελα την άποψη κατόχων κυρίως, της montefeltro comfort.

Ρίχνω το τελευταίο διάστημα με την Vinci που ψηλοτουφεκαει εμφανώς και θα ήθελα να ρωτήσω αν όντως ισχύει ότι τα όπλα της Benelli με υπερυψωμένη ρίγα ρίχνουν, εσκεμμένα από την εταιρεία, ψηλα !!

Να πάω στην modefeltro ή να κοιτάξω κάτι άλλο ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων σε όσους απαντήσουν
 
Καλησπέρα στην παρέα,
Θα ήθελα την άποψη κατόχων κυρίως, της montefeltro comfort.

Ρίχνω το τελευταίο διάστημα με την Vinci που ψηλοτουφεκαει εμφανώς και θα ήθελα να ρωτήσω αν όντως ισχύει ότι τα όπλα της Benelli με υπερυψωμένη ρίγα ρίχνουν, εσκεμμένα από την εταιρεία, ψηλα !!

Να πάω στην modefeltro ή να κοιτάξω κάτι άλλο ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων σε όσους απαντήσουν
Ισχύει αλλάζεις μια φλάντζα γύρω στα 10 ευρώ συνήθως την d και είσαι κομπλέ
 
Καλησπέρα στην παρέα,
Θα ήθελα την άποψη κατόχων κυρίως, της montefeltro comfort.

Ρίχνω το τελευταίο διάστημα με την Vinci που ψηλοτουφεκαει εμφανώς και θα ήθελα να ρωτήσω αν όντως ισχύει ότι τα όπλα της Benelli με υπερυψωμένη ρίγα ρίχνουν, εσκεμμένα από την εταιρεία, ψηλα !!

Να πάω στην modefeltro ή να κοιτάξω κάτι άλλο ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων σε όσους απαντήσουν
ποια φλαντζα φορας ???
 
δηλαδή όλα ψιλοτοφεκανε δεν το καταλαβαίνω αυτό; και αν όπως λένε πάρεις την d φλάντζα θα λυθεί το πρόβλημα σου; και δεν νομίζω να υπάρχει φλάντζα d;
Η επανάληψη είναι μήτηρ πάσης μαθήσεως,όσες περισσότερες επαναλήψεις τόσο θα γίνει κτήμα σουScreenshot_20201006-212149_Chrome.jpg
 
δηλαδή με την d λύνεται το πρόβλημα για πες μας να καταλάβουμε
Θες να τα πάρουμε από την αρχή. Πώς κατάλαβες ότι ψιλοντουφεκαει έκανες το τεστ Τσώρτσιλ, έριξες σε πίνακα σε χαρτόνι από ποια απόσταση με τι φυσίγγια?Εάν υποθέσουμε ότι ταχείς κάνει όλα σωστά ψιλοντουφεκαει μόνο η θέλεις και κλίση δεξια η αριστερά γιατί υπάρχει περίπτωση να ρίχνει ψηλά αριστερά η ψηλά δεξια.Επειδη τα έχω ζήσει αυτά πολλές φορές και για να φέρεις μια καραμπίνα στα μέτρα σου θέλει εμπειρία και αν δεν την έχεις θέλει ειδικό,σου πρωτεινω εάν δεν έχεις πείρα να πας σε έναν ειδικό που δεν είναι άλλος από ένα οπλουργο να στο φέρει στα μέτρα σου.Σε μια m1 που είχω ντουφεκουσε πάνω δεξιά στα 15 μέτρα φορούσε νομίζω ην Β η την c ,αγόρασα την d που δεν ειχε το όπλο αλλαξα και τις δύο και το όπλο ήρθε κέντρο
 
κάτι άλλο θα μας πεις ποιητή μου η μόνο θα γράφεις να μην πω τι εξήγησε μας να καταλάβουμε όλοι
Υπάρχει να θέλεις να μάθεις υπάρχει και η ειρωνεία επειδή δεν σε ξέρω και δεν με ξέρεις πρόσεχε λίγο τα λόγια σου και ξεστραβωσου λίγο εγώ τα ξέρω αλλά αν συνεχίσεις με αυτό τον τρόπο θα σε βγάλει σε λάθος δρόμο εντελώς φιλικά
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top