Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγώ πάντως πήρα το ρίσκο και έκανα πέρυσι τον κώνο .Το όπλο έιναι το Duca Di Montefeltro 18.3 αυλό και ειχε 1.5 πόντο κώνο απο την μάνα του και τον έκανε 3.5cm.Το αποτέλεσμα είναι να εχω μειωμένη ανάκρουση και καλύτερες κατανομες.
 
Εγώ πάντως πήρα το ρίσκο και έκανα πέρυσι τον κώνο .Το όπλο έιναι το Duca Di Montefeltro 18.3 αυλό και ειχε 1.5 πόντο κώνο απο την μάνα του και τον έκανε 3.5cm.Το αποτέλεσμα είναι να εχω μειωμένη ανάκρουση και καλύτερες κατανομες.
Κωνο που έκανες, και το κόστος εαν θυμάσαι.
 
ο οπλουργός την δουλειά του κάνει Ηλία,,,ο άσχετος που έχει το όπλο και δεν ξέρει τί ζητάει και για ποιό λόγο κάνει κώνο φταίει,που όταν πάρει το όπλο και έχει σφίξει κατά 1+ τσοκ μετά αρχίζουν να του φταίνε φυσίγγια,όπλο,τα τσοκ για τις αποτυχίες και μπαίνει αγγελία

για εμένα θα φταίει ο οπλουργός αν πάει ο ανίδεος και δεν του εξηγήσει ότι κάνοντας την εργασία στην κάννη αλλάζει αυτό και αυτό και αυτό
Ετσι ειναι φιλε παυλε και συμφωνο απολυτα μαζι σου επι του θεματος , ΑΛΑ υπαρχουν αρχ...... μαστορες , και μαστορες με αρχ.....@@@@@!!!!!!
 
333ze2x.jpg


Μηπως καποιος φιλος εχει το πυρακι 020A απο beneli crio comfort.....
Eπησης ψαχνω και το 019Α......αυτο το εχω αλλα μου ψιλοκολαει καπου καπου οταν κατεβαζω το κληστρο και θελω να το αλαξω μηπως διορθωθη προς το καλητερο....
 
333ze2x.jpg


Μηπως καποιος φιλος εχει το πυρακι 020A απο beneli crio comfort.....
Eπησης ψαχνω και το 019Α......αυτο το εχω αλλα μου ψιλοκολαει καπου καπου οταν κατεβαζω το κληστρο και θελω να το αλαξω μηπως διορθωθη προς το καλητερο....
Αν δεν βρεις κάτι,δες εδω.εχω παραγγείλει πραγματα αρκετές φορες,φτηνά και άμεσα έρχονται.
https://www.omps2.it/en/firearm-spa...-guard-group/raffaello-n-t-criocomfort-3.html
 
Αδερφέ τι κάνεις;
Φίλε διαφήμιση της Benelli με λογότυπο της Beretta;;;;
Στον όμιλο μπερετα ανήκει η μπενελι.
αφού Η Βeretta τα φτιάχνει είπαμε
Η μπενελι τα φτιάχνει μόνη της, η μπερετα δεν ξέρω :)
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Back
Top