Baikal Team

Όχι τώρα στις αρχές που αν κ είχα λίγο βοήθεια από συγγενή όταν άρχισα δεν κούμπωνε καλά αλλά γύρισα το ελατήριο κ κούμπωσε μετά,Δεν ήταν κάτι. Αλλά όλες τις υπόλοιπες μόνος την έκανα κ μια χαρά δεν έκανε κάτι. Απλά δεν θυμάμαι αν κάνει αυτό το θόρυβο, όταν έβαλα την πάπια δεν ακουγόταν κατι
Ισως καποιο παιδι που εχει το ιδιο οπλο να σε βοηθησει!
 
Ισως καποιο παιδι που εχει το ιδιο οπλο να σε βοηθησει!
Σωστά.. αλλά το συνδεσα όπως τις άλλες φορές κανονικά δεν έκανα κάτι διαφορετικό όλα κουμπωσαν σωστά και τώρα απλά το γρατσουνισμα δεν θυμάμαι, μήπως είναι το ελατήριο λογικά.
 
Σωστά.. αλλά το συνδεσα όπως τις άλλες φορές κανονικά δεν έκανα κάτι διαφορετικό όλα κουμπωσαν σωστά και τώρα απλά το γρατσουνισμα δεν θυμάμαι, μήπως είναι το ελατήριο λογικά.
Μπορει...πολυ πιθανον
 
Σωστά.. αλλά το συνδεσα όπως τις άλλες φορές κανονικά δεν έκανα κάτι διαφορετικό όλα κουμπωσαν σωστά και τώρα απλά το γρατσουνισμα δεν θυμάμαι, μήπως είναι το ελατήριο λογικά.
Ρε μην ψειριζετε την μαιμου και θα τριξει και θα τσιρηξει! αν ειναι οι εφαρμογες σωστες θα δουλεψει σωστα ποσες τουφεκιες εχεις ριξει !! Εχει στρωσει το τουφεκι ;
 
Ρε μην ψειριζετε την μαιμου και θα τριξει και θα τσιρηξει! αν ειναι οι εφαρμογες σωστες θα δουλεψει σωστα ποσες τουφεκιες εχεις ριξει !! Εχει στρωσει το τουφεκι ;
Όχι φίλε.. δεν ήταν τίποτα τελικά το ελατήριο έκανε... Απλά είμαι καινούργιος και καλό είναι να ρωτάμε αν κάτι δεν γνωρίζουμε για να μαθαίνουμε.
 
Όχι φίλε.. δεν ήταν τίποτα τελικά το ελατήριο έκανε... Απλά είμαι καινούργιος και καλό είναι να ρωτάμε αν κάτι δεν γνωρίζουμε για να μαθαίνουμε.
Αν δεν εχει στρωσει το τουφεκι θα εχεις καποια θεματα μεχρι και εμπλοκες χωρις λογο !!! Αν ριξεις καμια 1000 αδα φυσιγγισ ολλα θα στρωσουν ,το ελλατηριο θα σε τριζει πολες φορες απο αλαγες θερμοκρασιας και απο βρομιες , μην το λαδωσεις ΠΟΤΕ !!
 
Παιδια καλησπερα σε ολους. Γνωριζετε αν μπορω να βρω πλαγιοκαννο baikal με 68 ποντους καννες και τσοκ 4-2 αστρα? Μιλαω για
καινουργιο οχι μεταχειρισμενο η τροποποιημενο.
Δε νομίζω πως βγαίνει καινούριο σε τέτοιο μήκος και με αυτές τις συσφίξεις...
 
για κυνηγι ειναι μια χαρα για σκοπευτηριο θα σε δυσκολεψει λιγο .
Δεν έχω πάει ποτέ σκοπευτήριο, γιατί λες ότι θα με δυσκολέψει ; Τι αλλάζει στο σκοπευτήριο ; Λογικά το έχεις, από λειτουργία είναι χαρτί, η έχει κάποια μείον ;
 
Δεν έχω πάει ποτέ σκοπευτήριο,
ειναι σκληρο στο ανοιξε κλεισε ,ειναι κουραστικο ,ειναι αζυγιστο ,θες πελμα ,θες κοντακι ,θελει συνηθεια μεγαλη στο δεξια ,αριστερα και να μην ειναι με αυτοματους εξολκεις.[αυτα ολα θα τα δεις οταν ριξεις συνεχομενες πουλες στο σκοπευτηριο ,στο κυνηγι που ειναι πιο ελενγχομενα τα πραγματα ,φορας ρουχα κτλ, ειναι φοβερο οπλο για τα λεφτα του ,αν και εγω προτιμω τα πιο παλια με τον 18,2 αυλο.]
 
ειναι σκληρο στο ανοιξε κλεισε ,ειναι κουραστικο ,ειναι αζυγιστο ,θες πελμα ,θες κοντακι ,θελει συνηθεια μεγαλη στο δεξια ,αριστερα και να μην ειναι με αυτοματους εξολκεις.[αυτα ολα θα τα δεις οταν ριξεις συνεχομενες πουλες στο σκοπευτηριο ,στο κυνηγι που ειναι πιο ελενγχομενα τα πραγματα ,φορας ρουχα κτλ, ειναι φοβερο οπλο για τα λεφτα του ,αν και εγω προτιμω τα πιο παλια με τον 18,2 αυλο.]
Γιατί αυτό τη αυλό έχει ;
 
Ουτε μτχ θα το βρεις με σταθερές συσφίξεις 4-2 και μήκος 68
Μπορείς να το πάρεις καινούριο 72cm με εναλλασσόμενες συσφίξεις..
Υπαρχει απο οτι εψαξα ενα σε γνωστο καταστημα με 66 ποντους καννες και 4-2 αστρα. Υπαρχει περιπτωση ναναι κομμενο?
 
Back
Top