Baikal Team

Γι αυτό έγραψα ότι είναι λίγα αυτά που γίνεται χωρίς εφαρμογή.... γίνεται και σε κάποια franchi.....
Απο οτι θυμαμαι συστημα ρυθμισης ολισθησης καννων εχουν τα winchester ,fabarm ,franchi και κανα 2 εταιριες που μου διαφευγουν
 
Έχει κάποιος εικόνα από το s/p με τις δυο κάννες ( 72.5 1*-3* και 67.5 5*5*) ;
Το εχω σε δισκανδαλο..ενα οπλο για ολα τα κυνηγια..αξιοπιστο οσο κανενα αλλο..το δικο μου περασε και απο τα χερια του Ηρακλη και απο ασχημοπαπο το εκανε κυκνο.
 
Το εχω σε δισκανδαλο..ενα οπλο για ολα τα κυνηγια..αξιοπιστο οσο κανενα αλλο..το δικο μου περασε και απο τα χερια του Ηρακλη και απο ασχημοπαπο το εκανε κυκνο.
Βάλε και καμιά φωτογραφία όμως....μας πετάς μόνο το τυράκι......χαχαχα
 
Πολύ όμορφο.... μπράβο στον μάστορα και στον ιδιοκτήτη. Να ρωτήσω .....το τελείωμα στη χούφτα ....στη λαβή εννοώ το πρόσθετο τμήμα....μπορεί να γίνει σε όλα τα όπλα; Περίπου το κόστος;
 
Σκέφτομαι να πάω να φτιάξω το πλαγιο στον Ηφαιστο την γενική διαμόρφωση που κάνει ο ηφαιστος,το έχει κάνει κάποιος και αν του άρεσε το τελικό αποτέλεσμα και τι κόστος περίπου του πήγε;
Από οτι ξερό από παιδιά που έκαναν κάνα 700αρι αλλά είναι δουλειά τελοια
 
Σκέφτομαι να πάω να φτιάξω το πλαγιο στον Ηφαιστο την γενική διαμόρφωση που κάνει ο ηφαιστος,το έχει κάνει κάποιος και αν του άρεσε το τελικό αποτέλεσμα και τι κόστος περίπου του πήγε;
Εχει σελιδα στο ιντερνετ. Εκεί λεει και τα κόστη.
 
Σκέφτομαι να πάω να φτιάξω το πλαγιο στον Ηφαιστο την γενική διαμόρφωση που κάνει ο ηφαιστος,το έχει κάνει κάποιος και αν του άρεσε το τελικό αποτέλεσμα και τι κόστος περίπου του πήγε;
Εγώ πάντως δεν θα πείραζα τις κάννες χωρίς λόγο . Τα άλλα οκ
 
Σκέφτομαι να πάω να φτιάξω το πλαγιο στον Ηφαιστο την γενική διαμόρφωση που κάνει ο ηφαιστος,το έχει κάνει κάποιος και αν του άρεσε το τελικό αποτέλεσμα και τι κόστος περίπου του πήγε;
Μερικοί τα πουλάνε , γιατί άραγε;Να ξέρεις ότι αν θελήσεις να το πουλήσεις δεν θα πάρεις τίποτα από τα λεφτά πού έδωσες για μετατροπή.
 
Back
Top