Baikal Team

Αυτή είναι μια τουφεκιά στα 35 μέτρα με το μαμά τριάρι *** που σύμφωνα με τον αυλό είναι πιο ανοιχτό.
Ενισχυεις την αποψη μου, απο αυτα που ειδα και εγω στα 20 μετρα....το modified της baikal ειναι για περπατητο και για καποιες τουφεκιες στα 35m...απο εκει και περα ανοιγει και προσωπικα θα επελεγα το gemini
 
Ενισχυεις την αποψη μου, απο αυτα που ειδα και εγω στα 20 μετρα....το modified της baikal ειναι για περπατητο και για καποιες τουφεκιες στα 35m...απο εκει και περα ανοιγει και προσωπικα θα επελεγα το gemini
Είχα ριξει με το *** gemini και ήταν πιο σφικτη η τουφεκιά αλλά τη φωτογραφία δε μπορώ να τη βρω, θα δοκιμάσουμε τη νέα σεζόν!
Το μαμά *** πλησιάζει πιο πολύ με **** σύμφωνα με τον αυλό.
 
Είχα ριξει με το *** gemini και ήταν πιο σφικτη η τουφεκιά αλλά τη φωτογραφία δε μπορώ να τη βρω, θα δοκιμάσουμε τη νέα σεζόν!
Το μαμά *** πλησιάζει πιο πολύ με **** σύμφωνα με τον αυλό.
Δυστυχως δεν εχω παχυμετρο σε αυτη τη φαση, να μετρησω τον αυλο και τα τσοκ π εχω....
 
Αυτή είναι μια τουφεκιά στα 35 μέτρα με το μαμά τριάρι *** που σύμφωνα με τον αυλό είναι πιο ανοιχτό.
Πολυ ωραια ντουφεκια, δεν χρειαζεται ποιο σφιχτη! Το λαμπρο φυσιγγι ηταν το κιτρινο 30γρ. η το πορτοκαλι 32γρ
 
Πολυ ωραια ντουφεκια, δεν χρειαζεται ποιο σφιχτη! Το λαμπρο φυσιγγι ηταν το κιτρινο 30γρ. η το πορτοκαλι 32γρ
Στα μέτρα αυτά, για το 3*** η τουφεκιά είναι μια χαρά, για τα δεδομένα τα δικά μου πάντα.
Για αυτο προανεφερα πριν ότι μάλλον δεν θα ψαχνομουν για έξτρα τσοκ!;)
 
Δυστυχως δεν εχω παχυμετρο σε αυτη τη φαση, να μετρησω τον αυλο και τα τσοκ π εχω....
Τα τσοκ της 155 που τα έχω μέτρηση με παχυμετρο είναι το φουλ 17,4 το modified 17,9 και το IC 18,2 με ψηιακό και απλό παχυμετρο μετρημένα
 
Τα τσοκ της 155 που τα έχω μέτρηση με παχυμετρο είναι το φουλ 17,4 το modified 17,9 και το IC 18,2 με ψηιακό και απλό παχυμετρο μετρημένα
Η δικιά μου είναι μοντελο 13, το * είναι 17,6 και το *** 18.1 μετρημένο με ψηφιακο παχυμετρο.
 
Η δικιά μου είναι μοντελο 13, το * είναι 17,6 και το *** 18.1 μετρημένο με ψηφιακο παχυμετρο.
Εγω βαζω λιγη δυναμη στο reset του παχυμετρο δηλαδή το πιέζω και μετά το μηδενιζω και εγώ κάπου τόσο τα έβγαλα σ τις πρώτες μετρήσεις
Η δικιά μου είναι μοντελο 13, το * είναι 17,6 και το *** 18.1 μετρημένο με ψηφιακο παχυμετρο.
 
Αποστόλη εχω παρει το * και *** gemini εσώ έξω +5 που ειναι η πραγματική σύσφιξη, βέβαια φέτος μόνο το μαμα τριαρι είχα πανω και εδώ που τα λέμε ίσως είναι και περιττα τα εξτρα τσοκ στη φάση που είμαι εγώ, δηλαδή δε σηκωνω το τουφέκι για μακρυά. Μόνο με το σουπερ ποζε έχω δοκιμάσει σε 2 τσιχλιτσες και ήρθαν πατσαβούρια κάτω.:)

Μια χαρα ειναι τα μαμα. Το ΙΖ27 το κυνηγουσα παντα με 3 και 1. Απλως το Βaikal περα απο αξιοπιστο και καλο τουφεκι, σηκωνει και βελτιωση εαν το θελουμε.

Σημασια εχει να τα ευχαριστιομαστε και αν θελουμε να κανουμε καποιες αλλαγες χωρις να διυλιζουμε το κουνουπι;):)
 
Τα τσοκ της 155 που τα έχω μέτρηση με παχυμετρο είναι το φουλ 17,4 το modified 17,9 και το IC 18,2 με ψηιακό και απλό παχυμετρο μετρημένα
Καλη Ανασταση! Συγνωμη αλλα θα διαφωνισω για το Μ ειναι 18,03 - 18,00 μετρημενο με ψηφιακο κ με δυο τσοκομετρα οπλοπωλειον (σηδερενια κωνικη ραβδο)
 
Back
Top