Ata Arms Team

990. Ξυπνησαν οι τουρκαλαδες απο τη μια και οι αντιπροσωποι μυριστηκαν πελατακια απο την αλλη
Εμ ‼️αφού τα εγκωμιαζετε ρε‼️θαψτε τα να δείτε που θα πάνε οι τιμές,διότι οι τιμές ανεβαίνουν από εδώ κ όχι από εκεί‼️
 
I know. Κοιταω καθημερινα αλλα και να βρω τωρα δεν μπορω. Brow ειναι ποθος
Γιατί δεν παίρνεις ενα 325 */***που πουλιέται στο car 750 που μάλλον το δίνει από εδώ μέσα?
Κατι θα κάνει στην τιμή πιστεύω.
Παίζεις με φυσίγγι κ μια χαρα.
Αν ξεκινήσεις σκοπευτήριο ποιό είναι το ποιό βολικο για εσενα?
 
Last edited:
Γιατί δεν παίρνεις ενα 325 */***που πουλιέται στο car 750 που μάλλον το δίνει από εδώ μέσα?
Κατι θα κάνει πιστεύω.
Παίζεις με φυσίγγι κ μια χαρα.
Αν ξεκινήσεις σκοπευτήριο ποιό είναι το ποιό βολικο για εσενα?
Και ειναι και ελαφρυτερο!!!!!!
 
Σε ένα τετράμηνο δλδ χτυπάς όπλο του 2000€
Πριν 20 χρόνια που έκοψα το τσιγάρο έπαθα σοκ όταν τυχαία υπολόγισα ότι έτσι εξοικονομουσα πλέον λεφτά για ένα καινούργιο σούπερ ποζε Beretta 687 κάθε χρόνο. Χειρότερο σοκ έπαθα όταν σκέφτηκα ότι δεν είχα αποκτήσει 30 τέτοια 687, όσα δηλαδή τα χρόνια που κάπνιζα... ή 7 Perazzi!
 
Και μια και αναφέρατε το κόψιμο των καννων για αλλαγή τσοκαρισματος έχω να πω ότι είναι απόλυτα λάθος.
Για να αλλάξει το ονομαστικό τσοκαρισμα πρέπει να αφαιρεθεί όλο το παράλληλο τμήμα και ένα μέρος του κωνικού. Αυτό χαλάει την κατανομή. Το έκανα πριν 30 χρόνια σε καλό οπλουργο που έκανε άριστη δουλειά. Όμως η κατανομή άνοιξε αλλά έγινε ακανονιστη. Πουλήθηκε άμεσα σε άλλον που το ήθελε για κυνήγι φερμας... Εγώ πέταξα τα λεφτά μου!Χίλιες φορές να μην το πείραζα και να άνοιγα την τουφεκια οποτε ήθελα με μαλλινοταπα φυσίγγια ή διασποράς.
 
Γιάννη αν το κοίλο της κάνης ήταν τέλειος κύλινδρος και το κωνικο τμήμα του τσοκ τέλειος κώνος, και είχαν τον ίδιο άξονα συμμετρίας, ( κάτι αυτονόητο μεν, σπανιοτατο δε), τότε και μόνος σου να εκοβες την κάνη θα είχες το επιθυμητό αποτέλεσμα.
 
I know. Κοιταω καθημερινα αλλα και να βρω τωρα δεν μπορω. Brow ειναι ποθος
Γυναίκα θέλω, τώρα την εθέλω είσαι και εσύ ...
Θα βρεθεί ... ηρέμησε ... κανόνισε να πάρεις κάνα τούρκικο ... 3 στάντ θα σε έχω μακρυά στο σκοπευτήριο 🤣
Safety first !!!
 
Πριν 20 χρόνια που έκοψα το τσιγάρο έπαθα σοκ όταν τυχαία υπολόγισα ότι έτσι εξοικονομουσα πλέον λεφτά για ένα καινούργιο σούπερ ποζε Beretta 687 κάθε χρόνο. Χειρότερο σοκ έπαθα όταν σκέφτηκα ότι δεν είχα αποκτήσει 30 τέτοια 687, όσα δηλαδή τα χρόνια που κάπνιζα... ή 7 Perazzi!
Πραγματικά δεν υπάρχει δικαιολογία να καπνίζεις και από την άλλη να παραπονιέσαι ότι ακριβηναν τα φυσίγγια 1,5€ .Και στο τέλος να καταλήγεις σε φτηνές σαβουριτσες.
 
Back
Top