Action cameras

Καλορίζικη φίλε θα την ευχαριστηθείς πολύ. Εγώ από τότε που την πήρα έχει άλλη γλύκα το κυνήγι και με έχει βοηθήσει σε σκοπευτικα λάθη... Ανέβασα ένα βιντεάκι να πάρεις μια γεύση....
.hunter.
ευχαριστω!!! τι έκανες ρε θηρίο εκεί? πο πο έπαθα πλάκα :eek: :eek: :eek: :eek: .sarcastic.
 
ευχαριστω!!! τι έκανες ρε θηρίο εκεί? πο πο έπαθα πλάκα :eek: :eek: :eek: :eek: .sarcastic.
Ήταν η πρώτη μέρα που δοκίμαζα το Anaconda mid range γι αυτό ενθουσιάστηκα που έπεσε η μακρινή. Στην κοντινή πάτησα ενστικτωδώς... Θα κάνεις κέφι με την κάμερα αυτή ...
 
Δεν νομίζω να βγαίνει, αλλά είναι και η μισή αρχοντιά την κάμερας η κουκίδα.
Κακό αυτό αν είναι έτσι, γιατί δίνεις ένα σκασμό λεφτά και δεν μπορείς να την βάλεις σε άλλες δραστηριότητες.

πήγα και είδα τα βίντεο που εξηγούν τις λειτουργίες της κάμερα.
νομίζω ότι όποιος ασχολείται με σκοπευτήρια ή θέλει να ξεκινήσει δεν πρέπει να πάει χωρίς αυτήν μιας που θα τον βοηθήσουν να ανιχνεύσει τα λάθη του και να διορθώσει ανάλογα. επίσης θα γίνει πιο εύκολη η επικοινωνία με τον δάσκαλο μιας και βλέπει live τι κάνει ο σκοπευτής - μαθητής. Είναι εργαλείο που σώζει χρόνο και χρήμα σίγουρα μιας και θα φτάσει κάποιος πιο γρήγορα τα ψηλά νούμερα επιτυχιών.
Για τύπους σαν και εμένα που πάνε μόνο για κυνήγι νομίζω ότι είναι υπερβολή αλλά αν έχει να ξοδέψει κάποιος ok...
 
Καλορίζικη φίλε θα την ευχαριστηθείς πολύ. Εγώ από τότε που την πήρα έχει άλλη γλύκα το κυνήγι και με έχει βοηθήσει σε σκοπευτικα λάθη... Ανέβασα ένα βιντεάκι να πάρεις μια γεύση....
.hunter.
Παναγια μου α σκωτοθουμε!!!:eek::eek::eek::eek:
Πρώτη φορά το βλέπω αυτό! Δεν έμεινε ούτε να θάψει ο παπας .pray to God..pray to God. ωραία φάση!
 
Κακό αυτό αν είναι έτσι, γιατί δίνεις ένα σκασμό λεφτά και δεν μπορείς να την βάλεις σε άλλες δραστηριότητες.

Ετσι κ αλλιως δεν μπορεις να την χρησιμοποιησεις σε αλλες δραστηριοτητες... Αν δεν πεσει τουφεκια η καμερα δεν γραφει με την καμια...
Καλοριζικη Αντρεα, καλες ληψεις!!!
 
Κατα ποσο αλλαζει το ζυγισμα του οπλου;

Εμενα με επηρεαζει αρκετα, το βλεπω οταν ριχνω χωρις να εχω την καμερα... Επειδη ειμαι λιγο "νευρικος" στη σκοπευση, με τη Shotkam αν δεν σηκωθω να επωμισω σωστα κ σταθερα, ολα τελειωνουν... Τα καμποιλικια δεν πιανουν...
Οσο πιο κοντα στην παπια την βαλεις, τοσο πιο πολυ αντισταθμιζεται το βαρος της με αντικρυπο την ιδεα της κανης στο πλανο...
 
Εμενα με επηρεαζει αρκετα, το βλεπω οταν ριχνω χωρις να εχω την καμερα... Επειδη ειμαι λιγο "νευρικος" στη σκοπευση, με τη Shotkam αν δεν σηκωθω να επωμισω σωστα κ σταθερα, ολα τελειωνουν... Τα καμποιλικια δεν πιανουν...
Οσο πιο κοντα στην παπια την βαλεις, τοσο πιο πολυ αντισταθμιζεται το βαρος της με αντικρυπο την ιδεα της κανης στο πλανο...
έτσι ακριβώς άλλαξε το ζύγισμα ένα παραπάνω που την έχω και λίγο πιο μπροστά να μην φαίνεται η κάννη.... βαρακια στο αριστερό χέρι μόνο .sarcastic.
 
το livestream πόσο καθυστέρηση έχει? έχετε δοκιμάσει να βλέπετε στο κινητό και να πυροβολήσετε?
Το livestream λειτουργεί κανονικά αλλά δείχνει σε πραγματικό χρόνο και όχι στο 1/3 ώπου αποθηκεύεται το βίντεο.

Για το ζυγισμα είχα βάλει μεσα στο κοντακι ένα βαρίδι 200 γραμμάρια και είχε συνέλθει Αλλά είχε φτάσει γεμάτο το όπλο κοντά στα 4 κιλα, έτσι το αφαιρεσα και πάλι με τα όποια προβλήματα υπάρχουν αν και στο καρτέρι δεν σε δυσκολεύει τόσο όσο στην μπηχτή.
 

Attachments

  • ShotKam Camera for Black Friday .pdf
    191,1 KB · Προβολές: 16
sj7 star και σου περισσεύουν και πολλά λεφτά στην τσέπη που θα τα έδινες στο όνομα της gopro, παντός η sj7 star βγάζει αληθινό 4Κ video δεν μετατρέπετε από καπoιο software που έχει η κάμερα εσωτερικά για να δειχνει σαν 4Κ.
 
Back
Top