Action cameras

και γω παιδες ψαχνομαι ειχα την go pro hero 2 , αλλα μου κανει νουμερα , εχετε κατι υποψιν σας μεχρι 150 ευρα;
Elecam 4k την έχω τρία χρόνια φίλε την χρησιμοποιω στο κυνήγι αλλά ποιο πολύ στο ψαροντούφεκο που την έχω πάει μέχρι 12 μέτρα και δουλεύει απροβληματιστα
 
Άλλο ένα μικρό βίντεο με την Tachyon 2020 Guncam με φακό 16mm και FOV 25° περίπου, με τσίχλες. Οι τελευταίες δύο είναι τραβηγμένες με ζουμ 1x ενώ οι υπόλοιπες είναι με 2x.
Κάποιο πρόβλημα υπήρξε με το βίντεο και το ανεβάζω πάλι. https://streamable.com/ro3ea
 
Μόλις την πήρα στα χέρια μου το απόγευμα έχει δοκιμή επί του έργου!!! .sarcastic.
View attachment 5897
Ζηλεύω.... φοβερό εργαλείο.. δεν είναι μόνο για την καταγραφή των κυνηγετικών στιγμιότυπων βοηθάει σε πολλά..... Καλορίζικη και πάντα επιτυχίες να γράφει..... .shake hands.
 
Ζηλεύω.... φοβερό εργαλείο.. δεν είναι μόνο για την καταγραφή των κυνηγετικών στιγμιότυπων βοηθάει σε πολλά..... Καλορίζικη και πάντα επιτυχίες να γράφει..... .shake hands.
Ευχαριστώ!!! ακριβώς σε πολλά η αλήθεια είναι ότι την πήρα πιο πολύ να διορθώσω τα όποια σκοπευτικά λάθη κάνω, δυστυχώς έχω τον σύνδρομο της τελειοποίησης δεν μπορώ να ηρεμήσω ποτέ πάντα θα μου μπαίνει στο μυαλό ότι υπάρχει από το καλό το καλύτερο..tired.
 
Μόλις την πήρα στα χέρια μου το απόγευμα έχει δοκιμή επί του έργου!!! .sarcastic.
View attachment 5897
Μπράβο ρε Αντρέα Cameraman .sarcastic. ...
Καλορίζικο το εργαλείο...Ακριβή επένδυση αλλά αξίζει η αγορά της ρε φίλε.....
Εύχομαι να τη χαρείς στο έπακρο.....
Περιμένουμε λήψεις....my man.
 
Μπράβο ρε Αντρέα Cameraman .sarcastic. ...
Καλορίζικο το εργαλείο...Ακριβή επένδυση αλλά αξίζει η αγορά της ρε φίλε.....
Εύχομαι να τη χαρείς στο έπακρο.....
Περιμένουμε λήψεις....my man.
Ευχαριστώ πολύ φιλαράκι τώρα που την πήρα εξαφανίστηκαν οι τσίχλες περνάνε το σούρουπο έλεος δηλαδή δεν μπόρεσα να βγάλω μια λήψη ακόμα .sarcastic.
 
Ευχαριστώ πολύ φιλαράκι τώρα που την πήρα εξαφανίστηκαν οι τσίχλες περνάνε το σούρουπο έλεος δηλαδή δεν μπόρεσα να βγάλω μια λήψη ακόμα .sarcastic.
Τότε πήγενε καρτέρι με Super Poze..... .my man.
Στη μια κάννη η ShotCam & στην άλλη κάννη ένα προβολέα να φέγγει τις τσίχλες που περνάνε.....yelling..yelling..very funny.
 
Μόλις την πήρα στα χέρια μου το απόγευμα έχει δοκιμή επί του έργου!!! .sarcastic.

Καλορίζικη φίλε θα την ευχαριστηθείς πολύ. Εγώ από τότε που την πήρα έχει άλλη γλύκα το κυνήγι και με έχει βοηθήσει σε σκοπευτικα λάθη... Ανέβασα ένα βιντεάκι να πάρεις μια γεύση....
.hunter.
 
Back
Top