Ωτοασπίδες για το κυνήγι.

7171

Ο Άγιος Βασίλης της Cens έρχεται και φέρνει μαζί του την μυστική προσφορά!
Απέκτησε τώρα τις δικές σου ψηφιακές ωτοασπίδες και πάρε δώρα αξίας 250€!

Το Gift pack αποτελείται από:
- έναν ηλεκτρικό αφυγραντήρα Perfect dry lux
- έναν επαναφορτιζόμενο φακό Led
- ένα κουτί (30τμχ) αντισηπτικά μαντιλάκια καθαρισμού
 
Παιδιά ψάχνω για ωτοασπιδες αλλά τα βανι έχω τα 180€...έχω δει 2-3 όπως οι cens passive
Οι soundz gun pro κ τις walkers.....
Αυτό που με ενδιαφέρει είναι σαφώς να περιορίζουν τον ήχο από το όπλο αλλά όπως δηποτε να έχω επαφή με το περιβάλλον...δηλ να ακούω τα πάντα γύρω Μ σαν να μην φοράω τπτ.. ξέρει κάποιος αν κάποιο από τα παραπάνω μοντέλα μπορεί να Μ τα προσφέρει αυτά που ζητάω;;;
 
Παρατήρησα με τις ωτοασπιδες το εξής: παρότι δουλεύουν άψογα και προσπαθώ να τις φοράω πάντα όταν δεν τις φοράω κάνω περισσότερες επιτυχημένες βολές στο τσιχλοκυνηγι δεν μπορώ να καταλάβω τι στην ευχή συμβαίνει. Δε μιλάω για μια φορά να έχει τύχει κλπ, μιλάω για την ίδια ημέρα στο ίδιο κυνήγι κι αυτό γίνεται πάντα παραδόξως.
 
Παρατήρησα με τις ωτοασπιδες το εξής: παρότι δουλεύουν άψογα και προσπαθώ να τις φοράω πάντα όταν δεν τις φοράω κάνω περισσότερες επιτυχημένες βολές στο τσιχλοκυνηγι δεν μπορώ να καταλάβω τι στην ευχή συμβαίνει. Δε μιλάω για μια φορά να έχει τύχει κλπ, μιλάω για την ίδια ημέρα στο ίδιο κυνήγι κι αυτό γίνεται πάντα παραδόξως.
Στο καρτέρι ή στο περπατητό είναι πιο έντονο το φαινόμενο;
 
Στο καρτέρι ή στο περπατητό είναι πιο έντονο το φαινόμενο;
Και στα 2 και ίσως να είναι το ότι επειδή τις φοράω φέτος για πρώτη φορά κι επειδή βγαίνω για κυνήγι σκ μόνο, σκοπευτήριο δε πάω για να ρίξω πολλές τουφεκιές ακόμα μου ξενίζουν. Αλλά δε γίνεται πρέπει να συνηθίσω γιατί την Κυριακή που τις άφησα, μετά το κυνήγι βουιζε το αυτί μου μια μέρα ολόκληρη.
 
Και στα 2 και ίσως να είναι το ότι επειδή τις φοράω φέτος για πρώτη φορά κι επειδή βγαίνω για κυνήγι σκ μόνο, σκοπευτήριο δε πάω για να ρίξω πολλές τουφεκιές ακόμα μου ξενίζουν. Αλλά δε γίνεται πρέπει να συνηθίσω γιατί την Κυριακή που τις άφησα, μετά το κυνήγι βουιζε το αυτί μου μια μέρα ολόκληρη.
Το έχω παρατηρήσει κι εγώ αλλά κυρίως στο περπατητό. Υποψιάζομαι ότι επηρεάζεται μέσω της μη φυσικής ακοής η ισορροπία των κινήσεων και της στάσης του σώματος. Όσο καλές και να είναι οι ωτασπίδες δεν είναι σαν την φυσική ακοή. Στο σκοπευτήριο είναι αλλιώς γιατί είμαστε στημένοι και υποψιασμένοι για τις πορείες των δίσκων. Βέβαια προτεραιότητα έχει η υγεία μας.
 
Παρατήρησα με τις ωτοασπιδες το εξής: παρότι δουλεύουν άψογα και προσπαθώ να τις φοράω πάντα όταν δεν τις φοράω κάνω περισσότερες επιτυχημένες βολές στο τσιχλοκυνηγι δεν μπορώ να καταλάβω τι στην ευχή συμβαίνει. Δε μιλάω για μια φορά να έχει τύχει κλπ, μιλάω για την ίδια ημέρα στο ίδιο κυνήγι κι αυτό γίνεται πάντα παραδόξως.
Αν είναι φορώντας τες (έστω για λίγο) να έχω περισσότερες επιτυχίες, μπορώ να τις ....νοικιάσω για 1-2 μέρες ?? .big smile.
(και μετά φοράω τις δικές μου -που έχω καλομάθει ..... καλοακούει πλέον!!!!!)
Άλλα κόλπα που δοκίμασα, δεν δούλεψαν :)
 
Αν είναι φορώντας τες (έστω για λίγο) να έχω περισσότερες επιτυχίες, μπορώ να τις ....νοικιάσω για 1-2 μέρες ?? .big smile.
(και μετά φοράω τις δικές μου -που έχω καλομάθει ..... καλοακούει πλέον!!!!!)
Άλλα κόλπα που δοκίμασα, δεν δούλεψαν :)
Συμφωνώ μπας και βγάλω κάτι από τα 450 που πλήρωσα! Χαχαχα
 
Back
Top