Χειροποίητα, custom made κοντάκια και εργασίες ξύλου και μέτρων από τον Γιάννη

Status
Not open for further replies.
Τώρα που είδα την δουλειά σου στο 725 άρχισαν να μου μπαίνουν κάτι ιδέες για το 525 μου. Ιδιαίτερα το κοντάκι με τις δαχτυλιέρες ....think. . Ευτυχώς (ή δυστυχώς; ) τέτοιο κοντάκι δεν γίνεται εξ αποστάσεως. Αλλά η ιδέα παραμένει... Και πάλι .think.:).
 
Ετοιμο και το B325 από τον μάστορα.



Με όλο το βάρος διαθέσιμο..





γιατί οι 81 κάννες το χρειάζονται..




εργονομικό palm όχι πολυ πιστολέ(εκει εχω καταλήξει) και με την πρωτοβουλία του μάστορα, ψάθα λεπτή 22lpi (κουραστική) για να ταιριάξει με την μαμά πάπια. Bάψιμο βερνίκι σατινέ από τον φίλο Π Κατσιώτη.






 
Last edited:
Ετοιμο και το B325 από τον μάστορα.



Με όλο το βάρος διαθέσιμο..





γιατί οι 81 κάννες το χρειάζονται..




εργονομικό palm όχι πολυ πιστολέ(εκει εχω καταλήξει) και με την πρωτοβουλία του μάστορα, ψάθα λεπτή 22lpi (κουραστική) για να ταιριάξει με την μαμά πάπια. Bάψιμο βερνίκι σατινέ από τον φίλο Π Κατσιώτη.






Καλόριχτο!!!
Τρομερό palm swell!!

Αρε τι μου κάνετε !!!!.love.
 
Ετοιμο και το B325 από τον μάστορα.



Με όλο το βάρος διαθέσιμο..





γιατί οι 81 κάννες το χρειάζονται..




εργονομικό palm όχι πολυ πιστολέ(εκει εχω καταλήξει) και με την πρωτοβουλία του μάστορα, ψάθα λεπτή 22lpi (κουραστική) για να ταιριάξει με την μαμά πάπια. Bάψιμο βερνίκι σατινέ από τον φίλο Π Κατσιώτη.






Καλοτούφεκο και πολλά μπράβο στο μάστορα!
 
καλησπέρα στη παρέα
ο μαστρογιαννης με ταιριάξε και στην Α400 κάναμε ακριβώς το ίδιο με το περισινό στην 391 εν αναμονή λοιπόν να το δοκιμάσω!


Μεγιες Πάνο. Γιατι έκανες το ίδιο σχέδιο στην λαβή και δεν έκανες σαν του ποζε πιο πάνω; Να σου πω μου αρέσει καλυτερα σαν κοντάκι του 325. Βέβαια γούστα ειναι αυτά...
 
Μεγιες Πάνο. Γιατι έκανες το ίδιο σχέδιο στην λαβή και δεν έκανες σαν του ποζε πιο πάνω; Να σου πω μου αρέσει καλυτερα σαν κοντάκι του 325. Βέβαια γούστα ειναι αυτά...
η ντεμι πιστόλι λαβή για μένα είναι η πιο κυνηγετική ;)
 
καλησπέρα στη παρέα
ο μαστρογιαννης με ταιριάξε και στην Α400 κάναμε ακριβώς το ίδιο με το περισινό στην 391 εν αναμονή λοιπόν να το δοκιμάσω!


Μια χαρά θα το βολευτείς Παναγιώτη,ο μάστορας είναι εγγύηση!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top