Φυσίγγια μικρών διαμετρημάτων

Φίλε η μια τσιχλα περιπου 40 μέτρα είχε διαμπερη τρύπα στον εγκεφαλο ...νομίζω δεν είναι ασχημη διάτρηση για 9.5
Άρα μιλάμε ότι γαζωνουν, σε τέτοιες περιπτώσεις γίνεται εξωνυχιστικος έλεγχος στο θήραμα να δω πόσα σκάγια πήρε .
 
Απορία είχα τη διαφορά έχει το top gun από τα estate και το target and field που πωλείται σε πολυκατάστημα (Walmart) σε τετραδες .



Καλυκας καψυλια βυσματωση τα ίδια αν και από κουτί σε κουτί υπάρχει κάποια διαφορά .
picture host
Τα κλεισίματα πάλι Αλέξανδρε είναι αλακουρταλα αλλά τα σπασίματα στα δισκάκια πολύ καλά μπορώ να πω και με πολύ κρύο καιρό χθες και ποιο αισθητή ανακρουση το top gun .

Όπως υποψιαζόμουν η διαφορά τους είναι στις πυριτιδες στο top gun ψιλά ασημοχρωμα φυλλαράκια και στο t&f παρόμοια όπως του estate που είχα ανεβάσει προ καιρού .
Top gun.


T&f


forensic anthropology salary australia
 
Απορία είχα τη διαφορά έχει το top gun από τα estate και το target and field που πωλείται σε πολυκατάστημα (Walmart) σε τετραδες .



Καλυκας καψυλια βυσματωση τα ίδια αν και από κουτί σε κουτί υπάρχει κάποια διαφορά .
picture host
Τα κλεισίματα πάλι Αλέξανδρε είναι αλακουρταλα αλλά τα σπασίματα στα δισκάκια πολύ καλά μπορώ να πω και με πολύ κρύο καιρό χθες και ποιο αισθητή ανακρουση το top gun .

Όπως υποψιαζόμουν η διαφορά τους είναι στις πυριτιδες στο top gun ψιλά ασημοχρωμα φυλλαράκια και στο t&f παρόμοια όπως του estate που είχα ανεβάσει προ καιρού .
Top gun.


T&f


forensic anthropology salary australia
Φαινεται το εχουν συστημα το κλεισιμο να ειναι twisted,στο τελος θα γινει μοδα.sarcastic.
Εχει και η πυριτιδα συσσωματωσεις,μια χαρα και μη χειροτερα.
Στην Walmart δεν ειναι που σκανε κατι ΟΥΦΟ?.sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Ελεγα να σφάξω ένα..... τελικα έριξα μια στο αερα για τα σκυλια σε Φέρμα πέρδικας και για καλη μου τυχη επεσε μπροστά μου ο διασπορεας.
B&P διασποράς νουμερο 8.5

Φόντο είναι η μαρμελάδα από τα μυρτα που λέγαμε ...απιστευτη
IMG-20190122-181538.jpg
 
Ελεγα να σφάξω ένα..... τελικα έριξα μια στο αερα για τα σκυλια σε Φέρμα πέρδικας και για καλη μου τυχη επεσε μπροστά μου ο διασπορεας.
B&P διασποράς νουμερο 8.5

Φόντο είναι η μαρμελάδα από τα μυρτα που λέγαμε ...απιστευτη
IMG-20190122-181538.jpg
Και το ντοματακι γλυκό που φτιάχνεται δεν παίζεται με τίποτα ,gualandi και από τι βλέπω έφυγαν τελείως τα προστατευτικά πτερύγια αυτός ο διασπορεας σε παραλλαγές όμως σε ιδιογομωση δίνει ποιό ανοιχτές τουφεκιές .
 
Σήμερα έριξα μόνο Λάμπρο κλασικ στα 25 γρ 9αρι....

Το χειρότερο σε cal 20 που έχω ρίξει

Δεν σταυρωνα καλό σκοτωμα...αργο και σκορπούσε αυτή την εντυπωση μου έδωσε ...

Μόλις φτάσαμε στο αυτοκίνητο πεταξα ένα μπουκάλι πάνω και του εριξα 2... Μείνανε κάτι σκαγια μεσα και ήταν σε άθλια κατάσταση ! μερικα είχαν γίνει σαν CD μινιατούρες αλλά σπασμενα σχεδόν στην μεση αλλά κολλημένα μεταξύ τους .

Κάκιστη ποιότητα σκαγιων.
 
Σήμερα έριξα μόνο Λάμπρο κλασικ στα 25 γρ 9αρι....

Το χειρότερο σε cal 20 που έχω ρίξει

Δεν σταυρωνα καλό σκοτωμα...αργο και σκορπούσε αυτή την εντυπωση μου έδωσε ...

Μόλις φτάσαμε στο αυτοκίνητο πεταξα ένα μπουκάλι πάνω και του εριξα 2... Μείνανε κάτι σκαγια μεσα και ήταν σε άθλια κατάσταση ! μερικα είχαν γίνει σαν CD μινιατούρες αλλά σπασμενα σχεδόν στην μεση αλλά κολλημένα μεταξύ τους .

Κάκιστη ποιότητα σκαγιων.
Εντύπωση μου κάνει !!! Το 16αρι Lambro Classic που έχω ρίξει αρκετά σε νούμερα 8 και 9 ήταν πολύ καλό. Πολύ καλά σκοτώματα, αλλά και στον πίνακα πολύ ωραίες κατανομές ...
 
Ελεγα να σφάξω ένα..... τελικα έριξα μια στο αερα για τα σκυλια σε Φέρμα πέρδικας και για καλη μου τυχη επεσε μπροστά μου ο διασπορεας.
B&P διασποράς νουμερο 8.5

Φόντο είναι η μαρμελάδα από τα μυρτα που λέγαμε ...απιστευτη
IMG-20190122-181538.jpg
Νίκο ο διασπορεας στα bashieri είναι χωρίς πτερύγια ή έφυγαν με τη τουφεκιά;
Σε ρωτάω γιατί στο σάιτ της εταιρεία τα δείχνει με πτερύγια
thumb_mb_dispersante_cal_20-0.jpg

MB DISPERSANTE CAL. 20 (linea

baby names containing x
 
Back
Top