Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ανάμεσα σε TORDO LAMBRO 32 gr - NAVARO KYRGIAS - ΕXPRESS DORKAS ποιο να επιλέξω για πρωινό καρτέρι τσίχλας με κρύο απο 0 εως και 10 βαθμούς θερμοκρασία , και αρκετή υγρασία , καθώς και υψόμετρο 100 - 150 μ.
το λαμπρο και το εξπρες αλλα θα το δουλεψεις σε ν7,ν8.αμα βρεις το fast s4 ,ειναι οτι καλυτερο ,και το λαμπρο κλασικ.
 
Τα OK nsi τα έχει δουλέψει κάποιος να μας πει απόψεις;
Έιχα πάρει ένα κουτί πέρυσι για το δίκανο και ακόμα το πηγαίνωφέρνω, ούτε με τη καραμπίνα δε μου αρέσει. Δυνατό κρότο και λάκτισμα, δε μου αρεσε (προσωπική άποψη).
 
Έιχα πάρει ένα κουτί πέρυσι για το δίκανο και ακόμα το πηγαίνωφέρνω, ούτε με τη καραμπίνα δε μου αρέσει. Δυνατό κρότο και λάκτισμα, δε μου αρεσε (προσωπική άποψη).
Ένας φίλος μου το εκθειάζει και είπα να τα δοκιμάσω. Αλλά απ'ότι λέτε μάλλον δεν.......... Ευχαριστώ όλους.
 
Έιχα πάρει ένα κουτί πέρυσι για το δίκανο και ακόμα το πηγαίνωφέρνω, ούτε με τη καραμπίνα δε μου αρέσει. Δυνατό κρότο και λάκτισμα, δε μου αρεσε (προσωπική άποψη).
Δώσε το σε μ'ένα να τα ρίξω με τη MC 21....τα πάει όλα ματζούνι το ελατήριο..... .sarcastic. .sarcastic.
 
Δώσε το σε μ'ένα να τα ρίξω με τη MC 21....τα πάει όλα ματζούνι το ελατήριο..... .sarcastic. .sarcastic.
Ρε φίλε και γω δε καταλαβαίνω ανάκρουση με τη καραμπίνα αλλά έχουν ένα ξερό κρότο που ο πονοκέφαλος είναι θέμα χρόνου με δαυτα!!!o_O
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top