Φυσίγγια για τρυγόνι

Μ αρέσεις!!!
Ε ναί! Αγαπώ τα 28 άρια αλλά για τις τσίχλες κυρίως στα μπασίματα. Στα τρυγόνια αν μού έλεγες πάρε την τάδε μάρκα πάνε με τα μπουνια αλλά εχουν 18 ευρώ το κουτί θα τα έπαιρνα. Θα παω 5 φορές κι αν ρίξω συνολικά 30 φυσίγγια θα ναι ζήτημα. Επειδή όμως τα συγκεκριμένα tordo δουλευουν ωραία 7 αράκι και πας στα τρυγόνια χωρίς άγχος του τύπου δεν τό κοψε κλπ.
 
και εκη 30αρι ρουμελιωτη ν8 .sex hard. .terror.
Ελπιζω να μην αλλαξει τιποτα σε αυτα φετος και εχουμε παρατραγουδα...Φετος που τα κυνηγησα σε τρυγονι τσιχλα σε Νο7-Νο9 εμεινα 100% ικανοποιημενος(με μια μικρη αδυναμια στο Νο9...)Με τα 32αρια κατι δεν μου αρεσε αλλα μπορει να εφταιγα και εγω ,δεν πολυεπεμεινα κιολας αφου ειχα το σιγουρο αποτελεσμα με τα 30ρια, μου αρεσαν τοσο πολυ που αν τα εβγαζε σε Νο6 θα τα δοκιμαζα και σε φασσα(αν περναγε καμμια, βασικη προυποθεση...)
 
Αυτα που ειχαν αποτελεσμα ηταν τα Λάμπρο 30. Ωραιο σε νουμερο 8 για εναρξη. Οταν ειχα παρει την ν3 θυμαμαι σ ενα καρτερι.
Ηταν κι ενας νευρακιας εκει με τις θεωριες για τα φυσιγγια ,τις "παλιοκαραμπινες"και τα ταπεινα οπλακια ,με ** εριχνε κατι μισορηξιες εμεις με βελτιωμενο κυλινδο και σκασιμο κατω. Πολύ μαλακά και πολυ ωραια
 
Αυτα που ειχαν αποτελεσμα ηταν τα Λάμπρο 30. Ωραιο σε νουμερο 8 για εναρξη. Οταν ειχα παρει την ν3 θυμαμαι σ ενα καρτερι.
Ηταν κι ενας νευρακιας εκει με τις θεωριες για τα φυσιγγια ,τις "παλιοκαραμπινες"και τα ταπεινα οπλακια ,με ** εριχνε κατι μισορηξιες εμεις με βελτιωμενο κυλινδο και σκασιμο κατω. Πολύ μαλακά και πολυ ωραια
Τη μαξους ειχα με μοντ μαμα συγγνωμη
 
Τι ειδατε ρε παιδια ανοιγει οπως να ναι;ή καθολου;
Είναι αργό για διασπορας, μπορεί με ζεστό καιρό να του δουλέψει, δεν έχει δέσει καλά αυτό το set up, εγώ δεν το εμπιστεύομαι, μπορεί να πέρνει ζωντανά πουλιά και για τρυγόνια δεν είναι για δοκιμές.
 
Back
Top