Φυσίγγια για τρυγόνι

Αιρετικέ :)

Η αλλαγή φυσιγγίου για κάθε 10% μεταβολή στις ατμοσφαιρικές συνθήκες απλά με ξεπερνά.
Αν θες 3 φυσίγγια για διαφορετικές αποστάσεις και άλλα 5 για διαφορετικές κλιματολογικές συνθήκες, την έκατσες την βάρκα.

.yelling.
Παρε καλανικοφ με χοχλιο,θαχεις ολες την επηλογες μεσα .very funny.
 
Μανθο με τι όπλα τα ριξατε? Από κλωτσημα πως ηταν??? Έχω ρίξει χιλιάδες από τα 32αρια του Αντρέα με csb και ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος. Αλλά με την αλλαγή φετος δεν ξέρω τι θα βγει και θέλουμε ποσότητα σαν παρεα. Καλά για τα φετινά 28άρια δεν το συζητώ, τα πετσοκοβουν τα τρυγόνια κοντά μακρια!!!
Εγω με Α400,ένας με rafaello crio,ένας με outlander και ένας με breda altair special,τα 28αρια τα έριξε φίλος με pose 828U,κανένας δεν παραπονέθηκε για κλώτσημα, ούτε καν ο φίλος με την benelli,βέβαια ήμασταν Σέρρες και το πρωί είχε δροσιά, αυτό που μου άρεσε είναι ότι δεν μασησαν στην υγρασία που πάντα έχει λόγω του Στρυμώνα και των ποτιστικών καναλιών.
 
Εγω με Α400,ένας με rafaello crio,ένας με outlander και ένας με breda altair special,τα 28αρια τα έριξε φίλος με pose 828U,κανένας δεν παραπονέθηκε για κλώτσημα, ούτε καν ο φίλος με την benelli,βέβαια ήμασταν Σέρρες και το πρωί είχε δροσιά, αυτό που μου άρεσε είναι ότι δεν μασησαν στην υγρασία που πάντα έχει λόγω του Στρυμώνα και των ποτιστικών καναλιών.
Με 828 τα ριχνω και εγω όλα , από 24 μέχρι τα 35άρια του. Θα παραγγείλω μερικά νέα 32αρια να δούμε πως θα πανε!
 
Μανθο με τι όπλα τα ριξατε? Από κλωτσημα πως ηταν??? Έχω ρίξει χιλιάδες από τα 32αρια του Αντρέα με csb και ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος. Αλλά με την αλλαγή φετος δεν ξέρω τι θα βγει και θέλουμε ποσότητα σαν παρεα. Καλά για τα φετινά 28άρια δεν το συζητώ, τα πετσοκοβουν τα τρυγόνια κοντά μακρια!!!
Η psb1 είναι ποιο μαλακια από την csb1… σιγουρα θα είναι καλητερο ο αντρεας το έχει το θεμα
 
εναρξη με cheditte tordo ,το φυσιγγι δεν υπαρχει!ολες της αποστασεις και ολα ξερα ,δεν πηρα ουτε ενα πουλι ζωντανο.
Δεν γίνονται αυτά.Δεν μπορεί ένα απλό φυσίγγι με drago και aquila συγκεντρωτηρα να δουλεύει στις πρωινές υγρασιες και ντάλα ήλιο σε όλες τις αποστάσεις.Θες 2-3 φυσίγγια για να σε καλύψουν.Κατσε καλά!
 
εναρξη με cheditte tordo ,το φυσιγγι δεν υπαρχει!ολες της αποστασεις και ολα ξερα ,δεν πηρα ουτε ενα πουλι ζωντανο.
Μην τα γράφεις τώρα αυτά, θα αδειάσουν τα ράφια και θα φτάσουν στο 10 ευρώ μετά .yel. .
Εξαιρετικό φυσίγγι και σταθερό διαχρονικά.
 
Δεν γίνονται αυτά.Δεν μπορεί ένα απλό φυσίγγι με drago και aquila συγκεντρωτηρα να δουλεύει στις πρωινές υγρασιες και ντάλα ήλιο σε όλες τις αποστάσεις.Θες 2-3 φυσίγγια για να σε καλύψουν.Κατσε καλά!
3 φυσίγγια σε ένα πουλί;
 
3 φυσίγγια σε ένα πουλί;
Βάλε 10 να είσαι σίγουρος.

Αλλο δουλεύει με νοτιά, άλλο με μαΐστρο, άλλο με λεβάντε.
Άλλο με κρύο, άλλο με ζέστη.
Άλλο με ξηρασία, άλλο με υγρασία.
Άλλο με βαρομετρικό χαμηλό και άλλο με υψηλό.
Άλλο το πρωί, άλλο το μεσημέρι.

Και μετά μου λέτε ότι 3 φυσίγγια στα αυτογεμή φτάνουν και περισσεύουν .very funny.

@@ φτάνουν ...
 
Ρε παιδιά με το chedditte tordo πήρα το μοιρολόι μέσα στα σπορια...πέντε πουλια πέντε ζωντανά παίρνανε μέτρα κόβανε ταχύτητα και ψοφαγαν στον αέρα η πεφτανε ζωντανά πλημμύρα στο αίμα...και από τέσσερα πέντε σκάγια το καθένα ...μόνο ένα τσάκισε φτερό και έπεσε επιτόπου...
 
Δεν γίνονται αυτά.Δεν μπορεί ένα απλό φυσίγγι με drago και aquila συγκεντρωτηρα να δουλεύει στις πρωινές υγρασιες και ντάλα ήλιο σε όλες τις αποστάσεις.Θες 2-3 φυσίγγια για να σε καλύψουν.Κατσε καλά!

Βάλε 10 να είσαι σίγουρος.

Αλλο δουλεύει με νοτιά, άλλο με μαΐστρο, άλλο με λεβάντε.
Άλλο με κρύο, άλλο με ζέστη.
Άλλο με ξηρασία, άλλο με υγρασία.
Άλλο με βαρομετρικό χαμηλό και άλλο με υψηλό.
Άλλο το πρωί, άλλο το μεσημέρι.

Και μετά μου λέτε ότι 3 φυσίγγια στα αυτογεμή φτάνουν και περισσεύουν .very funny.

@@ φτάνουν ...
Tην Κυριακή το NSI classica 32 ( σταθερή αξία αδιαμφησβήτητα ) στον κάμπο ήταν κρότου λάμψης
καί απο ένα Α υψόμετρο καί πάνω ξύριζε .
Από φίλους αυτά σκοπευτές πολύ δυνατά ντουφέκια .Τόση ήταν η υγρασία κάτω που ούτε το speed 33.5
δούλεψε . Πολύ καλά κάτω πήγε το LAMBRO καφέ (αυτόπτης μάρτυρας) καί το NSI SIPE 32 n.7 απο καλό φίλο .
 
Ρε παιδιά με το chedditte tordo πήρα το μοιρολόι μέσα στα σπορια...πέντε πουλια πέντε ζωντανά παίρνανε μέτρα κόβανε ταχύτητα και ψοφαγαν στον αέρα η πεφτανε ζωντανά πλημμύρα στο αίμα...και από τέσσερα πέντε σκάγια το καθένα ...μόνο ένα τσάκισε φτερό και έπεσε επιτόπου...
Νούμερο?
 
Αυτό μ'αρεσει στον αμερικανό....που δεν κοιτάζει βαρόμετρα,υγρασιομετρα θερμοκρασίες κ ότι άλλο....παπί το τάδε,γαλοπούλα το τάδε,τρίγωνι κ γένικως απλαντ θηράματα τα τάδε‼️γόμωση τάδε νούμερα τάδε κ αμολα‼️
χαιρω πολυ!αλλα ποσο εχει ο αμερικανος!!!
 
Back
Top